barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Akcesoria do kosmetyków
Miseczka do golenia Omega 227/AM Miseczka do golenia Omega 227/AM
 • Włochy

8,99

Praktyczna miseczka Omega czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia.Mieczka do golenia 227/AM praktyczna miseczka czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni. Wysokie boki. Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczy..

Miseczka do golenia Omega 227/RO Miseczka do golenia Omega 227/RO
 • Włochy

8,99

Praktyczna plastikowa miseczka Omega 227/RO czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/RO - praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki (50 mm).Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczynku" dla mydła do golenia.Bardzo przydatna przy codziennym r..

Miseczka do golenia Derby Stainless Steel Bowl Miseczka do golenia Derby Stainless Steel Bowl
 • Turcja

16,99

Miseczka do golenia tureckiej marki Derby. Wykonana ze stali nierdzewnej. Służy do wytwarzania piany. Wygodny i stylowy design.Miseczka do golenia tureckiej marki Derby. Wykonana ze stali nierdzewnej. Służy do wytwarzania piany. Wygodny i stylowy design. Ma nieduże rozmiary, więc nie zajmie dużo miejsca w łazience. Ma wygodny kształt. Prezentowana ..

Miseczka do golenia Omega 227/BC Miseczka do golenia Omega 227/BC
 • Włochy

14,96

Praktyczna miseczka Omega biała do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BC praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczynku" dla mydła do gole..

Miseczka do golenia Omega 227/BI Miseczka do golenia Omega 227/BI
 • Włochy

8,99

Miseczka do golenia Omega 227/BI praktyczna miseczka Omega biała do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BI praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "mie..

Miseczka do golenia Omega 227/BD Miseczka do golenia Omega 227/BD
 • Włochy

16,99

Omega 227/BD – praktyczna miseczka Omega w złotym odcieniu do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BD praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce s..

Atomizer Proraso Nero Atomizer Proraso Nero
 • Włochy

29,98

Przeznaczony do równomiernego naniesienia balsamu na skórę. Do użytku domowego. Atomizer Proraso Nerowykonany z plastiku i kauczuku. . Atomizer Proraso Nero Pasuje do balsamów po goleniu Floid pojemność 400Ml , a również do balsamu Proraso 400Ml . ..

Miseczka do golenia Omega 227/NE Miseczka do golenia Omega 227/NE
 • Włochy

8,99

Praktyczna plastikowa miseczka Omega 227/NE czarna do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/NE praktyczna plastikowa miseczka Omega czarna do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni. Wysokie boki (50 mm).Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "..

Kubek do wytwarzania piany Proraso Professional Shaving Mug Kubek do wytwarzania piany Proraso Professional Shaving Mug
 • Włochy

46,98

Kubek do wytwarzania piany. Proraso Professional Shaving Mug Kubek do używania z tradycyjnym pędzlem do golenia. Kubek wykonano z zielonego plastiku, ozdobiony logo producenta, które znajduje się Proraso і na rączce. Klasyczny, wygodny kształt i pewny uchwyt. .Rozmiary: wysokość – 8 cm, średnica– 11, 5 cm. Miseczka do golenia Proraso ..

Kosmetyczka podróżna Rockwell Genuine Leather Dopp Kit Kosmetyczka podróżna Rockwell Genuine Leather Dopp Kit
 • USA
 • 191 х 89 mm

118,98

Kosmetyczka podróżna Rockwell Genuine Leather Dopp Kit. Wykonana ze skóry, ma dwie wewnętrzne kieszenie.Stylowa i elegancka kosmetyczka od Rockwell – niezastąpione akcesorium w czasie podróży. Bardzo praktyczne, idealnie sprawdzi się w podróży. Kosmetyczka do przechowywania żyletek, maszynki do golenia. Pasuje do maszynek do golenia 6C i   ..

Atomizer Proraso Dispenser With Pump 50Ml Atomizer Proraso Dispenser With Pump 50Ml
 • Włochy

179,98

Atomizer Proraso Z metalu chromowanego.z pompką do wody.Proraso Dispenser With Pump – wspaniały atomizer o klasycznym designu. Na zewnątrz jest wykonany z chromowanego metalu, a wewnątrz ze szkła. . Niezastąpione akcesorium dla miłośników tradycyjnego golenia na mokro. .Rozmiary: 9 x 9.5 x 17, 5 cm. Atomizer PProraso jest dosyć ..

Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn6 Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn6
 • Anglia

67,42

Elegancka metalowa miseczka z powłoką niklową. Stylowy design i wysoka jakość od Edwin Jagger. Pasuje do jakościowych mydeł Edwin Jagger  i pędzli do maksymalnie perfekcyjnego golenia.Średnica zewnętrzna 95 mmŚrednica wewnętrzna u podstawy: 52 mmŚrednica wewnętrzna u szczytu:83 mmWysokość: 36,4 mm..

Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 1 Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 1
 • USA

47,99

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty lakierem. Dzięki powłoce tygiel posłuży Ci latami.Szerokość: 4″Głębokość: 1.25″Długość: 4.2″Szerokość: 4.0″Wysokość: 2.3″Waga: 454 gr..

Podróżna skórzana kosmetyczka Parker Duża TBLG Podróżna skórzana kosmetyczka Parker Duża TBLG
 • Indie
 • 200 x 150 mm

148,00

Duża skórzana kosmetyczka, którą możesz zabierać ze sobą podróż. Wykonana z wysokojakościowej skóry...

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango Parker Wb4 Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango Parker Wb4
 • USA

47,99

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty ciemnym lakierem, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko.Praktyczny męski gadżet, nadaje łazience męskiego charakteru! Efektowny pomysł na prezent dla mężczyzny.Tygiel wykonany ręcznie o wysokiej jakości.Szerokość: 4″ Długość: 4.2″ Szerokość: 4.0″ Wysokość: 2.3″ Waga: 4..

Miseczka do golenia Parker H-1 Shave Bowl Miseczka do golenia Parker H-1 Shave Bowl
 • USA

67,99

Luksusowa miseczka do wytwarzania piany. Praktyczna i efektowna, z wypukłością na denku, aby łatwiej było wyciągnąć mydełko.Miseczka do golenia Parker Horn Palm Shave Bowl znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu p..

Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 2 Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 2
 • USA

47,99

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty ciemnym lakierem.Szerokość: 4″Głębokość: 1.25″Długość: 4.2″Opakowanie: 4.0″Wysokość: 2.3″waga: 454 gr..

Miseczka do golenia Omega 233/CR Miseczka do golenia Omega 233/CR
 • Włochy

73,10

Miseczka do golenia Omega 233/CR wykonana ze Włoszech ze stali nierdzewnej. Praktyczna miseczka Omega do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia.Miseczka do wyrabiania piany Omega 233/CR ze stali nierdzewnej, chromowana praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć d..

Miseczka do golenia Omega 231/DO Miseczka do golenia Omega 231/DO
 • Włochy

94,00

Miseczka do golenia wykonana ze Włoszech ze stali nierdzewnej w złotym kolorze. Praktyczna miseczka Omega do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia.Miseczka do wyrabiania piany ze stali nierdzewnej, w złotym kolorze praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do w..

Miseczka do golenia Mühle Rn 6 Chrom Miseczka do golenia Mühle Rn 6 Chrom
 • Niemcy

78,99

Miseczka do golenia od niemieckiej marki Mühle. Wykonana ze stali nierdzewnej, chromowana. Pozwala wytworzyć gęstą pianę.Miseczka do golenia Mühle RN 6 Chrom znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu pędzla do nakład..

Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 3 Tygiel do wytwarzania piany Parker Wb 3
 • USA

47,99

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty lakierem, dzięki któremu ma  miodowy odcień. Ręcznie wykonany.Szerokość: 4″Głębokość tygla: 1,25″Długość: 4.2″Szerokość: 4.0″Wysokość: 2.3″Waga: 454 gr..

Miseczka do wytwarzania piany Edwin Jagger Rn117 Miseczka do wytwarzania piany Edwin Jagger Rn117
 • Anglia

96,32

Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśnij jego niewielką ilość do miseczki i w kilku ruchach wytwarzaj pianę pędzlem do golenia a następnie wygodnie rozprowadzaj pianę pędzlem po twarzy. Używanie miseczki pozwoli ci szybciej przygotować zarost do golenia i jednocześnie wykonać ten zabieg estetycznie, Twoje ręce pozostają suche i bez śladów kr..

Podróżna skórzana kosmetyczka Parker Mała TBSM Podróżna skórzana kosmetyczka Parker Mała TBSM
 • Indie
 • 160 x 120 mm

117,99

Wygodna mała skórzana kosmetyczka od Parker. Jest bardzo praktyczna. Przeznaczona do przechowywania akcesoriów. Idealny wariant podróżny. Wielofunkcjonalna kosmetyczka na Twoje kosmetyki...

Kosmetyczka podróżna The Bluebeards Revenge Kosmetyczka podróżna The Bluebeards Revenge
 • Anglia
 • 250 x 160 mm

69,88

Kosmetyczka męska w niebieskim kolorze. Dwie kieszonki wewnętrzne. Kosmetyczka męska zamykana na zamek błyskawiczny. Przeznaczona do przechowywania kosmetyków. Niezbędne akcesorium podróżne. Wyposażona w dwie wewnętrzne kieszenie...


Pokaż więcej
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach