Kremy do golenia Truefitt & Hill

Truefitt & Hill wszystkie produkty marki
Filtr

Truefitt & Hill Kremy do golenia w ofercie sklepu internetowego

Krem do golenia Truefitt & Hill – idealny kosmetyk dla miłośników tradycyjnego golenia na mokro. Historia tej kultowej i szlachetnej marki sięga roku 1805, kiedy William Francis Truefitt otwiera swój zakład fryzjerski przy Cross Lane w Londynie. Firma, która zaczynała jako ogólnodostępny zakład oferujący męskie strzyżenie i golenie, szybko zyskiwała rozpoznawalność i popularność, aby stać się ikoną i wyznacznikiem stylu, dobrego gustu i poczucia smaku. Z usług firmy korzystają mieszkańcy dworu i najwybitniejsi przedstawiciele społeczeństwa, a jej sława na całym świecie nie ustaje po dziś dzień, w związku z czym firma zupełnie nie potrzebuje wielkich kampanii reklamowych. Tak więc od ponad 200 lat produkty Truefitt and Hill nieustannie stanowią synonim elegancji i najlepszego gustu.

W sklepie internetowym barbercompany.pl kupić kremy do golenia Truefitt & Hill shaving creams Truefitt & Hill z dostawą do wszystkich miejscowości Polski: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Kielce, Lublin, Rzeszów, Opole, Katowice, Gdynia, Sopot, Częstochowa, Toruń, Kielce, Radom, Świnoujście, Katowice, Koszalin etc.

Oferujemy dostawę za granicę: Europa, Azja.

Wszystkie produkty kategorii Shaving creams są certyfikowane i w 100% oryginalne, ponieważ Sklep współpracuje z dostawcami bezpośrednio.

Truefitt & Hill wszystkie produkty marki
Męski blog
Przejść do blogu