Nie bądź niewolnikiem marketingu – wybieraj klasykę!

Żyletka czy wkłady do golenia? Prawdziwy mężczyzna nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Przyjemność przyjemnością, luksus luksusem, ale na czym by tu zaoszczędzić? Posługując się tradycyjną maszynką do golenia, można używać wkładów do maszynki, np. Mach3 czy Fusion albo żyletek.Jakby nie liczyć i jakby nie porównywać, zawsze wychodzi, że żyletka pozwala zaoszczędzić nieco kasy. W dodatku usuwając zarost taką metodą jak ojciec i dziadek, warto ciepło o nich pomyśleć. Jesteśmy tylko ogniwem w łańcuchu pokoleń. A gdy jeszcze w dodatku kolejne „ogniwo” już przygląda nam się z zazdrością, jak przed lustrem rozprowadzamy pianę na policzkach, wiedzmy, że jesteśmy dla nich wzorem męskości. A atrybutem mężczyzny jest maszynka i żyletka. p>


Dlaczego maszynki na wkłady cieszą się popularnością?

Dzięki posunięciom marketingowym. Kupując rozreklamowaną maszynkę na wkłady płacisz nie za jakość, a za markę i wartość reklamy. Wady maszynek na wkłady: wysoka cena wkładów do maszynek; niska trwałość plastikowych rączek; uzależnienie od konkretnego rodzaju wkładów..


Co wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego jest ogromna ilość jakościowych— maszynek do golenia na żyletki i brzytew.Oczywiście takie akcesoria do golenia są o wiele droższe od plastikowych maszynek jednorazówek lub na wkłady, ale posłużą Ci latami i podarują jakościowe golenie bez podrażnień.

Single-Razor-Blade2


ZALETY MASZYNKI DO GOLENIA NA ŻYLETKI. WADY PLASTIKOWYCH MASZYNEK DO GOLENIA :

 • wysoka jakość w odpowiedniej cenie;
 • posłuży ci latami;
 • niedrogie żyletki;
 • doskonale wyważone;
 • precyzyjne golenie;
 • nie podrażniają skóry;
 • każdy model jest indywidualny;

Plastikowe, maszynki do golenia  są raczej udanym posunięciem marketingowym. Przeznaczone są do masowego użytku bez uwzględniania szczególności każdego rodzaju skóry. Natomiast maszynki do golenia na żyletki stwarzane są dla poszczególnych kategorii mężczyzn z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.

razor-e


MASZYNKA DO GOLENIA NA ŻYLETKI CHRONI:

 • przed podrażnieniami;
 • zacięciami;
 • usuwa problem wrośniętego włosa;
 • przed bólem wyrywaniem włosków.
 • przed wytryskami;

Ze względu na budowę maszynki do golenia, w pierwszej kolejności należy przyzwyczaić się do zmiany sposobu golenia. Po pierwsze, maszynki na żyletki nie dociskamy do twarzy. Niech oprze się własnym ciężarem na policzku i sama zbierze zarost. Po drugie, inny jest też kąt przyłożenia maszynki do twarzy. Zazwyczaj będziemy musieli trzymać ją bardziej prostopadle. Należy pamiętać też o tym, by cały czas ten kąt zachowywać. W maszynkach systemowych wyręcza nas w tym ruchoma głowica. Jeśli chcesz poczuć klimat klasycznego golenia w pełni, zamień piankę na mydło do golenia rozprowadzane po twarzy za pomocą pędzla. Pokochasz ten rytuał..

Golenie żyletkami jest po prostu bardzo satysfakcjonujące, ma to także bardziej rzeczowe podstawy. Po pierwsze, żyletkami możemy ogolić się naprawdę bardzo dokładnie. Osoby z grubym i gęstym zarostem doskonale wiedzą, że popularne jednorazówki lub maszynki systemowe nie zawsze radzą sobie osiągnięciem idealnej gładkości. Ze względów bezpieczeństwa ostrza projektowane są w taki sposób, by nie przylegały zbyt ściśle do skóry. Zaletą, którą odczujemy sięgając do portfela są także koszty. Golenie żyletkami może być nawet kilkukrotnie tańsze od golenia maszynkami systemowymi gwarantującymi podobne efekty. Dodatkowo metalowe maszynki na żyletki będą w doskonałej kondycji znacznie dłużej, niż plastikowe maszynki przystosowane do wymiennych wkładów. Golenie żyletkami ma wiele zalet. Najważniejszą rzeczą w ich odkrywaniu jest to, by nie zrażać się po pierwszych próbach. Będą zapewne nieudane, mogą obfitować w drobne zacięcia, ale są początkiem ciekawej i bardzo męskiej przygody.!

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia