barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl

Pomysły na prezenty

Zestaw do golenia Edwin Jagger 4Pccsrbb Zestaw do golenia Edwin Jagger 4Pccsrbb
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

1 188,78

Elementy wchodzące w skład zestawu:klasyczna maszynka do golenia, pędzel z włosia borsuka klasy Best badger, chromowany stojak, miseczka do golenia. Idealny zestaw do golenia na mokro. W zestawie 5 wymiennych wkładów.Maszynka do golenia jest bardzo wygodna w użyciu. Uchwyt pędzla jest chromowany, a włosie pozwala wytworzyć gęstą pianę. Miseczka do ..

Zestaw prezentowy The Bluebeards Revenge Burber Bundle Zestaw prezentowy The Bluebeards Revenge Burber Bundle
 • Anglia
 • Z brzytwą na wymienne ostrza

267,88

Zestaw prezentowy, który składa się z 6 elementów, które zapewnią komfortowe, perfekcyjnie golenie na mokro. Wysokojakościowe produkty marki The Bluebeards Revenge. Zestaw prezentowy The Bluebeards Revenge Burber Bundle jest wspaniałym pomysłem na prezent dla mężczyzny, który jest miłośnikiem golenia na mokro. Elementy wchodzące w skład zestawu:brz..

Zestaw do golenia Omega 6614.16 Zestaw do golenia Omega 6614.16
 • Włochy
 • Z pędzlem

285,99

Luksusowy zestaw do golenia składa się z trzech elementów. W skład zestawu wchodzą: miseczka do golenia, pędzel do golenia i stojak.Wykonane z wysokojakościowych materiałów.Stylowy zestaw do golenia Omega 6614.16  będzie Twoim niezastąpionym pomocnikiem podczas golenia. Składa się z pędzla do golenia do wytwarzania piany, stojaka i miseczki d..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M717CRB Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M717CRB
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

418,99

Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia z systemem ostrzy Gillette Mach 3, pędzel do golenia z włosia borsuka, niklowany stojak, miseczka do wytwarzania piany. W skład zestawu wchodzi również jakościowe mydłoKolor kości słoniowejNiklowana maszynka do golenia na wymienne wkłady Gillete Mach 3Pędzel do golenia z włosia borsukaNiklowana..

Zestaw prezentowy Edwin Jagger Gs114Scswt Zestaw prezentowy Edwin Jagger Gs114Scswt
 • Anglia

221,54

Elementy wchodzące w skład zestawu: pędzel do golenia (średni rozmiar) z włosia borsuka należącego do kategorii best badger w kremowym kolorze (imitacja kości słoniowej), krem do golenia ( drzewo sandałowe), pojemność: 75Ml і stojak na pędzel.Krem do golenia nie zawiera parabenów, zrobiony z naturalnego włosia borsuka. Stojak wykonany z plastiku...

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M352CR Mach 3 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M352CR Mach 3
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

375,65

Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia z systemem ostrzy Gillette Mach 3 Turbo, pędzel do golenia z włosia borsuka, stojak. Uchwyty są imitacją rogu bawolego, inne elementy są chromowane. Pędzel do golenia z włosia borsukaSystem ostrzy Mach 3 Bezpieczne i wygodne golenieWysoka jakość..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M716CRB Mach 3 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M716CRB Mach 3
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

418,99

Elegancki zestaw do golenia od Edwin Jagger. Zestaw do golenia, w skład którego wchodzą 4 elementy.Elementy wchodzące w skład zestawu:klasyczna maszynka do golenia na wymienne wkłady Gillette Mach 3, pędzel z włosia borsuka klasy, niklowany stojak, miseczka do golenia.Pędzel z włosia borsukaNiklowana miseczka do wytwarzania pianyDarmowe mydło do go..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M8611 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M8611
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

462,34

Elegancki zestaw do golenia, w skład którego wchodzą: pędzel do golenia z włosia borsuka, chromowany stojak i klasyczna maszynka do golenia. Uchwyty pędzla i maszynki mają czarną obudowę, ozdobione chromowanymi elementami.Chromowana maszynka do golenia z  DE grzebieniemPędzel do golenia z włosia borsukaChromowany stojakWspaniała jakość w przystępne..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M357CR Mach 3 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M357CR Mach 3
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

375,65

Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia z systemem ostrzy Gillette Mach 3, pędzel do golenia z włosia borsuka, stojak. Uchwyty wykonane z żywicy syntetycznej, imitującej kość słoniową.Stojak jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu w łatwy sposób uporządkujesz przestrzeń na Twojej toaletce przeznaczoną na akcesoria..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M8911 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M8911
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

462,34

Elegancki zestaw do golenia, w skład którego wchodzą: maszynka do golenia w kształcie litery T z zamkniętym grzebieniem, stojak i pędzel do golenia z włosia borsuka.Chromowana maszynka do goleniaPędzel z włosia borsukaChromowany stojakWspaniała jakość w przystępnej cenie..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M356CR Mach 3 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M356CR Mach 3
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

375,65

Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia z systemem ostrzy Gillette Mach 3, pędzel do golenia z włosia borsuka, stojak. Uchwyty są imitacją hebanu, inne elementy są chromowane.Pędzel do golenia z włosia borsukaMaszynka do golenia na wymienne wkłady Gillette Mach 3Bezpieczne i wygodne golenie...

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M89L11 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M89L11
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

471,97

Zestaw do golenia Edwin Jagger, który składa się s trzech elementów. W skład zestawu wchodzą: maszynka do golenia na żyletki, pędzle z włosia borsuka i  stojak. Elementy metalowe pokryte powłoką z chromu.Stylowy designWspaniała jakość w przystępnej cenie..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M86Rc15 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M86Rc15
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

481,60

Elegancki zestaw do golenia, w skład którego wchodzą: maszynka do golenia w kształcie litery T z zamkniętym grzebieniem, stojak i pędzel do golenia z włosia borsuka klasy (pure badger). W tym zestawie idealnie połączono chrom i czarny akryl. Mały, stabilny i elegancko wyglądający stojak na pędzel i maszynkę do golenia. Stojak jest bardzo praktyczny..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M719CRB Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M719CRB
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

418,99

Elegancki zestaw do golenia od Edwin Jagger. Zestaw do golenia, w skład którego wchodzą 4 elementy.Elementy wchodzące w skład zestawu:klasyczna maszynka do golenia na wymienne wkłady Gillette Mach 3, pędzel z włosia borsuka klasy, niklowany stojak, miseczka do golenia.Niesamowity futurystyczny design Pędzel z włosia borsukaNiklowana maszynka do gol..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M719CR Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M719CR
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

346,75

Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia z systemem ostrzy Gillette Mach 3, pędzel do golenia z włosia borsuka, niklowany stojak. Jakościowy zestaw do golenia w przystępnej cenie.Niklowana maszynka do golenia na wymienne wkłady Gillete Mach 3Pędzel z włosia borsukaNiklowany stojakWspaniała jakość w przystępnej cenie..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M8711 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M8711
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

462,34

Maszynka do golenia ma wspaniały, delikatny design, więc będzie wspaniałą ozdobą Twojej łazienki. Pędzel z włosia borsuka. Klasyczna maszynka do golenia będzie niezastąpionym pomocnikiem podczas golenia. Chromowany stojak jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu w łatwy sposób uporządkujesz przestrzeń na Twojej toaletce przeznacz..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M717CR Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M717CR
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3, Z pędzlem

346,75

Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia z systemem ostrzy Gillette Mach 3, pędzel do golenia z włosia borsuka, niklowany stojak. Jakościowy zestaw do golenia w przystępnej cenie.Kolor kości słoniowejNiklowana maszynka do golenia na wymienne wkłady Gillete Mach 3Pędzel z włosia borsukaNiklowany stojakWspaniała jakość w przystępnej cen..

Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M3Dbc15 Zestaw do golenia Edwin Jagger S81M3Dbc15
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

650,16

Zestaw do golenia w czarnym kolorze. Elementy wchodzące w skład zestawu:pędzel do golenia z włosia borsuka, stojak. maszynka do golenia w kształcie litery T z zamkniętym grzebieniem.Elegancki zestaw doi komfortowego golenia na mokro. Stojak jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu w łatwy sposób uporządkujesz przestrzeń na Twojej..

Zestaw prezentowy do golenia Truefitt & Hill Luxury Edition Zestaw prezentowy do golenia Truefitt & Hill Luxury Edition
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3

852,26

Luksusowa produkcja marki Truefitt & Hill może zadowolić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Zestaw prezentowy do golenia Truefitt & Hill Luxury Edition zawiera luksusowe kosmetyki do pielęgnacji skóry przed, podczas i po goleniu.Krem do golenia 190 g рBalsam po goleniu 100Ml Maszynka do golenia Mach 3Porcelanowy pędze..

Zestaw prezentowy do golenia Truefitt & Hill Bathroom Zestaw prezentowy do golenia Truefitt & Hill Bathroom
 • Anglia

222,31

Luksusowa produkcja marki Truefitt & Hill może zadowolić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Zestaw prezentowy do golenia - wspaniały   wariant podróżny. Marka Truefitt & Hill produkuje tylko wysoko jakościowe kosmetyki.Elementy wchodzące w skład zestawu: krem do golenia, żel pod prysznic, mydło. Firmowy krem do golen..

Zestaw podróżny Edwin Jagger With Fusion Proglide Rt11F Zestaw podróżny Edwin Jagger With Fusion Proglide Rt11F
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Fusion

476,78

Zestaw podróżny stworzony dla «EDWIN JAGGER», który składa się z czarnego etui z pomarańczowymi szwami, maszynki do golenia «Gillette Fusion» i pędzla do golenia z włosia borsuka (pure badger). Zestaw doskonale sprawdza się w podróżach.Uchwyt maszynki i pędzla niklowane. Etui ma bardzo stylowy design z logo producenta. Etui zamykane na klapę z mag..

Zestaw do golenia Edwin Jagger 4Pccbasrbb Zestaw do golenia Edwin Jagger 4Pccbasrbb
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia na żyletki , Z pędzlem

1 097,99

Oryginalny zestaw angielski z Sheffield. Edwin Jagger wszystkie produkty wykonuje we własnej fabryce w Sheffield.Elementy wchodzące w skład zestawu:maszynka do golenia, pędzel do golenia, stojak і miseczka do wytwarzania piany.Każdy element zestawy zrobiony ręcznie. Maszynka do golenia idealnie wyważona, chromowana, na wymienne ostrze zapewnia gład..

Zestaw podróżny Edwin Jagger Rt4M3 Zestaw podróżny Edwin Jagger Rt4M3
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Mach3

414,18

Wygodny i stylowy zestaw  podróżny. W skład zestawu wchodzą: maszynka na wymienne wkłady Gillette Mach3 z niklowaną raczka, pinceta i obcinacz do paznokci. Wszystkie elementy zapakowane w wygodne etui.Wysokość - 9,5 cm, długość - 6 cm.W sprzedaży również zestaw w czarnym kolorze...

Zestaw podróżny Edwin Jagger Ejlt2F Zestaw podróżny Edwin Jagger Ejlt2F
 • Anglia
 • Z maszynką do golenia Fusion

635,71

Zestaw podróżny Edwin Jagger doskonale sprawdza się w podróżach. W skład kompletu wchodzą: skórzane etui, maszynka do golenia Gillette Fusion i pędzel do golenia z włosia borsuka. Pędzel do golenia jest w całości chromowany, wykonany z mosiądzu. Etui jest wodoodporne. W etui jest kieszonka na wymienne wkłady...


Pokaż więcej
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach