Menu
pn-pt 09:00 - 17:00

Wosk do wąsów Średni chwyt Edwin Jagger bergamotka i cedr 15Ml PPS-MW-BC

Model: 1603
Opinie: 1

Fiksacja:

Średnia

Zapach:

Bergamotka i Сedr

Marka :

Edwin Jagger

Waga/Pojemność :

15 ml

Kraj:

Anglia
Niedostępne
0,00 zł
1l\1kg ~ 0,00 zł

Opis produktu: Wosk do wąsów Średni chwyt Edwin Jagger bergamotka i cedr 15Ml PPS-MW-BC

Idealny bilans między świeżym i ciepłym zapachem. Zapach wosku Edwin Jagger ma nutki cytrusowe nasilane nutami cedrowymi. Wysoka jakość daje możliwość z łatwością układać wąsy, zachowując przy tym ich naturalne wygląd !

Zapach: bergamotka i cedr.

Składniki: Cera Flava (Beeswax), Petrolatum (Petroleum jelly), Bergamot & Cedarwood Fragrance.

SPOSÓB UŻYCIA: Wetrzyj małą ilość wosku bezpośrednio we włoski wąsów. Przeczesz i wystylizuj używając niewielkiego grzebienia.

Specyfikacja: Wosk do wąsów Średni chwyt Edwin Jagger bergamotka i cedr 15Ml PPS-MW-BC

Fiksacja:
Średnia
Zapach:
Bergamotka i Сedr
Marka :
Edwin Jagger
Waga/Pojemność :
15 ml
Kraj:
Anglia
EAN:
5055299010600

Opinie klientów: Wosk do wąsów Średni chwyt Edwin Jagger bergamotka i cedr 15Ml PPS-MW-BC

Marek
11/02/2018
Od dawna już używam tego wosku. Jednak później przeniosłem się do innego miasta, w którym nie mogłem znaleźć właśnie takiego wosku. Dziękuję sklepowi za taką bogatą ofertę. Wosk jest super, zapach-bomba, przystępna cena! Dziękuję!
Recenzje
5/ 5
średnia ocena produktu


Edwin Jagger

Edwin Jagger to firma rodzinna założona w 1988 roku, która dzięki najwyższej jakości swoich produktów jest niekwestionowanym liderem w wytwarzaniu luksusowych pędzli do golenia, maszynek tradycyjnych oraz akcesoriów do golenia i męskiej pielęgnacji.

Polecane produkty


X