barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Naczynie do golenia
Miseczka do golenia Omega 227/NE
 • Włochy

12

Praktyczna plastikowa miseczka Omega 227/NE czarna do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/NE praktyczna plastikowa miseczka Omega czarna do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni. Wysokie boki (50 mm).Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "m..

Miseczka do golenia Omega 227/AM
 • Włochy

12

Praktyczna miseczka Omega czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia.Mieczka do golenia 227/AM praktyczna miseczka czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni. Wysokie boki. Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczyn..

Miseczka do golenia Omega 227/BC
 • Włochy

18

Praktyczna miseczka Omega biała do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BC praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczynku" dla mydła do gole..

Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn6
 • Wielka Brytania

73

Elegancka metalowa miseczka z powłoką niklową. Stylowy design i wysoka jakość od Edwin Jagger. Pasuje do jakościowych mydeł Edwin Jagger  i pędzli do maksymalnie perfekcyjnego golenia.Średnica zewnętrzna 95 mmŚrednica wewnętrzna u podstawy: 52 mmŚrednica wewnętrzna u szczytu:83 mmWysokość: 36,4 mm..

Miseczka do golenia Omega 227/BI
 • Włochy

12

Miseczka do golenia Omega 227/BI praktyczna miseczka Omega biała do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BI praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "mie..

Miseczka do golenia Parker Large Stainless Steel Save Bowl
 • USA

56

Miseczka do golenia w szarym kolorze. Praktyczna i efektowna, z wypukłością na denku, aby łatwiej było wyciągnąć mydełko.Miseczka do golenia Parker Large Stainless Steel Save Bowl znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używa..

Kubek do golenia Mühle Rn 46 Kubek do golenia Mühle Rn 46
 • Niemcy

103

Praktyczny i stylowy kubek do golenia od niemieckiej marki Mühle. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro. Kubek do golenia z czarnej porcelany.Kubek do golenia Mühle RN 46 praktyczny i bardzo efektowny, z wypukłościami na denku aby łatwiej było wyciągnąć mydełko. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro.Jeśli do..

PREMIUM
Kubek do golenia Truefitt & Hill Granatowy
 • Wielka Brytania

283

Tradycyjne, wykonane ręcznie w Anglii naczynie do golenia Truefitt & Hill w kolorze granatowym. Zapewnia wyjątkową wygodę podczas wytwarzania piany.Do tego typu kubeczków pasują klasyczne mydełka do golenia Truefitt & Hill.Tradycyjny granatowy ..

Miseczka do goleniaEdwin Jagger Rn116 Miseczka do goleniaEdwin Jagger Rn116
 • Wielka Brytania

112

Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśnij jego niewielką ilość do miseczki i w kilku ruchach wytwarzaj pianę pędzlem do golenia a następnie wygodnie rozprowadzaj pianę pędzlem po twarzy. Używanie miseczki pozwoli ci szybciej przygotować zarost do golenia i jednocześnie wykonać ten zabieg estetycznie, Twoje ręce pozostają suche i bez śladów kr..

Miseczka do golenia Muhle RN 5
 • Niemcy

127

Muhle RN5 naczynie do wyrabiania piany, biała porcelana.Naczynie składa się z dwóch przegródek:przegródka większa (okrągła) to miejsce do wyrabiania piany.Przegródka mniejsza może służyć jako pojemnik na wodę lub miejsce do odkładania pędzla w trakcie golenia.Muhle RN5 naczynie do wyrabiania piany, biała porcelana.Naczynie składa się z dwóch przegr..

Kubek do golenia Via Barberia Ceramic Shaving Bowl Model Vb9999
 • Włochy

182

Wspaniały ceramiczny kubek do golenia ręcznie wykonany. Niezastąpiony pomocnik podczas golenia.Kubek do golenia Via Barberia Ceramic Shaving Bowl – praktyczny męski gadżet, nadaje łazience męskiego charakteru .Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro.Ceramiczny kubek w czerwonym kolorze. Ma wygodną ergonomiczną antypoślizgową rączk..

Miseczka do wytwarzania piany Edwin Jagger Rn117
 • Wielka Brytania

112

Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśnij jego niewielką ilość do miseczki i w kilku ruchach wytwarzaj pianę pędzlem do golenia a następnie wygodnie rozprowadzaj pianę pędzlem po twarzy. Używanie miseczki pozwoli ci szybciej przygotować zarost do golenia i jednocześnie wykonać ten zabieg estetycznie, Twoje ręce pozostają suche i bez śladów kr..

Miseczka Edwin Jagger Rn11
 • Wielka Brytania

112

Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśnij jego niewielką ilość do miseczki i w kilku ruchach wytwarzaj pianę pędzlem do golenia a następnie wygodnie rozprowadzaj pianę pędzlem po twarzy. Używanie miseczki pozwoli ci szybciej przygotować zarost do golenia i jednocześnie wykonać ten zabieg estetycznie, Twoje ręce pozostają suche i bez śladów kr..

Tygiel do przechowywania mydła Edwin Jagger Rn 307
 • Wielka Brytania

132

Wygodny tygiel do wytwarzania piany z buku. Został zrobiony ręcznie przez rzemieślników Edwin Jagger w Wielkiej Brytanii. Polerowany, wygodny, stylowy praktyczny męski gadżet, nadaje łazience męskiego charakteru. Z eleganckim logo producenta z żywicy syntetycznej, która jest imitacją kości słoniowej. Pasuje do mydeł Edwin Jagger.Średnica wewnętrzn..

Miseczka do golenia Edwin Jagger Rn 306
 • Wielka Brytania

132

Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnego golenia albo jeśli masz wspaniałe poczucie stylu, to doskonale wiesz, że musisz mieć perfekcyjny tygiel do golenia. Jeden z najlepszych wariantów - drewniany tygiel do golenia, imitacja czarnego drewna wenge. Pasuje do typowych mydeł do golenia. Ręcznie wykonany tygiel i naturalne drewno - to wysoka jakość od ..

Miseczka do golenia Mühle Rn 16 Miseczka do golenia Mühle Rn 16
 • Niemcy

93

Stylowa i elegancka miseczka  do golenia z czarnej porcelany z platynową obwódką. Wysoka jakość od niemieckiego producenta. Miseczka do golenia Mühle RN 16 znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu pędzla do na..

Kubek do wytwarzania piany Proraso Professional Shaving Mug Kubek do wytwarzania piany Proraso Professional Shaving Mug
 • Włochy

51

Kubek do wytwarzania piany. Proraso Professional Shaving Mug Kubek do używania z tradycyjnym pędzlem do golenia. Kubek wykonano z zielonego plastiku, ozdobiony logo producenta, które znajduje się Proraso і na rączce. Klasyczny, wygodny kształt i pewny uchwyt. .Rozmiary: wysokość – 8 cm, średnica– 11, 5 cm. Miseczka do golenia Proraso Professi..

Kubek do golenia Parker Smb Shave Mug
 • USA

99

Praktyczna i stylowy ceramiczny kubek do wytwarzania piany. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro.Kubek do goleniaParker SMB Shave Mug praktyczny i bardzo efektowny, z wypukłościami na denku aby łatwiej było wyciągnąć mydełko. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro.Jeśli do golenia używasz kremu wówczas wyciśn..

Kubek do golenia Mühle Rn 4
 • Niemcy

103

Stylowy kubek do wytwarzania piany do golenia. Wykonana z białej porcelany. Kubek ma uchwyt, aby ułatwić proces golenia.Kubek do golenia Mühle RN 4 z eleganckim logo producenta.Praktyczny i bardzo efektowny, z wypukłościami na denku aby łatwiej było wyciągnąć mydełko. Bardzo przydatny przy codziennym rytuale golenia na mokro.Jeśli do golenia używas..

Miseczka do golenia Omega 227/RO
 • Włochy

12

Praktyczna plastikowa miseczka Omega 227/RO czerwona do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/RO - praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki (50 mm).Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce spoczynku" dla mydła do golenia.Bardzo przydatna przy codziennym r..

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango Parker Wb4
 • USA

51

Tygiel do wytwarzania piany z drewna mango. Tygiel wykonany ręcznie, pokryty ciemnym lakierem, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko.Praktyczny męski gadżet, nadaje łazience męskiego charakteru! Efektowny pomysł na prezent dla mężczyzny.Tygiel wykonany ręcznie o wysokiej jakości.Szerokość: 4″ Długość: 4.2″ Szerokość: 4.0″ Wysokość: 2.3″ Waga: 45,4 ..

Miseczka do golenia Mühle Rn 11 Miseczka do golenia Mühle Rn 11
 • Niemcy

93

Elegancka miseczka  do golenia z białej porcelany z platynową obwódką. Miseczka do wytwarzania piany. Stylowy design i jakość od niemieckiej marki Mühle.Miseczka do golenia Mühle RN 11 znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyź..

Miseczka do golenia Mühle Rn 6 Chrom
 • Niemcy

73

Miseczka do golenia od niemieckiej marki Mühle. Wykonana ze stali nierdzewnej, chromowana. Pozwala wytworzyć gęstą pianę.Miseczka do golenia Mühle RN 6 Chrom znacznie ułatwi codzienne golenie, jej kształt ułatwi wyrabianie piany, a następnie nakładanie jej na pędzel. Miska do wytwarzania piany jest niezbędna mężczyźnie używającemu pędzla do nakład..

Miseczka do golenia Omega 227/BD
 • Włochy

22

Omega 227/BD – praktyczna miseczka Omega w złotym odcieniu do wyrabiania piany do golenia. Praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Dedykowana małym mydełkom do golenia o średnicy maksymalnie do 65 mm.Miseczka do wyrabiania piany Omega 227/BD praktyczna, lekka, dobrze leży w dłoni.Wysokie boki.Może służyć do wyrabiania piany jak i/lub jako "miejsce s..


Pokaż jeszcze
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach