barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Ręczniki do golenia
Ręcznik  do golenia The Bluebeards Revenge
  • Wielka Brytania

49

Stylowy i jakościowy bawełniany ręcznik z logo producenta.Taki ręcznik na pewno umili golenie. Położenie gorącego ręcznika na twarz przed goleniem powoduje rozszerzenie się porów skóry i zmiękczenie zarostu. Rozszerzone mieszki włosowe są bardziej podatne na cięcie maszynką lub brzytwą i wpływają na efektywność golenia. Dzięki temu zabiegowi, golen..

Ręcznik  Duży The Bluebeards Revenge
  • Wielka Brytania

141

Duży ręcznik bawełniany The Bluebeards Revenge o rozmiarach 70х140 cm. Ręcznika możesz używać nie tylko w swojej łazience po kąpieli, ale również zabierać go ze sobą na plażę. Na pewno pomoże Ci się wyróżnić z tłumu.Taki ręcznik na pewno umili golenie. Położenie gorącego ręcznika na twarz przed goleniem powoduje rozszerzenie się porów skóry i zmięk..

Ręcznik  do rąk Uppercut Deluxe Hand Towel Barbers Collection Ręcznik  do rąk Uppercut Deluxe Hand Towel Barbers Collection
  • Australia

69

Luksusowy ręcznik do rak Uppercut Deluxe. 100% bawełny. Bardzo delikatny w dotyku, szybko wchłania wodęRęcznik do rąk Uppercut Deluxe Hand Towel Barbers Collection 100% bawełny. Będzie niezastąpionym akcesorium w Twojej łazience. Jest bardzo delikatny w dotyku. Doskonale wchłania wodę i jest bardzo trwały. Jest wspaniałym wariantem podróżnym. Jest..

Zestaw ręczników do golenia Muhle T 1 Zestaw ręczników do golenia Muhle T 1
  • Niemcy

52

Ręcznik to niezbędne akcesorium w męskiej łazience do wycierania twarzy i rytuałów zawiązanych goleniem.. Zestaw ręczników bawełnianych Muhle T1. Rekomendowane zastosowanie: Przed goleniem umyj twarz ciapłą wodą i mydłem. Następnie namocz ręcznik w ciepłej wodzie, wyżmij, a następnie rozłóż na twarzy i odczekaj około 2 minuty. Czynność ta poma..

SALE
Ręcznik  The Bluebeards Revenge Bawełna
  • Wielka Brytania

10 24

Delikatny, bawełniany ręcznik dla mężczyzn. Ręcznik w biało-niebieskim kolorze z logo producenta. Jeśli dokładnie dbasz o czystość swojej twarzy, koniecznie musisz kupić ręcznik The Bluebeards Revenge. Stylowy ręcznik umili Twoją codzienną pielęgnację. Niebieski i biały kolor - barwy pradwziwych mężczyzn.Rozmiary:34cm x 32cm..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach