barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Żel do włosów
Żel do włosów American Crew Superglue 100 ml Ekstra chwyt
 • USA
 • 100 ml

70

Żel do włosów American Crew Superglue - super mocny żel do włosów. Polecany do każdego typu włosów. Nadaje włosom mocny połysk. Żel do włosów American Crew Superglu - to kosmetyk, który powstał z myślą o mężczyznach. Jest on przeznaczony do stylizacji i utrwalenia fryzury i nadaje włosom mocny połysk. W składzie znajduje się Pantenol, który gwarant..

Żel do włosów American Crew Firm Hold Styling Gel 250 ml Mocny chwyt Żel do włosów American Crew Firm Hold Styling Gel 250 ml Mocny chwyt
 • USA
 • 250 ml

61

AMERICAN CREW FOR MEN - żel mocno utrwalający. Polecany do wszystkich typów włosów. . Żel do włosów American Crew Firm Hold Styling Gel - żel do włosów topowej marki American Crew ujarzmia włosy, jest wzbogacony o naturalne ekstrakty, takie jak witamina B5, wszystko to by pomóc włosom wyglądać grubiej. Ten bezalkoholowy żel dodaje włosom poły..

NEW
Żel do stylizacji włosów The Bluebeards Revenge Hair Gel 100 ml Żel do stylizacji włosów The Bluebeards Revenge Hair Gel 100 ml
 • Anglia
 • 100 ml

49

Żel do włosów The Bluebeards Revenge. Żele do włosów zawsze były produktem bramkowym w świecie fryzur męskich. W młodzieńczym wieku każdy układał kolce, które były w stanie przebić się przez kevlar. Ale w dzisiejszym dobrze zadbanym świecie żele do włosów oferują znacznie więcej. Żel do włosów od The Bluebeards Revenge to rewolucyjny produkt o wiel..

Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel 250 ml Delikatny chwyt
 • USA
 • 250 ml

61

Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel delikatnie utrwalone włosy z żelem Light Hold Styling Gel Ten znakomity żel nada Twoim włosom pogrubienia i połysku oraz lekko utrwali Twoją fryzurę.Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel - delikatnie utrwalone włosy z żelem Light Hold Styling Gel Ten znakomity żel nada Twoim włosom pog..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach