barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Naczynia do golenia
Miseczka do golenia Omega 227/NE Miseczka do golenia Omega 227/NE
 • Włochy

9,88

Praktyczna plastikowa miseczka Omega 227/NE czarna do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/NE praktyczna plastikowa miseczka Omega czarna do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni. Wysokie boki (50 mm).Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "..

Miseczka do golenia Derby Stainless Steel Bowl Miseczka do golenia Derby Stainless Steel Bowl
 • Turcja

16,88

Miseczka do golenia tureckiej marki Derby. Wykonana ze stali nierdzewnej. Służy do wytwarzania piany. Wygodny i stylowy design.Miseczka do golenia tureckiej marki Derby. Wykonana ze stali nierdzewnej. Służy do wytwarzania piany. Wygodny i stylowy design. Ma nieduże rozmiary, więc nie zajmie dużo miejsca w łazience. Ma wygodny kształt. Prezentowana ..

Miseczka do golenia Omega 227/AM Miseczka do golenia Omega 227/AM
 • Włochy

9,88

Praktyczna miseczka Omega czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia.Mieczka do golenia 227/AM praktyczna miseczka czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni. Wysokie boki. Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczyn..

Miseczka do golenia Omega 227/BC Miseczka do golenia Omega 227/BC
 • Włochy

14,88

Praktyczna miseczka Omega biała do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BC praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczynku" dla mydła do gole..

Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn6 Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn6
 • Anglia

66,88

Elegancka metalowa miseczka z powłoką niklową. Stylowy design i wysoka jakość od Edwin Jagger. Pasuje do jakościowych mydeł Edwin Jagger  i pędzli do maksymalnie perfekcyjnego golenia.Średnica zewnętrzna 95 mmŚrednica wewnętrzna u podstawy: 52 mmŚrednica wewnętrzna u szczytu:83 mmWysokość: 36,4 mm..

Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 1 Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 1
 • USA

44,88

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty lakierem. Dzięki powłoce tygiel posłuży Ci latami.Szerokość: 4″Głębokość: 1.25″Długość: 4.2″Szerokość: 4.0″Wysokość: 2.3″Waga: 454 gr..

Kubek do golenia Mühle Rn 46 Kubek do golenia Mühle Rn 46
 • Niemcy

102,88

Praktyczny i stylowy kubek do golenia od niemieckiej marki Mühle. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro. Kubek do golenia z czarnej porcelany.Kubek do golenia Mühle RN 46 praktyczny i bardzo efektowny, z wypukłościami na denku aby łatwiej było wyciągnąć mydełko. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro.Jeśli do..

Miseczka do golenia Omega 227/BI Miseczka do golenia Omega 227/BI
 • Włochy

9,88

Miseczka do golenia Omega 227/BI praktyczna miseczka Omega biała do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BI praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "mie..

Kubek do wytwarzania piany Proraso Professional Shaving Mug Kubek do wytwarzania piany Proraso Professional Shaving Mug
 • Włochy

46,88

Kubek do wytwarzania piany. Proraso Professional Shaving Mug Kubek do używania z tradycyjnym pędzlem do golenia. Kubek wykonano z zielonego plastiku, ozdobiony logo producenta, które znajduje się Proraso і na rączce. Klasyczny, wygodny kształt i pewny uchwyt. .Rozmiary: wysokość – 8 cm, średnica– 11, 5 cm. Miseczka do golenia Proraso Professi..

Kubek do golenia Truefitt & Hill Granatowy Kubek do golenia Truefitt & Hill Granatowy
 • Anglia

239,88

Tradycyjne, wykonane ręcznie w Anglii naczynie do golenia Truefitt & Hill w kolorze granatowym. Zapewnia wyjątkową wygodę podczas wytwarzania piany.Do tego typu kubeczków pasują klasyczne mydełka do golenia Truefitt & Hill.Tradycyjny granatowy ..

Miseczka do golenia Mühle Rn 6 Chrom Miseczka do golenia Mühle Rn 6 Chrom
 • Niemcy

78,88

Miseczka do golenia od niemieckiej marki Mühle. Wykonana ze stali nierdzewnej, chromowana. Pozwala wytworzyć gęstą pianę.Miseczka do golenia Mühle RN 6 Chrom znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu pędzla do nakład..

Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn116 Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn116
 • Anglia

95,88

Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśnij jego niewielką ilość do miseczki i w kilku ruchach wytwarzaj pianę pędzlem do golenia a następnie wygodnie rozprowadzaj pianę pędzlem po twarzy. Używanie miseczki pozwoli ci szybciej przygotować zarost do golenia i jednocześnie wykonać ten zabieg estetycznie, Twoje ręce pozostają suche i bez śladów kr..

Miseczka do wytwarzania piany Edwin Jagger Rn117 Miseczka do wytwarzania piany Edwin Jagger Rn117
 • Anglia

95,88

Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśnij jego niewielką ilość do miseczki i w kilku ruchach wytwarzaj pianę pędzlem do golenia a następnie wygodnie rozprowadzaj pianę pędzlem po twarzy. Używanie miseczki pozwoli ci szybciej przygotować zarost do golenia i jednocześnie wykonać ten zabieg estetycznie, Twoje ręce pozostają suche i bez śladów kr..

Miseczka do golenia Mühle Rn 16 Miseczka do golenia Mühle Rn 16
 • Niemcy

94,88

Stylowa i elegancka miseczka  do golenia z czarnej porcelany z platynową obwódką. Wysoka jakość od niemieckiego producenta. Miseczka do golenia Mühle RN 16 znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu pędzla do na..

Miseczka do golenia Omega 227/BD Miseczka do golenia Omega 227/BD
 • Włochy

16,88

Omega 227/BD – praktyczna miseczka Omega w złotym odcieniu do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BD praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce s..

Miseczka do golenia Parker H-1 Shave Bowl Miseczka do golenia Parker H-1 Shave Bowl
 • USA

64,88

Luksusowa miseczka do wytwarzania piany. Praktyczna i efektowna, z wypukłością na denku, aby łatwiej było wyciągnąć mydełko.Miseczka do golenia Parker Horn Palm Shave Bowl znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu p..

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango Parker Wb4 Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango Parker Wb4
 • USA

44,88

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty ciemnym lakierem, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko.Praktyczny męski gadżet, nadaje łazience męskiego charakteru! Efektowny pomysł na prezent dla mężczyzny.Tygiel wykonany ręcznie o wysokiej jakości.Szerokość: 4″ Długość: 4.2″ Szerokość: 4.0″ Wysokość: 2.3″ Waga: 45,4 ..

Miseczka do golenia Omega 227/RO Miseczka do golenia Omega 227/RO
 • Włochy

9,88

Praktyczna plastikowa miseczka Omega 227/RO czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/RO - praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki (50 mm).Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczynku" dla mydła do golenia.Bardzo przydatna przy codziennym r..

Kubek do golenia Truefitt & Hill Kremowy Kubek do golenia Truefitt & Hill Kremowy
 • Anglia

239,88

Tradycyjne, wykonane ręcznie w Anglii naczynie do golenia Truefitt & Hill w kolorze kremowym. Zapewnia wyjątkową wygodę podczas wytwarzania piany.Do tego typu kubeczków pasują klasyczne mydełka do golenia Truefitt & Hill.Tradycyjny kremowy ..

Kubek do golenia Truefitt & Hill Grafitowy Kubek do golenia Truefitt & Hill Grafitowy
 • Anglia

239,88

Kubek do golenia w kolorze grafitowym od angielskiej marki Truefitt & Hill wykonany ręcznie i ma dwa pojemniki do komfortowego wytwarzania piany. Pasuje do wszystkich mydeł i pędzli Truefitt & Hill.Tradycyjny czerwony ..

Miseczka do golenia Kent Sm Wht Biała Miseczka do golenia Kent Sm Wht Biała
 • Anglia

178,88

Wspaniała miseczka do golenia, którą powinien mieć każdy mężczyzna. Wykonana z białej porcelany z wygrawerowanym logo producenta.Miseczka do golenia Kent Sm Wht Biała – łączy w sobie angielską elegancję i jakość. Miska znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel.Miska do wytwarzania..

Miseczka do golenia Omega 233/CR Miseczka do golenia Omega 233/CR
 • Włochy

72,88

Miseczka do golenia Omega 233/CR wykonana ze Włoszech ze stali nierdzewnej. Praktyczna miseczka Omega do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia.Miseczka do wyrabiania piany Omega 233/CR ze stali nierdzewnej, chromowana praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć d..

Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 2 Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 2
 • USA

44,88

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty ciemnym lakierem.Szerokość: 4″Głębokość: 1.25″Długość: 4.2″Opakowanie: 4.0″Wysokość: 2.3″waga: 454 gr..

Miseczka do wytwarzania piany The Bluebeards Revenge metalowa Miseczka do wytwarzania piany The Bluebeards Revenge metalowa
 • Anglia

92,88

Metalowa, chromowana miseczka do wytwarzania piany z logo producenta.Stylowa chromowana miseczka do golenia znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel.Stylowa chromowana misa do ubijania piany przed goleniem! Idealnie dopełni męski charakter twojej łazienki. Znakomicie nadaje się na..


Pokaż więcej
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach