O Nas

  • Złożenie zamówienia online: 24/7,
    bez dni wolnych
  • Odbiór połączeń: 09:00-17:00, pn-pt

Sklep internetowy barbercompany.pl prowadzi sprzedaż męskich kosmetyków i akcesoriów do golenia. Nasza oferta obejmuje ponad 2500 produktów, wśród których współczesny gentleman może wybrać wszystko niezbędne do codziennej pielęgnacji, aby zawsze czuć się komfortowo.

U nas możesz kupić brzytwy, maszynki do golenia na żyletki i wymienne wkłady, pędzle do golenia i akcesoria, kosmetyki do golenia, włosów i brody, a również zestawy prezentowe. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości, która jest potwierdzona gwarancją producenta.

W sklepie internetowym barbercompany.pl znajdziesz produkty uznanych producentów: Edwin Jagger, Truefitt and Hill, Feather, Taylor Of Old Bond Street, St. James of London, Timor, Dovo Solingen, Above The Tie, Parker, Proraso. Są to marki, które produkują profesjonalne kosmetyki do golenia i pielęgnacji, których używają zawodowi fryzjerzy. Jest to świadectwo wysokiej jakości produktów, które łączą w sobie współczesne technologie i klasyczne tradycje.

Satysfakcja z zakupów

Kupować w barbecompany.pl zawsze prosto i przyjemnie. Wygodna nawigacja naszego e-sklepu, lojalność wobec klienta, prosta formuła zakupowa – to wszystko przemienia rutynowe zakupy w przyjemny rytuał. Na każdym etapie – od złożenia zamówienia do wysyłki – pragniemy, aby Nasz Klient zawsze przeżywał tylko pozytywne emocje, znowu i znowu wracał do nas. Zapraszamy do Klubu Miłośników Tradycyjnego Golenia!

Pokaż wszystkich producentów

Męski blog
Przejść do blogu