barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl

O Nas

  • +48 883 222 208
  • info@barbercompany.pl
  • Odbiór zamówień online: 24/7, bez dni wolnych
  • Odbieranie wezwanie: 08.00-16.00, pn-pt

Sklep internetowy barbecompany.pl prowadzi sprzedaż męskich kosmetyków i akcesoriów do golenia. Nasza oferta obejmuje ponad 2500 produktów, wśród których współczesny gentleman może wybrać wszystko niezbędne do codziennej pielęgnacji, aby zawsze czuć się komfortowo.

Tutaj możesz kupić brzytwy, maszynki do golenia na żyletki i wymienne wkłady, pędzle do golenia i akcesoria, kosmetyki do golenia, włosów i brody, a również zestawy prezentowe. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty, wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta.

W naszym sklepie internetowym produkty uznanych producentów: Edwin Jagger, Truefitt and Hill, Feather, Taylor Of Old Bond Street, St. James of London, Timor, Dovo Solingen, Above The Tie, Parker, Proraso. Są to marki, które produkują profesjonalne kosmetyki do golenia i pielęgnacji, których używają zawodowi fryzjerzy. To jest świadectwem wysokiej jakości produktów, które łączą w sobie współczesne technologie i klasyczne tradycje.

Satysfakcja z zakupów

Kupować w barbecompany.pl zawsze prosto i przyjemnie. Wygodna nawigacja naszego e-sklepu, lojalność wobec klienta, prosta formuła zakupowa – to wszystko przemienia rutynowe zakupy w przyjemny rytuał. Na każdym etapie – od złożenia zamówienia do wysyłki – pragniemy, aby Nasz Klient zawsze przeżywał tylko pozytywne emocje, znowu i znowu wracał do nas. Zapraszamy do Klubu Miłośników Tradycyjnego Golenia!

Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach