W ofercie naszego sklepu następujące maszynki do golenia na żyletki

Dobra tradycyjna maszynka do golenia to wizytówka świadcząca o dbałości o wygląd i komfort własnej skóry. Dobre maszynki do golenia na mokro zapewniają bardzo gładkie golenie i przy doborze odpowiednich kosmetyków powodują najmniej podrażnień. p>

Maszynki do golenia na żyletki czyli do tradycyjnego golenia, różnią się między sobą rodzajem grzebienia, ilością części po rozkręceniu, wagą, długością i grubością rączki, materiałem wykonania a także kolorem. Wybór maszynki lżejszej czy cięższej jest wyłącznie kwestią własnych preferencji.


1. RazoRock German 37 DE Slant Razor

Prawdziwy przebój wśród mężczyzn. Jakościowa maszynka na żyletki w przystępnej cenie.p>

Trzyczęściowa maszynka do golenia wykonana ze stali nierdzewnej 316L. Ma unikalny uchwyt, obrobiony przy pomocy frezarki CNC. Maszynka do golenia RazoRock German 37 – to model z dwustronnym ostrzem. Cechą szczególną tego modelu jest slant bar (ukośna głowica), dzięki któremu żyletka zakręca się w dwóch kierunkach, zwiększając mechaniczną trwałość. Taki sposób mocowania żyletki sprawia, że jest ona sztywniejsza niż w prostym ułożeniu. Maszynka skuteczniej radzi sobie z goleniem twardszego i gęstszego zarostu, bo ścinanie pod kątem jest efektywniejsze. Wykonanie głowicy: stop metalowy (główny komponent stopu to cynk), chromowany. Standardowy skok gwintu M5 X 8 daje możliwość łatwo założyć głowicę na dowolną rączkę. Długość rączki: 90 mm, wykonana w bull-dog-style.

RazoRock German 37 Slant – idealny wariant dla początkujących..


2. Edwin Jagger DE89LBL

Oryginalne produkty angielski z Sheffield. Edwin Jagger wszystkie produkty wykonuje we własnej fabryce w Sheffield. Edwin Jagger – „Finest Handmade Shaving Accessories” (najwyższej jakości ręcznie wytwarzane akcesoria do golenia). Proponujemy dokładnie przyjrzeć się maszynce do golenia na żyletki DE89LBL z zamkniętą głowicą.

Klasyczna maszynka Edwin Jagger DE89LBL do golenia tradycyjnego na wymienne żyletki. Wykonana przez mistrzów rękodzieła rzemieślniczego w obróbce metali z zagłębia hutniczo-metalurgicznego w Sheffield w Anglii. p>

Maszynka średnołagodna, 3-częściowa. Głowica: zamknięty grzebień (CLOSED COMB). Z maszynką opakowanie żyletek FEATHER - 5 sztuk - GRATIS.


3. Parker 65 R

Maszynka do golenia, która jest prawdziwym arcydziełem. Na szczególną uwagę zasługuje rączka, która jest ozdobiona wzorem wschodnim.

Maszynka do golenia z zamkniętą głowicą. Waga – 86 g. By wymienić w niej żyletkę, nie trzeba jej rozkładać na części. Wystarczy pokręcić końcówką uchwytu, by otworzyły się skrzydełka głowicy. p>

Golenie się taką maszynką, to sama przyjemność!.


4. Merkur Solingen 15 С

Maszynka na żyletki Merkur 15 C. Oryginalny produkt wykonany w niemieckiej fabryce w Solingen! Na żyletki wszystkich producentów!

Otwarty grzebień (ułatwia golenie dłuższego zarostu). Krótka śruba mocująca - maszynka 3 częściowa. Maszynka wykonana z litego mosiądzu chromowanego. Uchwyt radełkowany.Logo MERKUR Solingen na rączce.Maszynka lekko agresywna.


5. Rockwell 2C

Maszynka do golenia na żyletki Rockwell Razor 2C-WC (jasny chrom ang. white chrome) o innowacyjnej konstrukcji z regulowaną 2-stopniową ekspozycją ostrza.

Model "entry level" Rockwell Razors. Klasyczny jasny chrom.

Maszynka Rockwell 2C-WC składa się z następujących komponentów:rączka z radełkowanym, antypoślizgowym uchwytem; 1 dwustronna, dolna część głowicy/płytka podstawy zapewniające ustawienia: 1 i 3; 1 wspólny dekiel głowicy/ górna część głowicy 5 sztuk żyletek do golenia Rockwell (do maszynki pasują standardowe żyletki wszystkich producentów). Maszynka pozwala na ustawienie 2 pozycji o różnej ekspozycji ostrza poprzez wybór odpowiedniej strony płytki głowicy: R1: strona płytki z nr "1" dedykowana jest osobom z wrażliwą skórą i/lub miękkim zarostem, do codziennego golenia R3: strona płytki z nr "3" dedykowana jest osobom ze skórą normalną i standardowym lub twardym zarostem. Do codziennego lub mniej regularnego golenia.

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia