Najlepszy preparat na porost brody: Ranking

Niestety większość brodatych mężczyzn boryka się z jednym problemem: zarost rośnie bardzo wolno. Czy można przyspieszyć ten proces? Zatrzymać wypadanie włosów i szybko i łatwo zapuścić gęstą i piękną brodę? Możesz, zapewniają eksperci. Wystarczy wybrać odpowiedni produkt na porost brody – balsam, serum, spray czy olejek na porost brody.

Substancje zawarte w ich składzie aktywują procesy metaboliczne i mikrokrążenie w skórze oraz przyczyniają się do przebudzenia i aktywnego rozwoju mieszków włosowych.

Najlepszy preparaty na porost brody: Ranking Top 3

Oferujemy ocenę najlepszych preparatów na porost brody. Są to wysokiej jakości skuteczne środki, które są popularne wśród mężczyzn na całym świecie.

Angry Beards Beard Doping

Preparat na porost brody Angry Beards Beard Doping to oparty na badaniach lek wspomagający wzrost brody lub włosów. Główną funkcją dopingu jest perfuzja skóry, co zwiększa dopływ krwi do mieszków włosowych, a także pobudza uśpione mieszki włosowe do budzenia się i zapuszczania nowej brody lub włosów. Regularne stosowanie jest ważne i utrzymuje się po pierwszych pozytywnych zmianach. Doping do brody zawiera różnorodne nawilżacze i składniki odżywcze, ale najważniejszym z nich jest tlenek diaminopirymidyny.

Neofollics Beard Growth

Serum na porost brody Neofollics jest jednym z najbardziej zaawansowanych i silnych serum na porost brody na rynku. Naukowo udowodnione składniki sprawiają, że zarost zarostu rośnie szybciej i dodatkowo pobudza nieaktywne lub osłabione mieszki włosowe.

Serum do brody Neofollics zawiera wysokie stężenie 12 sprawdzonych składników aktywnych, połączonych w kompleks na porost włosów Neoxyl:

  • Hair growth molecules Adenosine and Vividine;
  • Six powerful plant extracts including ecklonia cava and raspberry ketone;
  • Peptides that improve circulation in the scalp and inhibit inflammation.

The beard growth serum from Neofollics has a soft subtle scent and not only ensures a full (er) beard, but also gives your beard a nourishing boost for a healthy looking beard.

Spectral BRD

Spectral.BRD to kompletne rozwiązanie zwiększające gęstość włosów na brodzie. Niezależnie od tego, czy planujesz zapuścić lekki zarost lub pełną brodę, czy po prostu zwiększyć gęstość włosów.

Aby zwiększyć liczbę i jakość włosków na cal kwadratowy brody lub wąsów, Spectral.BRD wykorzystuje silne składniki stymulujące wzrost włosów, takie jak zastrzeżony Nanoxidil®, Piroctone Olamine, Adenozyna i inne składniki, aby zapewnić pełny zarost,

Dla kogo przeznaczony jest Spectral BRD?

  • dla mężczyzn szukających grubszej, pełniejszej brody;
  • dla mężczyzn, którzy chcą zmniejszyć nierówności brody;
  • dla m mężczyzn, którzy chcą zwiększyć szybkość i gęstość zarostu lub wąsów.

Dla czego kupować preparaty na porost brody?

Wyraźny zarost na twarzy mężczyzny pojawia się nie wcześniej niż 3, a nawet 6 tygodni, ale według statystyk wyhodowanie mniej lub bardziej przyzwoitej brody zajmie około 90 dni. W rzeczywistości wzrost włosów może przebiegać na różne sposoby i zamiast spodziewanej bujnej brody, po miesiącu odrastania, możesz dostać wyspki zaniedbanego zarostu, który nie zadowoli Cię ani gęstością, ani pięknem. Dlatego warto kupić preparat na porost brody. Zawiera naturalne składniki, które stymulują wzrost włosów i aktywują uśpione mieszki włosowe, co pomaga zlikwidować problem łysienia.


Główne składniki preparatów na porost brody

1. Ekstrakty roślinne

Składniki takie jak zielona herbata, ekstrakt z jałowca, pieprz chilijski czy ekstrakt z chmielu to środek na porost brody który korzystnie wpływają na stan skóry i aktywują procesy metaboliczne w mieszkach włosowych.

2. Olejki

Najbardziej korzystne dla włosów są łopian, jojoba, imbir i olej rycynowy. Wszystkie sprzyjają regeneracji tkanek, poprawiają krążenie krwi i pozytywnie wpływają na jakość włosia.

3. Pierwiastki śladowe

Substancje te są potrzebne, aby nadać brodzie gęstość. Wybierając produkt na porost brody, szukaj cynku w składzie.

4. Aktywatory wzrostu

Najpopularniejszym z nich jest minoksydyl: ten składnik zwężający naczynia krwionośne, który pozytywnie wpływa na stan mieszków włosowych, stosowany jest w kompleksowej walce z łysieniem.

Aby zobaczyć działanie preparatów na porost brody, ważne jest, aby stosować je regularnie w kontekście dostosowanego trybu życia.

Dodać opinię

Twój e-mail nie będzie opublikowany. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia