Moja przygoda z brzytwą

Realna historia człowieka, który zdecydował się na golenie brzytwą. Mowa o założycielu „Kompanii Tradycyjnego Golenia ".

Mężczyźni z dwóch powodów wybierają brzytwę do golenia::

  1. jedni podziwiają to autentyczne akcesorium do golenia, które jest odzwierciedleniem męskości,
  2. , inni natomiast sięgają po brzytwę, ponieważ nie mają nic innego pod ręką do golenia.


Moja historia

Wybrałem brzytwę z drugiego powodu. Wiesz, czym jest okropne połączenie wrażliwej cery i twardego zarostu? Miałem do czynienia właśnie z takim problemem. Musiałem kilka razy prowadzić maszynką po twarzy, aby się ogolić. Jednak nadal na twarzy widniały wrośnięte włoski i miałem straszne zaczerwienienia. Miałem problem z usuwaniem zarostu w trudnodostępnych miejscach. Proces golenia trwał 40-45 minut..

3-irritation


W takiej sytuacji człowiek zawsze przypomina sobie osobę, która nie ma takiego problemu i chce zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Od razu pomyślałem o swoim dziadku. Golił się brzytwą, miał zawsze gładko ogoloną twarz i nie miał żadnych podrażnień. Proces golenia natomiast wyglądał zawsze jakoś czarująco. Brzytwa w rękach dziadka niby ożywała. Bardzo umiejętnie jej używał, wydawało się, że ona fruwa w powietrzu i z łatwością uuwa zarost z jego twarzy.

1-grandpa


Jasne, że miałem wątpliwości co do golenia brzytwą. Przecież cały świat już nie używa brzytw.Być może współczesne maszynki do golenia rzeczywiści są doskonałe, a brzytwy niebezpieczne i już przestarzałe. Musiałem to sprawdzić.

Znalazłem brzytwę dziadka na strychu. Po raz pierwszy ostrzyłem brzytwę. Udało mi się! Pierwsze golenie – to również było poważne wyzwanie. Owszem, miałem zacięcia, proces golenia nieco potrwał, ale wynik był oszałamiający. Jasna rzecz, że dziś, kiedy już jestem doświadczonym użytkownikiem i doskonale władam brzytwą, z perspektywy czasu mogą powiedzieć, że pierwsze golenie brzytwą – to była prawdziwa porażka, ale wtedy byłem bardzo z siebie zadowolony.

2-razor


Gładkość skóry po goleniu brzytwą jest ciągle najwyższa, mimo istnienia na rynku zaawansowanych rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynkach na żyletki, wkłady i elektrycznych.

Ważny jest też fakt, że w dłuższym okresie golenie brzytwą jest znacznie bardziej korzystne ekonomicznie niż golenie za pomocą wkładów bądź golarek jednorazowych.

1shaving


Jeśli zainspirowałeś się moją historią kup  luksusową brzytwę w naszym sklepie. Kupić brzytwę w naszym sklepie internetowym można w kilka klików.Jeśli jesteś posiadaczem normalnego zarostu i skóry i nie potrzebujesz jakiegoś szczególnego akcesorium do golenia, to kup  odpowiednie kosmetyki do golenia.. Pamiętaj: jeśli podczas golenia oczuwasz dyskomfort, to oznacza, że coś robisz nie tak. Nie słuchaj rad specjalistów ds.marketingu. Szukaj, a znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.Dąż do tego, aby twoje golenie przemieniło się w prawdziwą przyjemność.

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia