Menu
pn-pt 09:00 - 17:00

Miseczka do goleniaEdwin Jagger Rn 306

Model: 838
Opinie: 1

Kategoria:

Naczynia do golenia

Marka :

Edwin Jagger

Materiał naczynia :

Drewno

Kraj:

Anglia
Niedostępne
154,80 zł

Opis produktu: Miseczka do goleniaEdwin Jagger Rn 306

Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnego golenia albo jeśli masz wspaniałe poczucie stylu, to doskonale wiesz, że musisz mieć perfekcyjny tygiel do golenia. Jeden z najlepszych wariantów - drewniany tygiel do golenia, imitacja czarnego drewna wenge. Pasuje do typowych mydeł do golenia. Ręcznie wykonany tygiel i naturalne drewno - to wysoka jakość od Edwin Jagger.

Praktyczny męski gadżet,  nadaje łazience męskiego charakteru! Efektowny pomysł na prezent dla mężczyzn.

Średnica wewnętrzna: 6,5 cm

Głębokość wewnętrzna: 3 cm

Specyfikacja: Miseczka do goleniaEdwin Jagger Rn 306

Marka :
Edwin Jagger
Materiał naczynia :
Drewno
Kraj:
Anglia
EAN:
5055299007358

Opinie klientów: Miseczka do goleniaEdwin Jagger Rn 306

Aleksander
07/04/2018
Taki tygiel zamówiłem po pierwsze, że ma wieko, co jest bardzo wygodne podczas wyrabiania piany,a po drugie jest wykonany z drewna. Również tygiel służy do przechowywania mydła.
Recenzje
5/ 5
średnia ocena produktu


Edwin Jagger

Edwin Jagger to firma rodzinna założona w 1988 roku, która dzięki najwyższej jakości swoich produktów jest niekwestionowanym liderem w wytwarzaniu luksusowych pędzli do golenia, maszynek tradycyjnych oraz akcesoriów do golenia i męskiej pielęgnacji.

Polecane produkty
125,44 zł


X