barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Szczotki do ciała
Szczotka do ciała Kent Fd6
  • Wielka Brytania

92

Szczotka do ciała, która wspaniale oczyszcza i masuje. Drewniany uchwyt pokryty lakierem, dlatego jest odporna na działanie wody i wilgoci.Szczotka do ciała Kent FD6 – niezbędne akcesorium do mycia ciała w każdej łazience. Masaż szczotką poprawia jędrność, koloryt i gładkość skóry, złuszcza martwy naskórek, ułatwia wchłanianie się odżywczych substa..

Szczotka do ciała Kent Fd5 Bath Bat
  • Wielka Brytania

123

Luksusowa szczotka do ciała. Wykonana z naturalnego drewna i włosia. Stylowe akcesorium każdej łazienki.Szczotka Kent FD5 Bath Bat do mycia ciała. Masaż szczotką poprawia jędrność, koloryt i gładkość skóry, złuszcza martwy naskórek, ułatwia wchłanianie się odżywczych substancji zawartych w kremach i balsamach do ciała. Poprawia się krążenie krwi i ..

Szczotka do ciała Kent Fd10 Luxury Bath Brush
  • Wielka Brytania

164

Szczotka do ciała. Wykonana z naturalnego włosia. Wysoka jakość od kompanii Kent.Szczotka do ciała Kent FD10 Luxury bath brush do mycia ciała. Masaż szczotką poprawia jędrność, koloryt i gładkość skóry, złuszcza martwy naskórek, ułatwia wchłanianie się odżywczych substancji zawartych w kremach i balsamach do ciała. Poprawia się krążenie krwi i pra..

Szczotka do ciała Kent Fd11 Shower/Exfoliating Brush
  • Wielka Brytania

112

Kompaktowa szczotka do mycia ciała. Wykonana z buku i naturalnego włosia. Szczotka na sznurku.Sznurek ułatwia posługiwanie się szczotką pod prysznicem lub w kąpieli. Sznurek owijamy w czasie prysznica lub kąpieli wokół nadgarstka.Szczotka do ciała Kent FD11 Shower/exfoliating brush – szczotka do mycia ciała, pleców. Masaż szczotką poprawia jędrnoś..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach