Kremy do włosów American Crew

American Crew wszystkie produkty marki
Filtr

American Crew Kremy do włosów w ofercie sklepu internetowego

Krem do włosów American Crew – utrwalający kosmetyk do modelowania fryzury, lekko pogrubiający włosy i nadający im średni połysk. American Crew (USA) – marka męskich kosmetyków, która mieści się w Chicago. Została założona przez fryzjera Davida Rakulii. Zauważył, że mężczyznom brakuje wysokojakościowych kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów. Postanowił zmienić to. Dziś "American Crew" cieszy się uznaniem mężczyzn na całym świecie, którzy chętnie używają ich kosmetyków do stylizacji włosów i pielęgnacji twarzy.

W sklepie internetowym barbercompany.pl kupić kremy do włosów American Crew hair creams American Crew z dostawą do wszystkich miejscowości Polski: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Kielce, Lublin, Rzeszów, Opole, Katowice, Gdynia, Sopot, Częstochowa, Toruń, Kielce, Radom, Świnoujście, Katowice, Koszalin etc.

Oferujemy dostawę za granicę: Europa, Azja.

Wszystkie produkty kategorii Hair creams są certyfikowane i w 100% oryginalne, ponieważ Sklep współpracuje z dostawcami bezpośrednio.

American Crew wszystkie produkty marki
Męski blog
Przejść do blogu