barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Grzebienie do brody i wąsów
Grzebień і Szczotka do brody i wąsów Proraso Moustache Comb and Brush Grzebień і Szczotka do brody i wąsów Proraso Moustache Comb and Brush
 • Włochy

21,88

Stylowy zestaw od włoskiego producenta Proraso Moustache Comb and Brushpomoże ci zadbać o swoje wąsy I brodę. . Elementy wchodzące w skład zestawu: Grzebień do wąsów і szczotka do brody, dlugość: 112 mm. Grzebień idealnie nadaje się do stylizacji wąsów za pomocą wosku  Pomoże ci stworzyć idealny wizerunek na codzień. Szczotka do brody ..

Nożyczki do wąsów i brody The Bluebeards Revenge Moustache & Beard Scissors For Real Men Nożyczki do wąsów i brody The Bluebeards Revenge Moustache & Beard Scissors For Real Men
 • Anglia

33,90

Nożyczki do podcinania wąsów i brody The Bluebeards Revenge dla prawdziwych mężczyzn. Nożyczki umożliwiają nadanie zarostowi pożądanego kształtu i długości, dzięki czemu twój wizerunek będzie zawsze przemyślany. Są bardzo wygodne w użyciu. Dobrze leżą w dłoni i łatwo się nimi operuje.Ostre i precyzyjne nożyczki do przycinania brody oraz wąsów. To „..

Grzebień Kent A 81T Seria Handmade do wąsów i brody Grzebień Kent A 81T Seria Handmade do wąsów i brody
 • 73 mm
 • Anglia

14,88

Mały grzebień do wąsów i brody - idealne akcesorium do pielęgnacji włosów.Ten niepozorny grzebień do wąsów i brody w łatwy sposób zadba o wygląd twojego zarostu. Rozczesze splątane włoski, które bywają uciążliwe szczególnie w przypadku brody. Grzebień do brody nie drapie i nie podrażnia. To zasługa również odpowiedniej wielkości ząbków i ich rozst..

Grzebień do wąsów The Bluebeards Revenge Grzebień do wąsów The Bluebeards Revenge
 • 900 mm
 • Anglia

8,88

Grzebień do wąsów i brody. Grzebień z małymi ząbkami. Idealnie dba o Twoją brodę i wąsy...

Grzebień do wąsów i brody Rockwell Folding Moustache And Beard Comb Grzebień do wąsów i brody Rockwell Folding Moustache And Beard Comb
 • 66 mm
 • USA

44,99

Grzebień do wąsów i brody Rockwell Folding Moustache and Beard Comb. Wykonany z akrylu. Składany model.Grzebień Rockwell –kieszonkowy składany grzebyk z łagodnymi końcówkami.Grzebyk akrylowy o łagodnie zakończonych końcówkach aby nie drapały skóry. Składany dla wygody przenoszenia np. w kieszeni...

Grzebień do wąsów i brody Edwin Jagger Bmc03 Grzebień do wąsów i brody Edwin Jagger Bmc03
 • 73 mm
 • Anglia

23,99

Brązowy grzebyk do wąsów i brody Edwin Jagger. Sprzyja pielęgnacji zarostu. Kieszonkowy rozmiar.Grzebyk do wąsów i brody od Edwin Jagger. Służy pielęgnacji zarostu – rozczesuje go, usuwa zanieczyszczenia spomiędzy włosków oraz ułatwia rozprowadzanie kosmetyków do pielęgnacji brody i wąsów (wosku czy olejku). Grzebień do brody nie drapie i nie podr..

Grzebień do wąsów i brody Edwin Jagger BMC06 Grzebień do wąsów i brody Edwin Jagger BMC06
 • 73 mm
 • Anglia

23,99

Czarny grzebyk do wąsów i brody Edwin Jagger. Sprzyja pielęgnacji zarostu. Kieszonkowy rozmiar.Grzebyk do wąsów i brody od Edwin Jagger. Służy pielęgnacji zarostu – rozczesuje go, usuwa zanieczyszczenia spomiędzy włosków oraz ułatwia rozprowadzanie kosmetyków do pielęgnacji brody i wąsów (wosku czy olejku). Grzebień do brody nie drapie i nie podra..

Grzebień do wąsów i brody Edwin Jagger Bmc01 Grzebień do wąsów i brody Edwin Jagger Bmc01
 • 100 mm
 • Anglia

23,99

Czerwony grzebyk do wąsów i brody Edwin Jagger. Sprzyja pielęgnacji zarostu. Kieszonkowy rozmiar.Grzebyk do wąsów i brody od Edwin Jagger. Służy pielęgnacji zarostu – rozczesuje go, usuwa zanieczyszczenia spomiędzy włosków oraz ułatwia rozprowadzanie kosmetyków do pielęgnacji brody i wąsów (wosku czy olejku). Dzięki kieszonkowemu rozmiarowi, można ..

Dostępny wkrótce Nożyczki do wąsów i brody Parker Beard Scissors Nożyczki do wąsów i brody Parker Beard Scissors
 • USA

113,78

Nożyczki do podcinania wąsów i brody amerykańskiej marki Parker. Ostre i precyzyjne nożyczki ze stali nierdzewnej do przycinania brody oraz wąsów. To must have każdego miłośnika długiego zarostu, którego marzeniem jest mieć wypielęgnowany zarost.Nożyczki do wąsów i brody Parker Beard Scissors ze stali nierdzewnej umożliwiają nadanie zarostowi pożąd..

Dostępny wkrótce Grzebień do brody Rocwell Beard Shaper Grzebień do brody Rocwell Beard Shaper
 • 115 mm
 • USA

65,82

Rockwell Beard Shaper –to 2 w 1: grzebień i trimming. Polecany do stylizacji brody wraz z maszynką do golenia Rockwell podczas golenia.Pozwala nadać brodzie odpowiedniego kształtu.Funkcjonalny grzebień do rozczesywania brody.Wykonany z drewna gruszki...

Dostępny wkrótce Grzebień do brody Parker Rosewood Two Sided Comb Grzebień do brody Parker Rosewood Two Sided Comb
 • 953 mm
 • USA

82,36

Kompaktowy dwustronny grzebień do brody z czerwonego drewna. Stylowe akcesorium każdego brodacza. Wysoka jakość wykonania.Grzebień do brody   Parker Rosewood Two Sided Comb – bardzo wygodne stylowe akcesorium do czesania brody. Gęste ułożenie ząbków pozwala rozczesać każdy dłuższy zarost. Grzebień wykonany z czerwonego drewna, ozdobiony logo ..

Dostępny wkrótce Grzebień do wąsów Parker Moustache Comb Grzebień do wąsów Parker Moustache Comb
 • 102 mm
 • USA

77,40

Mały grzebień do brody i wąsów w ładnym kolorze. Pozwala wyglądać zawsze stylowo i zadbanie.Grzebień do wąsów Parker  Moustache Comb stworzony do pielęgnacji wąsów i brody. Bardzo wygodne stylowe akcesorium do czesania brody. Gęste ułożenie ząbków pozwala rozczesać każdy dłuższy zarost. Ma mały wygodny uchwyt, o kształcie dobrze układającym si..

Dostępny wkrótce Grzebień do wąsów i brody Uppercut Deluxe CT 1 MO COMB Grzebień do wąsów i brody Uppercut Deluxe CT 1 MO COMB
 • 113 mm
 • Australia

40,99

Dzięki składanemi kieszonkowemu grzebieniowi Uppercut Deluxe CT 1 MO COMB zawsze będzie miał zadbane wąsy i brodę. Małe ząbki z łatwością poradzą sobie z twoimi wąsami i brodą.. Wykonany z acetylocelulozy, więcj posłuży ci latami...

Dostępny wkrótce Grzebień do brody Parker Rosewood Coarse Comb Grzebień do brody Parker Rosewood Coarse Comb
 • 826 mm
 • USA

82,36

Niewielki grzebień do brody wykonany z czerwonego drewna. Stylowe akcesorium o wysokiej jakości.Grzebień do brody Parker Rosewood Coarse Comb wspaniale akcesorium do codziennego stosowania, które perfekcyjnie dba o brodę. Ma gęsto ustawione ząbki, które dokładnie przeczesują brodę. Grzebień wykonany z czerwonego drewna, ozdobiony logo producenta. W..

Dostępny wkrótce Grzebień do brody Uppercut Deluxe CT 3 BEARD COMB Grzebień do brody Uppercut Deluxe CT 3 BEARD COMB
 • 105 mm
 • Australia

40,99

Jeden rozmiar, który pomoże poradzić ci z dowolnym zarostem. Ma szerokie duże ząbki, które stymulują cebulki włosów.Grzebień Uppercut Deluxe CT 3 BEARD COMB jest doskonałym grzebieniem stworzonym z myślą o brodzie. Jeśli chcesz, aby Twoje owłosienie zawsze prezentowało się perfekcyjnie, po prostu wyciągnij z kieszeni ten kompaktowy grzebień i przec..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach