Naturalne ręcznie robione mydła

Mydła ręcznie robione.Powstają w niewielkich manufakturach. Często są to miejsca zupełnie nie oznaczone logo firmy. Niewielkie pomieszczenie wydzielone w budynku mieszkalnym wystarczy, aby prowadzić na własną rękę niewielką produkcję mydeł ręcznie robionych. Są one sprzedawane zarówno w lokalnych sklepach, jak również ich sprzedaż może być prowadzona przez internet. W każdym przypadku wyróżniają się wysoką jakością, której próżno szukać w konkurencyjnych produktach znanych firm..

Są kolorowe, ale ich barwa nie wynika ze stosowania sztucznych składników. Są pachnące, ale ten zapach to zasługa naturalnych aromatów i olejków, a nie tworzonych w laboratoriach dodatków. Są zapakowane w atrakcyjne opakowania, najczęściej przeźroczysty celofan, dzięki któremu można sprawdzić jak konkretne mydło wygląda, jaki ma kolor, kształt i co posiada wewnątrz siebie. Kupując takie mydło masz pewność, że twoja skóra otrzymuje najlepszą z możliwych ochronę i korzystając regularnie z tego wyrobu, nie grozi ci żadne niebezpieczeństwo. Ty również znajdź dla siebie wymarzone mydło w kostce, ręcznie robione.

Ręcznie robione mydła nie zawierają powszechnej chemii jak konserwujące parabeny, olej mineralny, SLS i SLES czyli agresywne substancje myjące, które mogą uczulać czy też nie zawierają tłuszczów zwierzęcych. Każde mydło opatrzone jest odpowiednią etykietką i oznaczone czy nadaje się do użytku przez wegan albo alergików, ponieważ jest wiele substancji, w tym roślinnych, które niestety mogą uczulać. Jednak naturalne mydła pomagają utrzymać naturalne pH skóry, łagodzić podrażnienia, ale też dobrze oczyszczać. Można znaleźć też mydła do zadań specjalnych jak czarne mydło, które głęboko oczyszcza skórę i usuwa z jej powierzchni martwy naskórek albo mydła z czarnym węglem, które nadają się dla osób borykających się z trądzikiem.. Mydło do golenia robione ręcznie — to mydło wykonane przez człowieka, a nie maszynę.


Zalety mydła robionego ręcznie

         Po pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, mydło, o którym mówimy jest naturalne. Do jego przygotowania nie wykorzystuje się sztucznych substancji, zminimalizowane jest więc ryzyko uczuleń i reakcji alergicznych.

         Po drugie, skuteczne – posiadają skoncentrowane składniki, przez co posiadają dużo skuteczniejsze właściwości myjące,nie zagrażają środowisku,zdrowe dla skóry.


Dlaczego warto spróbować naturalnego mydła?:

  • zawiera tylko naturalne składniki;
  • nie zawiera sztucznych barwników i zapachów< li>
  • wspaniale nawilża skórę;
  • «skin friendly»*;
  • zawiera olejki eteryczne.

* Punkt«skin friendly» oznacza, że jest przyjazne dla skóry i formuła każdego mydła uwzględnia szczególności każdej skóry.

artisan-soap-ukraine


Kupić Artisan Soap można w naszym sklepie interentowym!

W ofercie naszego sklepu 2 rodzaje mydeł naturalnych znanych marek: «Le pere Lucien» и «Wet Shaving Products».Mydła są godne tego, aby je spróbować.

Jeśli już używałeś jakichś innych mydeł robionych ręcznie innych marek  opisz swoje wrażenia  w komentarzach na naszej stronie w Facebook lub w naszym sklepie internetowym;-)

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia