Do tatuażu

Filtr
Krem do tatuażu Easy Tattoo 50 ml
 • 50 ml
 • Francja

25,88

Masło do tatuażu Pan Drwal Steam Punk 50ml
 • 50 ml
 • Polska

45,00

Żel czyszczący do tatuażu Easy Tattoo 125 ml
 • 125 ml
 • Francja

17,88

Dostępny wkrótce
Krem do pielągnacji tatuażu Pan Drwal Inker 50ml
 • 50 ml
 • Polska

39,00

Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Krem do tatuażu Easy Tattoo 100 ml
 • 100 ml
 • Francja

35,88

Dostępny wkrótce
Krem do tatuażu Easy Tattoo 20 szt х 4 ml
 • 20 х 4 ml
 • Francja

53,88

Dostępny wkrótce
Masło do pielągnacji tatuażu Pan Drwal Inker 150ml
 • 150 ml
 • Polska

49,00

Dostępny wkrótce
Masło do pielągnacji tatuażu Pan Drwal Inker 55ml
 • 55 ml
 • Polska

35,00

Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce
Zestaw do tatuażu Easy Tattoo 100 ml KREMU + 125 ml ŻELU
 • 100 ml + 125 ml
 • Francja

46,88

Dostępny wkrótce
Zestaw do tatuażu Easy Tattoo 50 ml KREM + 125 ml ŻEL
 • 50 ml + 125 ml
 • Francja

36,88

Do tatuażu w sklepie Barbercompany

Barbercompany.pl znany jako topowy sklep internetowy z luksusowymi akcesoriami i kosmetykami dla mężczyzn sukcesu. Wśród produktów znajdują się między innymi kremy do tatuażu. To formuły opracowane przez najlepszych specjalistów. Mamy tu na myśli wytatuowanych od stóp do głów fanów bodyart, którzy żyją sztuką tatuaży i kierują cały swój profesjonalizm na rozwój tej dziedziny sztuki. Takimi osobami są np. mężczyźni z francuskiego zespołu Easy Tattoo, którzy poświęcili swoje życie na opracowanie i wdrażanie najbardziej zaawansowanych technologii medyczno-kosmetycznych w branży tatuaży i piercingu.

Dlaczego ważne jest stosowanie produktów do pielęgnacji tatuażu?

Zastanawiasz się czy kremy do tatuażu są naprawdę potrzebne? Od jakości pielęgnacji świeżych tatuaży zależy między innymi to, na ile nasycony i wyrazisty będzie rysunek oraz jaki będzie jego „okres trwałości” przed rozpoczęciem blaknięcia. Każdy mistrz tatuażu poleca klientowi przestrzeganie podstawowych zasad. Aby jednak rysunek cieszył oko maksymalnie długo, konieczne jest nie tylko przestrzeganie podstawowych wymagań, lecz także stosowanie naprawdę wysokiej jakości środków do pielęgnacji nowego tatuażu.

Mistrz tatuażu zakończył swoja pracę, a klienta wciąż przepełnia zachwyt i radość? Teraz to na kliencie leży cała odpowiedzialność - powinien on zadbać o to, by gojenie przebiegało bez komplikacji. Aby wpływ igły na skórę nie doprowadził do stanu zapalnego, a rysunek nie był zniekształcony, miejsce aplikacji musi być okresowo opatrywane. Niektórzy mistrzowie bodyart twierdzą, że wystarczy użyć zwykłego pantenolu i owinąć skórę zwykłą folią spożywczą. Wszystko inne postrzega się jako trik marketingowy i nic więcej. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że folia spożywcza jest jednak przeznaczona do przygotowywania wszelkiego rodzaju smakołyków, a możliwości panthenolu są ograniczone. Na przykład czy może on oczyścić tatuaże z zanieczyszczeń? Raczej nie… Potrzebne będą specjalistyczne preparaty do czyszczenia tatuażu.

Kremy, preparaty i inne środki do pielęgnacji tatuażu - zamów przez Internet

Barbercompany.pl dba o swoich klientów. Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że środki do gojenia tatuażu oferowane przez nasz sklep internetowy nie tylko zapewniają lepszą pielęgnację podczas gojenia skóry, ale także mają pozytywny wpływ na wygląd rysunku i mogą być wykorzystywane do odnowy tatuażu. Kremy ​​do tatuażu, podobnie jak pantenol, łagodzą skórę, stymulują regenerację komórek naskórka i posiadają właściwości antyseptyczne. Poza tym jednak wizualnie “odżywiają” rysunek, czyniąc go bardziej wyrazistym i nasyconym. Nawilżający krem w połączeniu z żelem stworzy idealną formułę, która zapewni szybkie i bezbolesne gojenie. Sam żel do tatuażu jest wykorzystywany jako środek oczyszczający obszar skóry, na który był naniesiony tatuaż. Nakładając go na tatuaż przed nałożeniem kremu, ryzyko zapalenia zostaje zredukowane. 

Załóżmy, że nasza skóra skutecznie się zagoiła, rysunek pozostał wyrazisty i nie mieliśmy żadnych komplikacji - to świetnie! Oczywiście musieliśmy odłożyć długo oczekiwane wakacje nad morzem, ale teraz wszystkie drogi są przed nami otwarte! Jednak żeby rysunek zachowywał swoją świeżość maksymalnie długo, pielęgnacja jest nadal konieczna. To właśnie tu główną rolę zaczynają odgrywać kremy do tatuażu. Promieniowanie ultrafioletowe słońca nie najlepiej wpływa na pigmentację farby. Dzień na plaży nie zaszkodzi tatuażowi, ale słońce - główny mistrz w przebarwieniu tatuaży, już tak. Uniknięcie wyblaknięcia rysunku niestety nie jest możliwe, ale całkiem realne jest odłożenie tego procesu w czasie. W tym celu potrzebny jest ochronny krem do tatuaży. Wybierając kremy do tatuaży, należy zawsze brać pod uwagę ich SPF - zdolność do zwiększania naturalnej odporności skóry w kilka razy. Oznacza to, że jeśli osoba może spędzić pod słońcem pięć minut bez dyskomfortu, krem do gojenia tatuażu ​​z SPF 50+ zwiększy tę cyfrę do 250 minut (5 x 50). Kremy do tatuażu zazwyczaj mają większą wartość SPF niż zwykłe kremy przeciwsłoneczne.

Po zapoznaniu się z różnymi produktami do pielęgnacji tatuażu przedstawionymi na naszej stronie, można znaleźć jeszcze więcej dowodów na to, że środki te są naprawdę potrzebne. Właśnie dlatego piszemy szczegółowe opisy każdego produktu, wskazując wszystkie jego zalety i wady (jeśli istnieją). Warto też zwrócić uwagę na fakt, że kompleksowa pielęgnacja jest znacznie bardziej skuteczna niż stosowanie jednego środka. W związku z tym Barbercompany.pl oferuje nie tylko pojedyncze kremy do pielęgnacji tatuażu, lecz także całe zestawy - sety łączące kilka produktów.

Co jeszcze kupili klienci, którzy wybrali kosmetyki do pielęgnacji tatuażu?

Czasem tatuaż jest głównym elementem wizerunku, ale nigdy nie należy zapominać, że diabeł tkwi w szczegółach. Prawdziwy dżentelmen zawsze i we wszystkim powinien wyglądać idealnie. Kremy na tatuaż to nie wszystko! Skoro jesteście w naszym sklepie, polecamy również zwrócić uwagę na kilka innych, interesujących produktów. 

 • Brzytwy i maszynki do golenia – na naszej stronie przedstawiony jest maksymalnie szeroki wybór maszynek do golenia i brzytew różnych modeli i typów. Jako barbershop oferujemy brzytwy proste, brzytwy na żyletki, maszynki do golenia w kształcie litery T, a także maszynki do golenia na wkłady Mach-3, Fusion i Fusion ProGlide od Gillette.
 • Kosmetyki do ciała - nie tylko obszary skóry z tatuażami wymagają właściwej pielęgnacji, ale i całe ciało zawsze tego potrzebuje. W naszym sklepie możecie kupić różne żele pod prysznic męskie, balsamy do ciała dla mężczyzn i wiele innych kosmetyków. 
 • Akcesoria do kosmetyków - obecność dobrej jakości akcesoriów do kosmetyków sprawia, że ​​korzystanie z nich jest łatwe i miłe. Rozpylacze, atomizery, torby podróżne i kosmetyczki, a także naczynia do wyrabiania piany podczas golenia sprawią, że każda procedura higieniczna będzie przyjemnym rytuałem.
 • Prezenty - na naszej stronie można znaleźć wiele produktów, które staną się trafionym, niespodziewanym i użytecznym prezentem dla ważnej osoby. Można znaleźć prezent zarówno dla wykwintnego dżentelmena, jak i dla pięknej damy.

Dla każdego z tych typów towarów stworzyliśmy osobną kategorię na stronie. Każdą kategorię podzieliliśmy dalej na podkategorie - dla ułatwienia wyszukiwania. Na stronie produktów znajdują się szczegółowe opisy artykułów, ich specyfika, przeznaczenie i sposób wykorzystania. Dzięki opisom i komentarzom klientów, uzyskasz kompleksowe informacje o tym jak działają kremy na tatuaż. 

Gdzie kupić krem do tatuażu?

Nasz sklep sprzedaje kremy do tatuażu online z dostawą do wszystkich miast Polski. Niezależnie od tego czy mieszkasz w dużym mieście (takim jak np. Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Lublin, Katowice, Rzeszów, Białystok, Opole, Katowice, Toruń, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia i Radom) czy w mniejszej miejscowości, kremy do tatuażu wysyłamy pod każdy wskazany adres. Wysyłamy też paczki zagraniczne. 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy różne formy dostawy:

 • darmowa dostawa,
 • dostawa ekspresowa,
 • Paczkomaty 24/7 Inpost, 
 • odbiór osobisty,
 • dostawa za granicę.

Wybierz markowe kremy do tatuażu w sklepie Barbercompany.pl przekonaj się, jaka jest prawdziwa jakość golenia w rozsądnej cenie.