Opis produktu: Szampon (2 w 1) Taylor Of Old Bond Street drzewo sandałowe 200 ml
Szampon-żel pod prysznic. Szampon zapewnia doskonałą pianę. Zawiera olejki eteryczne z cytryny, macierzanki, lawendy, cedru, paczuli. Nie zawiera parabenów.
Odświeżający szampon o zapachu drzewa sandałowego. Żel nie zawiera parabenów. Można go używać do wytworzenia piany do wanny albo jako żelu pod prysznic. Szampon oczyszcza i nawilża skórę. Klasyczny orzeźwiający zapach zawiera górne nutki rozmarynu, bodziszka i lawendy. Środkowe nuty - pomarańcza, goździk, paproć. Bazowe nuty - drzewo sandałowe, paczula, wetiweria, piżmo.Zawiera olejki eteryczne z cytryny, macierzanki, lawendy, cedru, paczuli.
Taylor Of Old Bond Street
Taylor of Old Bond Street - jeden z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych producentów męskich kosmetyków w Anglii. Firma została założona w 1854 roku, do dzisiaj jest rodzinnym przedsięwzięciem. Zajmuje się produkcją akcesoriów i kosmetyków do golenia, produktów do pielęgnacji włosów i zarostu, a także kosmetyków po goleniu i wód kolońskich.