barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Chusteczki odświeżające
Odświeżające chusteczki Proraso Azur Lime 6 szt. Odświeżające chusteczki Proraso Azur Lime 6 szt.
  • Włochy

18,98

Odświeżające chusteczki nasączane wodą kolońską Azur Lime Proraso.Pudełeczko kartonowe zawiera 6 sztuk chusteczek, każda chusteczka jest pojedynczo zafoliowana do jednorazowego użytku. Przeznaczone do odświeżania ciała i rąk. Nie stosować na skórę twarzy.Linia zapachowa Azur Lime.Linia Azur Lime to nowość w ofercie Proraso. To seria profesjonalnych..

Odświeżające chusteczki Proraso Cypress & Vetyver 6 szt. Odświeżające chusteczki Proraso Cypress & Vetyver 6 szt.
  • Włochy

18,98

Odświeżające chusteczki nasączane wodą kolońską Cypress and Vetyver Proraso.Pudełeczko kartonowe zawiera 6 sztuk chusteczek, każda chusteczka jest pojedynczo zafoliowana do jednorazowego użytku. Przeznaczone do odświeżania ciała i rąk. Nie stosować na skórę twarzy. Linia zapachowa Cypress and Vetyver.Linia Cypress and Vetiver pochodzi z serii prof..

Dostępny wkrótce Odświeżające chusteczki 4711 Original Eau de Cologne Refreshing Tissue 10 szt. Odświeżające chusteczki 4711 Original Eau de Cologne Refreshing Tissue 10 szt.
  • Niemcy

16,21

Odświeżające chusteczki 4711 Original Eau de Cologne Refreshing Tissue.Przeznaczone do odświeżania ciała i rąk. Nie stosować na skórę twarzy.Original Eau de Cologne Refreshing Tissue mają przyjemny zapach cytrusowy od Muelhens. Zapach zawiera również nuty drzewne i kwiatowe.Odświeżające chusteczki cieszą się uznaniem mężczyzn na całym świecie.&nbs..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach