barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Do maszynek do golenia
Żyletki Merkur Solingen Super Platinum 10 szt.
 • Niemcy

28

Łagodne żyletki, pasują do różnych typów skóry. Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Astra Superior Platinum 5 szt. Żyletki Astra Superior Platinum 5 szt.
 • Rosja

3

Żyletki do maszynki ASTRA PLATINUM 5 sztuk. Wysoka jakość, ostre żyletki do golenia.Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pokrywane powłoką platynową do komfortowego i gładkiego golenia. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Zapakowane w kartonowe pudełeczka. .Uważaj na ostre żyletki!..

Żyletki Personna Platinum 10 szt. Żyletki Personna Platinum 10 szt.
 • Szwecja

8

Personna Platinum Double Edge Razor Blade – żyletki pokryte platynową chromowaną powłoką. Idealny wariant dla mężczyzn, którzy wolą bardzo ostre żyletki. Każde pudełeczko zawiera 10 sztuk żyletek.Żyletki Personna Platinum Double Edge Razor Blade – bardzo ostre żyletki od Platinum do łagodnego golenia. Platynowa chromowana powłoka sprawia, że żyletk..

Żyletki Derby Professional Połówki 100 szt. Żyletki Derby Professional Połówki 100 szt.
 • Turcja

21

Wysokojakościowe połówki żyletek. Wymienne żyletki do maszynek do golenia. Wyprodukowane ze stali, bardzo ostre.Połówki żyletek Derby Professional wspaniałe żyletki, które zaoszczędzą twoje pieniądze. Nie musisz kupować nowej maszynki, musisz po prostu wymienić stare żyletki na nowe. Żyletki pasują do brzytwy typu Shavette. Wyprodukowane z wysokoga..

Żyletki Feather New Hi-Stainless 10 szt. Żyletki Feather New Hi-Stainless 10 szt.
 • Japonia

15

Ostre żyletki pokryte powłoką platynową do łagodnego i komfortowego golenia.Wyprodukowane w Japonii żyletki Feather New Hi-Stainless blades - legandarna ostrość i trwałość - uznawane przez wielu za najostrzejsze na świecie.Każde pudełko zawiera 10 szt...

Żyletki Derby Premium 5 szt.
 • Turcja

3

Żyletki Derby Premium zapakowane w plastikowe pudełeczko-dyspenser. Pasują do tradycyjnych maszynek do golenia. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Bardzo ostre do idealnego golenia.Żyletki Derby Premium - to wymienne żyletki, które pasują do wszystkich maszynek na żyletki. Prezentowane żyletki zapakowane w plastikowe pudełeczko - dyspe..

Żyletki Wilkinson Sword 5 szt.
 • Wielka Brytania

6

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 5 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka. Wysokojakościowe, ostre i trwałe żyletki, wyprodukowane w Niemczech. Każda żyletka opakowana w bibułkę.Potrójna powłoka odporna na korozję, chromowana. Pasuje do wszystkich klasycznych maszynek do golenia.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Polsilver Super Iridium 5 szt.
 • Polska

5

Wyjątkowe ostre i gładkie żyletki. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Pasują do klasycznych maszynek na żyletki w kształcie litery T...

Żyletki Derby Premium 100 szt.
 • Turcja

46

Żyletki Derby Premium zapakowane w plastikowe pudełeczko-dyspenser. Pasują do tradycyjnych maszynek do golenia. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Bardzo ostre żyletki do komfortowego golenia.Żyletki Derby Premium - to wymienne żyletki, które pasują do wszystkich maszynek na żyletki. Prezentowane żyletki zapakowane w plastikowe pudełecz..

Żyletki The Bluebeards Revenge 10 szt. Żyletki The Bluebeards Revenge 10 szt.
 • Wielka Brytania

14

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka.Każda żyletka opakowana w bibułkę. Pasują do wszystkich klasycznych maszynek na żyletki. Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Głowica Mühle R 41 Offen Chrom Głowica Mühle R 41 Offen Chrom
 • Niemcy

92

Głowica Mühle R 41 Offen Chrom z otwartym grzebieniem. Chromowany metal. Głowica pasuje do wszystkich maszynek na żyletki firmy MUHLE z wyjątkiem R 89 Twist.Niemiecka marka Mühle zadbała o facetów szukających wygodnych rozwiązań w klasycznym goleniu.Głowica Mühle R 41 Offen Chrom – ro bardzo ergonomiczne i precyzyjne narzędzie. Głowica pasuje do ..

Żyletki Shark 5 szt. Żyletki Shark 5 szt.
 • Egipt

3

Żyletki nierdzewne z podwójnym ostrzem - do komfortowego i bezpiecznego golenia. Pasują do wszystkich tradycyjnych maszynek do golenia.Żyletki Shark Super Stainless Double Edge Razor Blade – współczesne nierdzewne żyletki ze specjalną powłoką. Są trwałe, ostre, łagodne. Pasują do wszystkich maszynek na żyletki...

Żyletki Muhle Rasięrklingen 10 szt.
 • Niemcy

14

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek ze stali nierdzewnej. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Pasuje do amerykańskich maszynek na żyletki.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Derby Extra 100 szt. Żyletki Derby Extra 100 szt.
 • Turcja

37

Żyletki Derby Extra stwarzają dodatkową ochronę podczas golenia: idealny bilans między ostrością i komfortem. Możesz używać jednej żyletki około pięciu razy.Wymienne żyletki Extra od Derby - to oryginalny produkt fabryki Azmusebat Derby w Tuzla pod Istanbułem w Turcji gdzie żyletki Derby produkowane są od 1940r na rynek krajowy i światowy. Renoma m..

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 szt. Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 szt.
 • USA

3

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades. Klasyczne dwustronne żyletki. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Żyletki od Rockwell wyprodukowane ze szwedzkiej stali. Kompatybilna ze wszystkimi maszynkami z podwójnym ostrzem na żyletki. Żyletki wykonano ze stali, która jest odporna na korozję, a dzięki specjalnej powłoce na długo zachowują ostroś..

Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade 5 szt. Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade 5 szt.
 • USA

7

Żyletki dla początkujących brodaczy. Wysoka jakość żyletek i trwałość zapewnia komfortowe golenie.Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade – wyprodukowane w Rosji z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Idealny wariant dla początkujących brodaczy. Pasują do standardowych maszynek do golenia w kształcie litery T na żyletki.Ka..

Żyletki Kai 5 szt.
 • Japonia

10

Wysokojakościowe japońskie klasyczne żyletki do maszynek na żyletki. Unikalna jakość. Wspaniale wypolerowana żyletka zapewnia komfortowe i bezpieczne golenie. Unikalny design żyletek: nie ma żadnych znaków i napisów. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Pojemnik na zużyte żyletki Rockwell Blade Safe Pojemnik na zużyte żyletki Rockwell Blade Safe
 • Kanada

11

Pojemnik na zużyte żyletki Rockwell Blade Safe. pasuje do podwójnych żyletek wszystkich marek.Zużyte żyletki nie warto wyrzucać do kosza na śmieci, do tego służy specjalny pojemnik jednorazowy - nie posiada możliwości opróżnienia zużytych żyletek. Przy standardowym użytkowaniu starczy na więcej niż rok...

Żyletki Bolzano Superinox 5 szt. Żyletki Bolzano Superinox 5 szt.
 • Niemcy

8

Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek, pokrywanych powłoką tytanową. Żyletki bardzo trwałe.Każda żyletka opakowana w bibułkę.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!...

Żyletki Treet Platinum ze stali nierdzewnej 10 szt.
 • Pakistan

8

Żyletki zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne golenie, dzięki wysokogatunkowej stali, z której zostały wyprodukowane, a również powłoce platynowej i PTFE.Żyletki Treet Platinum Super Stainless blades zapewnią komfortowe, bezpieczne golenie bez zacięć. Wyprodukowane ze stali nierdzewnej, pokryte powłoką platynową i PTFE, dzięki czemu są trwałe i ostre..

Żyletki Astra Superior Stainless 5 szt. Żyletki Astra Superior Stainless 5 szt.
 • Rosja

3

Każda żyletka opakowana w bibułkę.Zapakowane w kartonowe pudełeczka. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Wyprodukowane ze stali nierdzewnej...

Żyletki Astra Superior Platinum 100 szt. Żyletki Astra Superior Platinum 100 szt.
 • Rosja

46

Klasyczne żyletki Superior Platinum od Astra wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pokrywane powłoką platynową do komfortowego i gładkiego golenia. Dzięki pokryciu platynowym takie żyletek będą służyć ci latami.Żyletki Superior Platinum od Astra – to standardowe uniwersalne żyletki, które pasują większości mężczyznom.Oferta dotyczy 20 kart..

Żyletki Elios 10 szt.
 • Niemcy

5

Zapakowane w kartonowe pudełeczka. Każde pudełeczko zawiera 10 sztuk żyletek.Wyprodukowane  z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Bardzo popularne na &nbs włoskim i hiszpańskim ; rynku.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!...

Żyletki Timor Solingen 10 szt.
 • Niemcy

14

Żyletki wyprodukowane w Niemczech z wysokogatunkowej stali niemieckiej. Pasują do wszystkich maszynek na żyletki kompanii Timor.Zapakowane w plastikowe pudełeczko - dyspenser...


Pokaż jeszcze
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach