barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Pasy do ostrzenia brzytwy
Pas do ostrzenia brzytwy M.B Lst-06
 • Pakistan

70

Skórzany pas do "ostrzenia/wygładzania/polerowania" brzytwy przed każdym goleniem. Wykonany ze skóry. Skórzany pas służy do przygotowywania i ostrzenia brzytwy przed użyciem oraz oczyszczania jej po goleniu. Jest to niezbędny element oldschoolowego golenia brzytwą.Pas do ostrzenia brzytwy M.B LST-06 – to zawodowe, wygodne narzędzie do ostrzenia i ..

PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy The Bluebeards Revenge Strop
 • Wielka Brytania

225

Pas do ostrzenia\polerowania\wygładzania brzytwy. Wspaniałe narzędzie do ostrzenia brzytwy. Wykonany ze skóry. Gotowy do użycia.Skórzany pas do ostrzenia brzytwy The Bluebeards Revenge Strop – to profesjonalne narzędzie do ostrzenia i polerowania brzytwy w warunkach domowych. Wykonany ze skóry. Na końcach pasa zamontowane są specjalne metalowe spr..

PREMIUM
Skórzany dwustronny pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 56 J Skórzany dwustronny pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 56 J
 • Niemcy
PREMIUM
Wiosło do ostrzenia brzytwy Herold Of Solingen 57J 19,5 Cm * 4 Cm Wiosło do ostrzenia brzytwy Herold Of Solingen 57J 19,5 Cm * 4 Cm
 • Niemcy

253

Pas (wiosło) do ostrzenia brzytew Herold of Solingen 57J z regulowanym za pomocą rączki naciągiem. Pas służy do przygotowywania i ostrzenia brzytwy przed użyciem oraz oczyszczania jej po goleniu. Jest to niezbędny element oldschoolowego golenia brzytwą.Pas Herold of Solingen 57J wykonany z rosyjskiej skóry, która na jednej stronie została pokryta ..

Skórzanny pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 152
 • Niemcy
PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen 18080002
 • Niemcy

494

Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen z naturalnej skóry jest niezbędny do "wygładzania/polerowania" brzytwy przed każdym goleniem. Oryginalna niemiecka jakość.Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen z naturalnej skóry - wspaniale akcesorium do pielęgnacji brzytwy. Posiada metalową sprzączkę, ułatwiającą mocowanie.Naturalna skóra jakościowo poleru..

PREMIUM
Skórzanny pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 180J
 • Niemcy
PREMIUM
Skórzanny pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 183
 • Niemcy
PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Parker Genuine Leather Strop Brown Pas do ostrzenia brzytwy Parker Genuine Leather Strop Brown
 • Indie

310

Wiszący pas do ostrzenia brzytwy. Wykonany z wysokojakościowej skóry w brązowym kolorze.Pas do ostrzenia brzytwy Parker Genuine Leather Strop Brown – to profesjonalne narzędzie do ostrzenia i polerowania brzytwy w warunkach domowych. Wykonany ze skóry. Na końcach pasa zamontowane są specjalne metalowe sprzączki, umożliwiające powieszenie z jednej ..

PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen 18535001
 • Niemcy

253

Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen wykonany z jakościowej skóry. Pas jest niezbędny do "wygładzania/polerowania" brzytwy przed każdym goleniem.Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen - dwustronny pas do polerowania/wygładzania brzytew firmy Dovo Solingen. Solidne wykonanie z wysokiej jakości skóry bydlęcej oraz lnu o specjalnym mocnym splocie...

PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen 18345002
 • Niemcy

396

Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen wykonany z jakościowej skóry. Pas jest niezbędny do "wygładzania/polerowania" brzytwy przed każdym goleniem.Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen od niemieckiego producenta – dwustronny pas do polerowania/wygładzania brzytew. Solidne wykonanie z wysokiej jakości skóry bydlęcej oraz lnu.Szerokość pasa: 50 mm..

PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Parker Genuine Leather Strop Black Pas do ostrzenia brzytwy Parker Genuine Leather Strop Black
 • Indie

310

Skórzany pas do ostrzenia brzytwy w czarnym kolorze. Wykonany ze skóry amerykańskiej. Skórzany pas służy do przygotowywania i ostrzenia brzytwy przed użyciem oraz oczyszczania jej po goleniu. Jest to niezbędny element oldschoolowego golenia brzytwą.Pas do ostrzenia brzytwy Parker Genuine Leather Strop  Black – to zawodowe, wygodne narzędzie ..

PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Herold Of Solingen 186J 35Cm * 4,5 Cm Pas do ostrzenia brzytwy Herold Of Solingen 186J 35Cm * 4,5 Cm
 • Niemcy

281

Pas do ostrzenia brzytwy Herold of Solingen 186J wykonany z naturalnej skóry bydlęcej. Posiada metalową sprzączkę, ułatwiającą mocowanie.Dwustronny pas do ostrzenia brzytwy Herold of Solingen 186J wykonany ze skóry bydlęcej oraz lnu. Skóra jest mocna i trwała. Musisz go pielęgnować za pomocą specjalnej pasty. Ogólna długość pasa do golenia – 46 ..

PREMIUM
Wiosło do ostrzenia brzytwy Herold Of Solingen 56J 19,5 Cm * 4 CmZielone Wiosło do ostrzenia brzytwy Herold Of Solingen 56J 19,5 Cm * 4 CmZielone
 • Niemcy

253

Pas (wiosło) do ostrzenia brzytew Herold of Solingen 56J z regulowanym za pomocą rączki naciągiem. Pas (wiosło) służy do przygotowywania i ostrzenia brzytwy przed użyciem oraz oczyszczania jej po goleniu. Jest to niezbędny element oldschoolowego golenia brzytwą.Pas Herold of Solingen 56J wykonany z rosyjskiej skóry, która na jednej stronie została..

Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen 15240001
 • Niemcy

211

Skórzany pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen. Skórzany pas służy do przygotowywania i ostrzenia brzytwy przed użyciem oraz oczyszczania jej po goleniu. Jest to niezbędny element oldschoolowego golenia brzytwą.Pas do ostrzenia brzytwy Dovo Solingen od niemieckiego producenta niezbędny do ostrzenia, wygładzania i polerowania brzytwy przed każdym ..

PREMIUM
Pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 185 35Cm * 4,5 Cm
 • Niemcy

239

Pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 185 35cm * 4,5 cm wykonany z naturalnej skóry. Sprawdzona niemiecka jakość. Bardzo łatwe ostrzenie.Pas do ostrzenia brzytwy Timor Solingen 185 35cm * 4,5 cm wykonany z wysokojakościowej skóry. Po drugiej stronie znajduje się dodatkowy syntetyczny pas do przygotowania brzytwy do ostrzenia. Posiada metalową nik..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach