barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Atomizery
Atomizer Proraso (Zielony) Atomizer Proraso (Zielony)
  • Włochy

26,88

Profesjonalny rozpylacz do lotionu po goleniu. Równomierne rozpylanie, pełna kontrola ilości rozpylanego lotionu. Elegancki design, polecany do zakładów fryzjerskich.Rozpylacz w zielonym kolorze. Pomaga równomiernie rozpylać lotion. Polecany do zakładów fryzjerskich i użytku domowego. Rozpylaczy takiego typu używa się już od dawna we włoskich zakł..

Atomizer Floid (Pomarańczowy) Atomizer Floid (Pomarańczowy)
  • Hiszpania

26,88

Atomizer daje możliwość równomiernie rozpylać lotion. Kolor atomizera dopasowany do koloru lotionu Floid. Polecany do zakładów fryzjerskich i użytku domowego.Rozpylacz przeznaczony do lotionu po goleniu. W kolorze pomarańczowym. Rozpylacz specjalnie przystosowany do rozpylania lotionu po goleniu Floid 400 ml...

Atomizer Proraso Dispenser With Pump 50Ml Atomizer Proraso Dispenser With Pump 50Ml
  • Włochy

178,88

Atomizer Proraso Z metalu chromowanego.z pompką do wody.Proraso Dispenser With Pump – wspaniały atomizer o klasycznym designu. Na zewnątrz jest wykonany z chromowanego metalu, a wewnątrz ze szkła. . Niezastąpione akcesorium dla miłośników tradycyjnego golenia na mokro. .Rozmiary: 9 x 9.5 x 17, 5 cm. Atomizer PProraso jest dosyć prosty w uży..

Atomizer Proraso Nero Atomizer Proraso Nero
  • Włochy

28,88

Przeznaczony do równomiernego naniesienia balsamu na skórę. Do użytku domowego. Atomizer Proraso Nerowykonany z plastiku i kauczuku. . Atomizer Proraso Nero Pasuje do balsamów po goleniu Floid pojemność 400Ml , a również do balsamu Proraso 400Ml . ..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach