barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Do brzytew i maszynek
Żyletki Astra Superior Platinum 5 szt. Żyletki Astra Superior Platinum 5 szt.
 • Rosja

2,68

Żyletki do maszynki ASTRA PLATINUM 5 sztuk. Wysoka jakość, ostre żyletki do golenia.Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pokrywane powłoką platynową do komfortowego i gładkiego golenia. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Zapakowane w kartonowe pudełeczka. .Uważaj na ostre żyletki!..

Żyletki Feather New Hi-Stainless 10 szt. Żyletki Feather New Hi-Stainless 10 szt.
 • Japonia

12,88

Ostre żyletki pokryte powłoką platynową do łagodnego i komfortowego golenia.Wyprodukowane w Japonii żyletki Feather New Hi-Stainless blades - legandarna ostrość i trwałość - uznawane przez wielu za najostrzejsze na świecie.Każde pudełko zawiera 10 szt...

Żyletki Derby Professional Połówki 100 szt. Żyletki Derby Professional Połówki 100 szt.
 • Turcja

16,88

Wysokojakościowe połówki żyletek. Wymienne żyletki do maszynek do golenia. Wyprodukowane ze stali, bardzo ostre.Połówki żyletek Derby Professional wspaniałe żyletki, które zaoszczędzą twoje pieniądze. Nie musisz kupować nowej maszynki, musisz po prostu wymienić stare żyletki na nowe. Żyletki pasują do brzytwy typu Shavette. Wyprodukowane z wysokoga..

Żyletki Derby Extra 5 szt. Żyletki Derby Extra 5 szt.
 • Turcja

1,68

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 5 sztuk żyletek Derby Extra wygodnie wysuwanych z pudełeczka. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Mają pięciowarstwową powłokę: chrom, ceramika, platyna, polimery, wolfram.Żyletki/łagodne. Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!...

Żyletki Personna Platinum 10 szt. Żyletki Personna Platinum 10 szt.
 • Szwecja

6,88

Personna Platinum Double Edge Razor Blade – żyletki pokryte platynową chromowaną powłoką. Idealny wariant dla mężczyzn, którzy wolą bardzo ostre żyletki. Każde pudełeczko zawiera 10 sztuk żyletek.Żyletki Personna Platinum Double Edge Razor Blade – bardzo ostre żyletki od Platinum do łagodnego golenia. Platynowa chromowana powłoka sprawia, że żyletk..

Żyletki Feather New Hi-Stainless 5 szt. Żyletki Feather New Hi-Stainless 5 szt.
 • Japonia

7,88

Wyjątkowo ostre żyletki do gładkiego i komfortowego golenia. Dzięki temu, że posiadają powłokę platynową, pozostają bardzo ostrymi w ciągu kilku tygodni. Wyjątkowe ostre żyletki od japońskiego producenta. Pokryte powłoką platynową, dzięki czemu na długo zachowają ostrość i zapewnią komfortowe golenie bez zacięć. Pasuje do wszystkich maszynek żyletk..

Skórzane Etui podróżne Parker Leather Zip Pouch LP4 Skórzane Etui podróżne Parker Leather Zip Pouch LP4
 • Indie
 • Skóra

76,88

Skórzane etui na maszynkę do golenia i wkłady. Wspaniały wariant podróżny. Wykonane ze skóry, zamykane na zamek błyskawiczny. Pasuje do wszystkich standardowych maszynek do golenia..Skórzane podróżne etui Parker Leather Zip Pouch, zamykanie na zamek błyskawiczny - niezastąpione akcesorium w czasie podróży. Bardzo praktyczne, idealnie sprawdzi się..

Żyletki Derby Premium 5 szt. Żyletki Derby Premium 5 szt.
 • Turcja

2,48

Żyletki Derby Premium zapakowane w plastikowe pudełeczko-dyspenser. Pasują do tradycyjnych maszynek do golenia. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Bardzo ostre do idealnego golenia.Żyletki Derby Premium - to wymienne żyletki, które pasują do wszystkich maszynek na żyletki. Prezentowane żyletki zapakowane w plastikowe pudełeczko - dyspe..

Żyletki Wilkinson Sword 5 szt. Żyletki Wilkinson Sword 5 szt.
 • Anglia

3,88

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 5 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka. Wysokojakościowe, ostre i trwałe żyletki, wyprodukowane w Niemczech. Każda żyletka opakowana w bibułkę.Potrójna powłoka odporna na korozję, chromowana. Pasuje do wszystkich klasycznych maszynek do golenia.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki The Bluebeards Revenge 10 szt. Żyletki The Bluebeards Revenge 10 szt.
 • Anglia

12,88

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka.Każda żyletka opakowana w bibułkę. Pasują do wszystkich klasycznych maszynek na żyletki. Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Derby Premium 100 szt. Żyletki Derby Premium 100 szt.
 • Turcja

38,88

Żyletki Derby Premium zapakowane w plastikowe pudełeczko-dyspenser. Pasują do tradycyjnych maszynek do golenia. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Bardzo ostre żyletki do komfortowego golenia.Żyletki Derby Premium - to wymienne żyletki, które pasują do wszystkich maszynek na żyletki. Prezentowane żyletki zapakowane w plastikowe pudełecz..

Żyletki Derby Extra 100 szt. Żyletki Derby Extra 100 szt.
 • Turcja

28,88

Żyletki Derby Extra stwarzają dodatkową ochronę podczas golenia: idealny bilans między ostrością i komfortem. Możesz używać jednej żyletki około pięciu razy.Wymienne żyletki Extra od Derby - to oryginalny produkt fabryki Azmusebat Derby w Tuzla pod Istanbułem w Turcji gdzie żyletki Derby produkowane są od 1940r na rynek krajowy i światowy. Renoma m..

Stojak na pędzel i maszynkę do golenia Omega 226 Stojak na pędzel i maszynkę do golenia Omega 226
 • Włochy
 • 82 g

88,88

Oryginalny stojak na pędzel i maszynkę do golenia. Do stojaka pasuje większości standardowych pędzli i maszynek do golenia. Wysoka jakość wykonania.Stojak na pędzel i maszynkę do golenia Omega 226 jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu w łatwy sposób uporządkujesz przestrzeń na Twojej toaletce przeznaczoną na akcesoria do gole..

Żyletki Muhle Rasięrklingen 10 szt. Żyletki Muhle Rasięrklingen 10 szt.
 • Niemcy

9,88

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek ze stali nierdzewnej. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Pasuje do amerykańskich maszynek na żyletki.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Feather Professional Blade PB 20 Żyletki Feather Professional Blade PB 20
 • Japonia

58,88

Feather Professional Blade PB 20 – jednostronne ostrza do brzytw na ostrza wymienne. Przeznaczone do wszystkich typów brodyKażde pudełeczko zawiera 20 sztuk ostrzy.Zestaw standardowych ostrzy Feather PB 20 – przeznaczone do różnych typów zarostu.Ostrze jest naostrzone pod trzema różnymi kątami nachylenia, więc jest bardzo ostre i trwałe. Platynowa..

Głowica Mühle R 41 Offen Chrom Głowica Mühle R 41 Offen Chrom
 • Niemcy

84,88

Głowica Mühle R 41 Offen Chrom z otwartym grzebieniem. Chromowany metal. Głowica pasuje do wszystkich maszynek na żyletki firmy MUHLE z wyjątkiem R 89 Twist.Niemiecka marka Mühle zadbała o facetów szukających wygodnych rozwiązań w klasycznym goleniu.Głowica Mühle R 41 Offen Chrom – ro bardzo ergonomiczne i precyzyjne narzędzie. Głowica pasuje do ..

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 szt. Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 szt.
 • USA

3,88

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades. Klasyczne dwustronne żyletki. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Żyletki od Rockwell wyprodukowane ze szwedzkiej stali. Kompatybilna ze wszystkimi maszynkami z podwójnym ostrzem na żyletki. Żyletki wykonano ze stali, która jest odporna na korozję, a dzięki specjalnej powłoce na długo zachowują ostroś..

Żyletki Shark Super Stainless 5 szt. Żyletki Shark Super Stainless 5 szt.
 • Egipt

2,68

Żyletki nierdzewne z podwójnym ostrzem - do komfortowego i bezpiecznego golenia. Pasują do wszystkich tradycyjnych maszynek do golenia.Żyletki Shark Super Stainless Double Edge Razor Blade – współczesne nierdzewne żyletki ze specjalną powłoką. Są trwałe, ostre, łagodne. Pasują do wszystkich maszynek na żyletki...

Rączka do maszynki do golenia Razorock Mission Handle Stainless Steel 90 Mm Rączka do maszynki do golenia Razorock Mission Handle Stainless Steel 90 Mm
 • Kanada
 • 65 g
Żyletki Astra Superior Stainless 5 szt. Żyletki Astra Superior Stainless 5 szt.
 • Rosja

2,18

Każda żyletka opakowana w bibułkę.Zapakowane w kartonowe pudełeczka. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Wyprodukowane ze stali nierdzewnej...

Żyletki Astra Superior Platinum 100 szt. Żyletki Astra Superior Platinum 100 szt.
 • Rosja

38,88

Klasyczne żyletki Superior Platinum od Astra wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pokrywane powłoką platynową do komfortowego i gładkiego golenia. Dzięki pokryciu platynowym takie żyletek będą służyć ci latami.Żyletki Superior Platinum od Astra – to standardowe uniwersalne żyletki, które pasują większości mężczyznom.Oferta dotyczy 20 kart..

Pas do ostrzenia brzytwy The Bluebeards Revenge Strop Pas do ostrzenia brzytwy The Bluebeards Revenge Strop
 • Anglia

186,88

Pas do ostrzenia\polerowania\wygładzania brzytwy. Wspaniałe narzędzie do ostrzenia brzytwy. Wykonany ze skóry. Gotowy do użycia.Skórzany pas do ostrzenia brzytwy The Bluebeards Revenge Strop – to profesjonalne narzędzie do ostrzenia i polerowania brzytwy w warunkach domowych. Wykonany ze skóry. Na końcach pasa zamontowane są specjalne metalowe spr..

Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade 5 szt. Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade 5 szt.
 • USA

4,48

Żyletki dla początkujących brodaczy. Wysoka jakość żyletek i trwałość zapewnia komfortowe golenie.Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade – wyprodukowane w Rosji z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Idealny wariant dla początkujących brodaczy. Pasują do standardowych maszynek do golenia w kształcie litery T na żyletki.Ka..

Osłona na głowicę Mühle KSR do maszynki do golenia w kształcie litery T Osłona na głowicę Mühle KSR do maszynki do golenia w kształcie litery T
 • Niemcy

14,88

Osłonka Mühle KSR na maszynki do golenia w kształcie litery T. Kompatybilna ze wszystkimi maszynkami na żyletki marki MUHLE z zamkniętym i otwartym grzebieniem. Kompania Mühle - wspaniały przykład niemieckiej jakości w każdym szczególe.To dotyczy takiego szczegółu  jakim jest osłonka na maszynkę.Zabezpiecza ostrza i zapobiega przypadkowym zac..


Pokaż więcej
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach