barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Atomizery
Atomizer Proraso Nero Atomizer Proraso Nero
  • Włochy

29,98

Przeznaczony do równomiernego naniesienia balsamu na skórę. Do użytku domowego. Atomizer Proraso Nerowykonany z plastiku i kauczuku. . Atomizer Proraso Nero Pasuje do balsamów po goleniu Floid pojemność 400Ml , a również do balsamu Proraso 400Ml . ..

Atomizer Proraso Dispenser With Pump 50Ml Atomizer Proraso Dispenser With Pump 50Ml
  • Włochy

179,98

Atomizer Proraso Z metalu chromowanego.z pompką do wody.Proraso Dispenser With Pump – wspaniały atomizer o klasycznym designu. Na zewnątrz jest wykonany z chromowanego metalu, a wewnątrz ze szkła. . Niezastąpione akcesorium dla miłośników tradycyjnego golenia na mokro. .Rozmiary: 9 x 9.5 x 17, 5 cm. Atomizer PProraso jest dosyć ..

Dostępny wkrótce Atomizer (Zielony) Atomizer (Zielony)
  • Włochy

37,71

Profesjonalny rozpylacz do lotionu po goleniu. Równomierne rozpylanie, pełna kontrola ilości rozpylanego lotionu. Elegancki design, polecany do zakładów fryzjerskich.Rozpylacz w zielonym kolorze. Pomaga równomiernie rozpylać lotion. Polecany do zakładów fryzjerskich i użytku domowego. Rozpylaczy takiego typu używa się już od dawna we włoskich zakł..

Dostępny wkrótce Atomizer (Pomarańczowy) Atomizer (Pomarańczowy)
  • Hiszpania

37,71

Atomizer daje możliwość równomiernie rozpylać lotion. Kolor atomizera dopasowany do koloru lotionu Floid. Polecany do zakładów fryzjerskich i użytku domowego.Rozpylacz przeznaczony do lotionu po goleniu. W kolorze pomarańczowym. Rozpylacz specjalnie przystosowany do rozpylania lotionu po goleniu Floid 400 ml...

Dostępny wkrótce Rozpylacz Uppercut Deluxe Spray Bottle Barbers Collection 160 ml Rozpylacz Uppercut Deluxe Spray Bottle Barbers Collection 160 ml
  • Australia

75,75

Profesjonalny rozpylacz Uppercut Deluxe. Daje możliwosć równomiernie rozpylać wodę. Wspaniały wariant dla fryzjerów.Rozpylacz Uppercut Deluxe Spray Bottle Barbers Collection stworzony na podstawie specjalnej technologii.  Ciśnieniowy rozpylacz daje możliwość poprawnie rozpylać ciecz i równomiernie zmoczyć włosy. Wykonany z wysokojakościowego p..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach