barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Pasta do włosów
Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 100 ml Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 100 ml
 • Anglia
 • 100 ml

46,88

Pasta modelująca do włosów o matowym fishingu.Przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania. Składniki: Aqua, steareth 21, PVP, Petrolatum, steareth 2, microcyrstalline wax, Polyquaternium 7, Parfum,Paraffinum liquidum, Monopropyleneglycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Alpha isomethylionone, benzyl salicylate,citral, ..

Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 20 ml Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 20 ml
 • Anglia
 • 20 ml

14,88

Matowa pasta do włosów o średnim chwycie. Posiada naturalny matowy finish.Składniki: Aqua, steareth 21,PVP,Petrolatum,steareth 2,microcyrstalline wax ,Polyquaternium 7, Parfum,Paraffinum liquidum, Monopropyleneglycol, phenoxyethanol,ethylhexylglycerin,Alpha isomethylionone,benzyl salicylate,citral,citronellol,geraniol,butylphenyl methylpropion..

Pasta American Crew Fiber 85 gr Elvis o mocnym chwycie Pasta American Crew Fiber 85 gr Elvis o mocnym chwycie
 • USA
 • 85g

61,88

Włóknista pasta do modelowania włosów American Crew Fiber Elvis mocno utrwalający kosmetyk do modelowania fryzury, matujący przeznaczony głównie do modelowania krótkich włosów. Polecana do wszystkich rodzajów włosów Włóknista, żywiczna pasta nadająca włosom pogrubienie i objętość. Lanolina - środek absorbujący wilgoć (humectant) wspomaga bardz..

Pasta modelująca American Crew Defining Paste 85 g Elvis Pasta modelująca American Crew Defining Paste 85 g Elvis
 • USA
 • 85g

61,88

Pasta modelująca do włosów American Crew Defining Paste przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania. Nadaje włosom subtelny połysk oraz zwiększa ich objętość.Pasta modelująca do włosów American Crew Defining Paste - męska pasta przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania. Nadaje włosom subtelny połysk oraz..

Dostępny wkrótce Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight 70 g Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight 70 g
 • Australia
 • 70g

80,71

Matowa pasta do włosów marki Uppercut Deluxe. Featherweight - matowa pasta do włosów. Pasta idealna do wszystkich rodzajów włosów, krótszej długości.Przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania.Pasta do włosów na bazie wody o średnim chwycie i matowym efekcie przeznaczona do lekkich stylizacji. Pasta idealna do wszystkich rodza..

Dostępny wkrótce Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection 210 g Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection 210 g
 • Australia
 • 210g

242,78

Pasta do włosów australijskiej marki Uppercut Deluxe. Featherweight - matowa pasta do włosów. Pasta idealna do wszystkich rodzajów włosów, krótszej długości.Przeznaczona do modelowania fryzury o średnim chwycie.Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection - pasta idealna Do każdego rodzaju włosów. Produkt na bazie wody, przeznac..

Dostępny wkrótce Pasta do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Paste 100 ml Pasta do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Paste 100 ml
 • Anglia
 • 100 ml

85,99

Pasta polecana do wszystkich rodzajów włosów, o krótszej i średniej długości   Głównym zadaniem pasty jest dodanie objętości  włosom. Większa ilość pasty pozwala szybko ułożyć fryzurę i trzyma ją przez cały dzień.Jak używać: Niewielką ilość rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na suche włosy. Wymodelować przy pomocy grzebienia...


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach