Dlaczego warto jest kupić stojak na pędzel i maszynkę do golenia?

Golenie jest naszym obowiązkowym zadaniem, ponieważ mężczyźni muszą zawsze pielęgnować zarost na twarzy. Można usuwać zarost na różne sposoby, nie zmienia się tylko jedno. Jest to pielęgnacja narzędzi do golenia i ich właściwe przechowywanie. Pędzel i maszynka do golenia nie są wyjątkiem, więc dzisiaj opowiemy jak przedłużyć okres ich użytkowania za pomocą specjalnego stojaka.

PODSTAWKA. STOJAK. STOJACZEK

Ponieważ zaczęliśmy bardziej doceniać komfort podczas golenia zapotrzebowanie na stojak na maszynkę do golenia / pędzel wzrasta każdego dnia. Większość stojaków jest wykonana z metalu, a ich korpus jest często pokryty chromem, co pozwala zapobiec korozji. Ponadto podczas produkcji stojaków może też być wykorzystywany wytrzymały plastik. Są nawet drewniane stojaki. Każdy materiał ma swoje wady i zalety. Dlatego warto wybrać stojak według własnego uznania i gustu.

5 PRZYCZYN DLACZEGO WARTO KUPIĆ STOJAK NA MASZYNKĘ DO GOLENIA I PĘDZEL?



1. Prawidłowe przechowywanie i suszenie

Mokry pędzel nie można suszyć w pozycji poziomej w żadnym wypadku!!! Włosie w takim stanie jest sklejone, więc nie ma tam absolutnie żadnej cyrkulacji powietrza, co oznacza, że pędzel wcale nie schnie. Takie zaniedbanie zasad przechowywania skraca termin eksploatacji narzędzia, zwłaszcza dotyczy to pędzli z włosia naturalnego. Dzięki stojakowi woda z pędzla i maszynki do golenia schodzi szybciej: nie zatrzymuje się i nie psuje narzędzi.




2. Czystość golenia

Jeśli po goleniu pędzel i maszynkę do golenia pozostawić w pozycji leżącej, w nich będzie zatrzymywać się woda. → W wilgotnym środowisku mikroby szybko się rozmnażają, a także pojawia się nieprzyjemny zapach i pleśń. → Szkodliwe mikroorganizmy szybko przemieszczają się na skórę podczas kontaktu z narzędziami, co prowadzi do dalszych wysypek, podrażnień i stanów zapalnych na twarzy.

Ale jeśli posiadać specjalny stojak na akcesoria do golenia można uniknąć takich nieprzyjemnych konsekwencji, ponieważ pędzel do golenia i maszynka zawsze będą suszyć się prawidłowo!




3. Wszystko na swoim miejscu

Stojak daje możliwość przechowywać narzędzia dla golenia w jednym miejscu. Nie trzeba za każdym razem szukać maszynki do golenia czy pędzla, ponieważ zawsze będą na stojaku. Ponadto nie ma bałaganu w szafce ani na umywalce, a sam stojak zajmuje znacznie mniej miejsca, co jest ważne dla łazienki. Wynika to z faktu, że pędzel i maszynka do golenia w pozycji pionowej zajmują mniej miejsca niż w poziomej.




4. Stojak jako element designu

Wnętrze łazienki na pewno odmieni się z takim akcesorium jak stojak do golenia. Stojak nadaje wnętrzu szczególnego klimatu, ponieważ rzadko można go spotkać gdzie-indziej. Design łazienki będzie wyglądać w 100% oryginalnie, jeśli będzie ozdabiać ją wyrafinowany stojak.




5. Komfort golenia

Usuwanie zarostu będzie o wiele łatwiejsze i bardziej komfortowe, jeżeli posiadacie wygodny stojak do golenia. Dzięki niemu narzędzia są zawsze dobrze wysuszone i pachną czystością, dzięki czemu od razu nadają się do golenia. Po zakończeniu procedury golenia i umyciu pędzla i maszynki do golenia wystarczy po prostu powiesić je na stojak.

Usuwanie zarostu będzie o wiele łatwiejsze i bardziej komfortowe, jeżeli posiadacie wygodny stojak do golenia. Dzięki niemu narzędzia są zawsze dobrze wysuszone i pachną czystością, dzięki czemu od razu nadają się do golenia. Po zakończeniu procedury golenia i umyciu pędzla i maszynki do golenia wystarczy po prostu powiesić je na stojak.

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia