Opis produktu: Woda kolońska Taylor Of Old Bond Street Mr Taylor’s Cologne 100 ml
Woda kolońska o świeżym zapachu ziołowym dla prawdziwych mężczyzn.
Zapach stworzony specjalnie dla prawdziwych dżentelmenów. Świeży zapach zawiera górne nuty lawendy, bergamotki. Serce zapachu: nuty bodziszka, zielonej paproci.
Woda kolońska Taylor Of Old Bond Street Mr Taylor's – elegancki męski zapach. Taylor Of Old Bond Street Mr Taylor's zachwyca od pierwszych nut - aromatycznej lawendy i bergamotki. Bazowe nuty - bodziszek i paproć, cedr, skórne nuty, mech, piżmo.
Specyfikacja: Woda kolońska Taylor Of Old Bond Street Mr Taylor’s Cologne 100 ml
Opinie klientów: Woda kolońska Taylor Of Old Bond Street Mr Taylor’s Cologne 100 ml

Taylor Of Old Bond Street
Taylor of Old Bond Street - jeden z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych producentów męskich kosmetyków w Anglii. Firma została założona w 1854 roku, do dzisiaj jest rodzinnym przedsięwzięciem. Zajmuje się produkcją akcesoriów i kosmetyków do golenia, produktów do pielęgnacji włosów i zarostu, a także kosmetyków po goleniu i wód kolońskich.