Najlepszy Puder Do Włosów Męski: Ranking

Jak wiadomo, postęp nie stoi w miejscu i obszar kosmetyków dla mężczyzn nie jest tu wyjątkiem. Producenci puder do włosów, w swoim “wyścigu zbrojeń”, nieustannie próbują nas zadowolić czymś nowym lub nietypowym. Warto zaznaczyć, że nie zawsze im się to udaje. Ale produkt, o którym będziemy dziś mówić, na szczęście nie jest takim.

W ciągu zaledwie kilku lat produkt ten stał się bardzo popularny i wielu mężczyzn przestawiło się z klasycznych produktów do stylizacji (glinki, wosku czy pasty) na puder do włosów męski, a są ku temu pewne powody.

Najlepszy Puder Do Włosów Męski: Ranking Top 4

Jeśli szukasz najlepszy puder do włosów męski, pomoże Ci poniższa ocena TOP 4. Wybraliśmy najlepsze produkty polecane zarówno przez profesjonalnych fryzjerów, jak i mężczyzn – odbiorców tych produktów.

American Crew Boost Powder

Tworzenie kręconych włosów nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy dotyczy to mężczyzn. Marka American Crew ma na celu pomóc mężczyznom w kreowaniu fryzur za pomocą najprostszych w użyciu narzędzi. Na przykład, z American Crew Boost Powder możesz nadać włosom potężne uniesienie, co wygląda szczególnie efektywnie w przypadku loków, które są kręcone z natury!

Produkt ma konsystencję pudru, który łatwo się aplikuje u nasady włosów na długości. Efekt jedwabistości jest natychmiast zauważalny, włosy wyglądają na bardziej puszyste, grubsze i można je upinać w pionie!

Podczas gdy żele do włosów kleją się i wiążą, puder do włosów American Crew Boost Powder jest całkowicie niezauważalny. Będziesz cieszyć się tylko efektem uniesionych, gęstych i bujnych włosów!

Dapper Dan Ultra Matte Texture Dust

Puder do włosów Dapper Dan Ultra Matte Texture Dust to wszechstronny produkt, który nadaje włosom objętość, teksturę i utrwalenie przez cały dzień. Jego formuła na bazie wody sprawia, że jest łatwy do zastosowania i spłukiwania. Po nałożeniu na włosy, puder całkowicie się rozpuszcza, pozostawiając je matowe i naturalnie wyglądające. Puder nie obciąża włosów i nie skleja ich, pozostawiając je elastyczne, a mocne utrwalenie sprawia, że włosy pozostają na swoim miejscu. Puder do stylizacji włosów dla mężczyzn Dapper Dan jest bardzo ekonomiczny, więc możesz go używać przez długi czas, tylko nie przesadzaj z jego nakładaniem. Dapper Dan Powder jest na bazie wody, dzięki czemu łatwo go spłukać z włosów w razie potrzeby.

Depot 309

Puder do włosów Depot 309 teksturyzujący sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać szykownie. Zawiera proteiny ryżu oraz jedwab. Składniki te pochłaniają nadmiar sebum, głównego wroga szykownej objętości włosów. Puder otula Twoje pukle ochronnym płaszczem, który nie pozwoli, aby promienie UV uszkodziły Twoje włosy.

Reuzel

Puder do włosów Reuzel Matte Texture Powder to wysokiej jakości produkt od znanej holenderskiej marki. Produkt doskonale utrwala włosy w ciągu dnia, zachowując przy tym pewną elastyczność włosów.

Ponadto proszek nie pozostawia osadu i jest bezzapachowy, co dodatkowo pozwala uzyskać efekt naturalnych włosów, które nie tylko będą wyglądać luksusowo, ale i naturalnie.

Substancje aktywne pudru do włosów dla mężczyzn Reuzel Matte Texture Powder otulają strukturę włosa ciekawym matowym odcieniem i optycznie zwiększają objętość, dzięki czemu istnieje ogromne pole do modelowania i kreatywności, co pozwala na stworzenie naprawdę stylowej i oryginalnej fryzury.

Dzięki zastosowaniu pudru, proces tworzenia upragnionych fryzur i stylizacji nie będzie sprawiał żadnych problemów, a efekt końcowy utrzyma się na tyle długo, że dostarczy wielu pozytywnych wrażeń.

Korzyści z pudru do włosów

Podstawową rolą pudru do włosów jest nadanie gęstości i definicji cienkim lub osłabionym włosom. Nie ma szybszego sposobu na nadanie włosom dramatycznej objętości bez obciążania ich.

Łatwa aplikacja

Niektóre firmy twierdzą, że należy wsypać produkt na dłoń, wmasować go, a następnie nałożyć na włosy. Inni twierdzą, że należy wysypać puder do włosów męski bezpośrednio na włosy, a następnie rozetrzeć go dłońmi.

Praktyka pokazuje, że nie ma zasadniczej różnicy, a efekt pozostanie ten sam. W tym przypadku nie trzeba używać suszarki do włosów ani specjalnych grzebieni, a cały proces trwa kilka minut.

Jedynym ważnym warunkiem jest to, aby puder do stylizacji włosów miał maksymalny kontakt z korzeniami włosów, bo od tego zależy ostateczna objętość włosów.

Matowy puder do włosów dla mężczyzn

Jest to prawdopodobnie najbardziej naturalny puder do włosów dla mężczyzn, jaki jest obecnie dostępny. Wizualnie Twoje włosy będą wyglądały zupełnie naturalnie i trudno będzie stwierdzić, że użyto produktu do stylizacji.

Prawdą jest jednak, że trzeba uważać, by nie przesadzić, gdyż może to spowodować, że włosy będą wyglądały na zbyt sztywne.


Podkreślanie tekstury

Jeśli nałożysz puder dla mężczyzn nie u nasady, lecz na końce włosów, uzyskasz dobrą teksturę. Proszek wiąże je ze sobą, ale nie skleja.

Kontrola stylizacji

Włosy pozostają elastyczne i podatne na układanie przez długi czas. Jest tak łatwy do stylizacji. Nawet czapka w zimie nie będzie przeszkodą do stworzenia stylowej stylizacji. Wystarczy ręcznie utrwalić fryzurę, a włosy znów staną się zniewalające.

Wady pudru do włosów męskich

Jak każdy inny produkt kosmetyczny, puder do włosów męskich ma swoje wady. Jest ich niewiele, ale wciąż istnieją.

  1. Po pierwsze – jeśli preferujesz połysk na włosach męskich, to ten produkt zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Ma silne działanie matujące, które może zniwelować naturalny połysk włosów (jeśli zastosujesz go obficie).
  2. Po drugie, – puder do układania włosów nie jest przeznaczony do codziennego użytku. Aby proszek nie wpłynął na strukturę włosów, zaleca się stosowanie go nie częściej niż kilka razy w tygodniu.
  3. Po trzecie, produkt ten jest dość drogi (chociaż, aby być sprawiedliwym, należy zauważyć, że trwa długo).

Czym różni się puder do stylizacji włosów dla mężczyzn?

Dalej powiemy czym różni się puder do stylizacji włosów dla mężczyzn od różnych marek.

Skład i utrwalenie pudru do włosów

Sklad jest generalnie podobny, chociaż istnieją niewielkie różnice. Niektóre są oparte na wodzie, jak Reuzel i Dapper Dan, podczas gdy inne są oparte na glicerynie (Slick Gorilla, Nishman, Novon). Na przykład proszek Pacinos ma bardzo zróżnicowany skład, z dodatkiem soku z liści aloesu, co powinno mieć korzystny wpływ na zdrowie włosów męskich.


Jeśli chodzi o utrwalenie, to większość puder do włosów męski z tej kategorii ma średni poziom, wystarczający do zachowania kształtu fryzury, ale nie do jej betonowania.

Zapach pudru do włosów

Większość z nich jest bezwonna, aby nie kontrastować z głównymi perfumami. Chociaż niektóre marki nadal nadają im lekkie aromaty (np. Proszek Dapper Dan ma przyjemny zapach wody kolońsko-cytrusowej).

Butelka i sposób aplikacji

Większość butelek jest wykonana w postaci cylindrów z małą siateczką u góry, przez które wysypywany jest puder do włosów męski.

Hiszpańska marka Beardburys postanowiła usprawnić aplikację tego produktu na włosy i dodała do butelki wyskakujący dozownik z pompką. W ten sposób nakładanie pudru do wlosów stało się znacznie wygodniejsze i łatwiej jest obliczyć wymaganą ilość.

W rzeczywistości jest mniej różnic niż podobieństw. Tutaj do gry wchodzą indywidualne preferencje dotyczące tekstury, aromatu, ceny lub wygody.

Puder do stylizacji włosów to obowiązkowy produkt dla mężczyzn, którzy chcą zawsze i wszędzie być stylowi. Produkt okazał się naprawdę ciekawy i godny uwagi.

Wyjątkowa cecha pudru do wlosów to szybkie tworzenie objętości, podkreślając jednocześnie fakturę włosów i zachowując naturalny wygląd, stawia go na równi z klasycznymi produktami do pielęgnacji męskiej, które cieszą się zaufaniem od dziesięciolecia.

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia