barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Shlyuz

Shlyuz

Państwo-producent: UKRAINA

Shlyuz – pierwsza ukraińska marka, produkująca maszynki do golenia na żyletki. Maszynki do golenia Shlyuz cieszą się uznaniem nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Akcesoria do golenia Shlyuz wyróżniają się stylowym designem, jakością, lakonicznością i wygodą.

Więcej o marce

Towary Shlyuz w naszym sklepie internetowym

Maszynka do golenia Shlyuz Bublos DE Safety Razor Maszynka do golenia Shlyuz Bublos DE Safety Razor
  • Ukraina
  • Closed Comb
  • 100 g
#

37,88

Maszynka do golenia na żyletki Shlyuz Bublos DE Safety Razor – kopia technologii Gillette. Ukraińska marka Shlyuz stworzyła budżetową wersję dla miłośników maszynki do golenia Gillette. Atuty: Waga głowicy maszynki do golenia - 100 g. Szybka wymiana żyletek. Powłoka z chromu. Demokratyczna cena. Maszynka do golenia na żyletki wykonana z wysokoj..

Maszynka do golenia Shlyuz Butterfly DE Safety Razor Maszynka do golenia Shlyuz Butterfly DE Safety Razor
  • Ukraina
  • Closed Comb
  • 72 g
#

34,88

Shlyuz Butterfly DE Safety Razor – klasyczna maszynka do golenia z metalową chromowaną rączką i zamkniętym grzebieniem. Maszynka do golenia na żyletki Shlyuz Butterfly DE zapewnia precyzyjne i komfortowe golenie. Prosta wymiana żyletek. Maszynka chromowana, polerowana "na lustro".W komplecie 5 żyletek Derby Extra. Atuty maszynki do golenia Shlyu..

Maszynki do golenia Shlyuz – dobra relacja ceny do jakości.

Maszynki do golenia na żyletki Shlyuz są udoskonaloną wersją Gillette. Jest to wariant budżetowy, który jest tak samo jakościowy, jak maszynki do golenia znanych marek. Maszynki do golenia na żyletki wykonano ze stali nierdzewnej. Następnie każda jest pokrywana powłoką z chromu.Wszystkie maszynki do golenia wyglądają luksusowo: elegancki kształt+polerowane na lustro + przyjemne w dotyku..

Atuty maszynek do golenia na żyletki Shluyz :maszynka do golenia szybko się rozkłada i składa, trwała, przystępna cena. Doświadczeni fachowcy na nowym urządzeniu wytwarzają prezentowane maszynki do golenia, więc możesz być pewny tego, że używasz jakościowego akcesorium do golenia marki Shlyuz.

Kupić produkty Shlyuz z dostawą

W ofercie naszego sklepu produkty marki Shlyuz.

Realizujemy przesyłki w państwa azjatyckie i europejskie.

Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach