Zwrot towaru

Firma Barbercompany dba o to, aby wszystkie Towary oferowane za pośrednictwem Sklepu były nowe, wolne od wad fizycznych.

Barbercompany.pl sprzedaje kosmetyki i akcesoria do golenia znanych światowych marek i dokładnie sprawdza, czy towary oferowane przez sklep są nowe i wolne od wad fizycznych. Jednak czasami zamówiony towar nie spełnia oczekiwań, ponieważ ma nieodpowiedni zapach, teksturę etc. Dlatego powinni Państwo przed zamówieniem każdego towaru dokładnie zapoznać się ze składem i opisem produktu. Warto zasięgnąć pomocy naszych menadżerów, którzy obowiązkowo doradzą ten towar, który będzie odpowiadać właśnie Państwa wymaganiom.

Klient prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi będącemu konsumentem w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Męski blog
Przejść do blogu