barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Atomizery
Rozpylacz Uppercut Deluxe Spray Bottle Barbers Collection 160 ml Rozpylacz Uppercut Deluxe Spray Bottle Barbers Collection 160 ml
  • Australia

65

Profesjonalny rozpylacz Uppercut Deluxe. Daje możliwosć równomiernie rozpylać wodę. Wspaniały wariant dla fryzjerów.Rozpylacz Uppercut Deluxe Spray Bottle Barbers Collection stworzony na podstawie specjalnej technologii.  Ciśnieniowy rozpylacz daje możliwość poprawnie rozpylać ciecz i równomiernie zmoczyć włosy. Wykonany z wysokojakościowego p..

Atomizer  Proraso Nero
  • Włochy

28

Przeznaczony do równomiernego naniesienia balsamu na skórę. Do użytku domowego. Atomizer Proraso Nerowykonany z plastiku i kauczuku. . Atomizer Proraso Nero Pasuje do balsamów po goleniu Floid pojemność 400Ml , a również do balsamu Proraso 400Ml . ..

Atomizer  Proraso Dispenser With Pump 50Ml
  • Włochy

239

Atomizer Proraso Z metalu chromowanego.z pompką do wody.Proraso Dispenser With Pump – wspaniały atomizer o klasycznym designu. Na zewnątrz jest wykonany z chromowanego metalu, a wewnątrz ze szkła. . Niezastąpione akcesorium dla miłośników tradycyjnego golenia na mokro. .Rozmiary: 9 x 9.5 x 17, 5 cm. Atomizer PProraso jest dosyć prosty w uży..

Towar chwilowo niedostępny
W najbliższym czasie ponownie pojawi się w ofercie
Atomizer (Zielony) Atomizer (Zielony)
  • Włochy

32

Profesjonalny rozpylacz do lotionu po goleniu. Równomierne rozpylanie, pełna kontrola ilości rozpylanego lotionu. Elegancki design, polecany do zakładów fryzjerskich.Rozpylacz w zielonym kolorze. Pomaga równomiernie rozpylać lotion. Polecany do zakładów fryzjerskich i użytku domowego. Rozpylaczy takiego typu używa się już od dawna we włoskich zakł..

Towar chwilowo niedostępny
W najbliższym czasie ponownie pojawi się w ofercie
Atomizer (Pomarańczowy)
  • Hiszpania

32

Atomizer daje możliwość równomiernie rozpylać lotion. Kolor atomizera dopasowany do koloru lotionu Floid. Polecany do zakładów fryzjerskich i użytku domowego.Rozpylacz przeznaczony do lotionu po goleniu. W kolorze pomarańczowym. Rozpylacz specjalnie przystosowany do rozpylania lotionu po goleniu Floid 400 ml...


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach