Opis produktu: Pomada do stylizacji włosów Pan Drwal Milk Punch Pomade 120 ml
OPIS TOWARU:
Nowość do stylizacji włosów z linii Bulleit Bourbon! Tym razem ten boski napitek serwujemy Wam w formie inspirowanej drinkiem Milk Punch - to matowa pasta o średnim chwycie, stworzona z myślą o współczesnych, nonszalanckich fryzurach typu messy. Przyjemna formuła została przemyślana pod kątem nakładania pasty palcami, bez wyczesywania. Milk Punch sprawdzi się u facetów lubiących bezproblemowe w nakładaniu i zmywaniu produkty do stylizacji, które pięknie pachną i charakteryzują się naturalnym matowym finiszem. Dodatek ekstraktów roślinnych, m. in. z rozmarynu, pokrzywy, szałwii i jałowca pozytywnie wpływa na kondycję włosów, podobnie jak zawarty w paście olej kokosowy i jojoba. Zapach to charakterystyczny dla całej linii aromat dojrzałych pomarańczy, zrównoważonych pikantnym akcentem pieprzu i papryki oraz słodką nutą karmelu.
ZALETY:
Naturalny skład produktu
Zapewnia średni chwyt
przebadany dermatologicznie
produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego
SPOSÓB UŻYCIA
Pastę rozpracuj w dłoniach, nakładaj na suche włosy. Fryzurę stylizuj palcami, aż do uzyskania zadowalającego efektu.
SKŁAD: Aqua, Beeswax, Ozokerite, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Candelilla Cera, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Parfum, Polysorbate 20, Ceteareth-25, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Arnica Montana Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract, Panax Ginseng Root Extract, Sucrose Cocoate, Glycerin, Kaolin, Carbon, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alpha - Isomethyl Ionone, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Pan Drwal
Pan Drwal to polska marka środków kosmetycznych dla mężczyzn założona w 2015 roku w Poznaniu. Mimo że firma istnieje dopiero 4 lata, Pan Drwal zdążył już zająć bardzo korzystną pozycję na rynku kosmetyków męskich i zgromadził wokół siebie wielu dżentelmenów, którzy chętnie wybierają polskie produkty naprawdę wysokiej jakości. Jedną z głównych zasad produkcji kosmetyków marki jest jej naturalność i bezpieczeństwo. Składniki naturalnego pochodzenia w składzie olejków i balsamów do brody, szamponów, żeli pod prysznic i wszelkich innych kosmetyków to nie mniej niż 95%, a pozostałe pięć procent to nieszkodliwe dla organizmu substancje, które są potrzebne do stworzenia stabilnej emulsji i uzupełnienia kompozycji zapachowych.