Mydła do golenia Kent

Kent wszystkie produkty marki
Filtr

Kent Mydła do golenia w ofercie sklepu internetowego

Mydło do golenia Kent – wspaniała opcja wysokojakościowego mydła w przystępnej cenie. Mydło w dębowym tyglu. GB Kent & Sons Ltd wiodący producent szczotek i pędzli od XVIII wieku, jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw mających siedzibę w Wielkiej Brytanii. Marka jest ceniona za niezmiennie najwyższą jakość i kunszt wykonania swoich produktów, zgodnie ze swoim historycznymi założeniami. Choć Kent to jeden z najlepszych producentów szczotek i pędzli na świecie (ma ich w swojej ofercie ponad 250), jest to także marka firmująca najwyższej klasy kosmetyki do golenia, takie jak kremy czy mydła do golenia.

W sklepie internetowym barbercompany.pl kupić mydła do golenia Kent shaving soaps Kent z dostawą do wszystkich miejscowości Polski: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Kielce, Lublin, Rzeszów, Opole, Katowice, Gdynia, Sopot, Częstochowa, Toruń, Kielce, Radom, Świnoujście, Katowice, Koszalin etc.

Oferujemy dostawę za granicę: Europa, Azja.

Wszystkie produkty kategorii Shaving soaps są certyfikowane i w 100% oryginalne, ponieważ Sklep współpracuje z dostawcami bezpośrednio.

Kent wszystkie produkty marki
Męski blog
Przejść do blogu