Tuszowanie siwizny

Filtr
Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Black H-55Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Black H-55
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

38,88

Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Brown H-30Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Brown H-30
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

38,88

Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Dark Brown H-45Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Dark Brown H-45
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

38,88

Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Light Brown H-15
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

44,00

Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Light Brown H-25Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Light Brown H-25
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

38,88

Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Medium Brown H-35Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Medium Brown H-35
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

38,88

Szampon koloryzujący Just for Men Coloring Shampoo Sandy Blond H-10
NEW
 • 27.5 ml + 38.5 ml
 • Włochy

43,00

Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce

Tuszowanie siwizny w sklepie Barbercompany

Sklep internetowy Barbercompany.pl zajmuje się sprzedażą markowych kosmetyków i ekskluzywnych akcesoriów, które obejmują również kosmetyki do tuszowania siwych włosów. Na stronie są przedstawione tylko najlepsze produkty od światowych producentów. Słyną oni z tworzenia wysokiej jakości składu kosmetyków. Wszystkie szampony koloryzujące, odsiwiacze i farby to asortyment przeznaczony dla mężczyzn, którzy cenią dbanie o wizerunek. Wybraliśmy dla naszych klientów produkty od zaufanych firm takich jak: Truefitt & Hill, Parker, Uppercut Deluxe, Taylor Of Old Bond Street, Proraso, American Crew. Producenci ci mają ogromne fabryki, własną opracowaną technologię, długą historię rozwoju, a także osobiste doświadczenie w wykorzystaniu produktów dla mężczyzn. Ale wśród nich są też małe manufaktury i warsztaty. Ich osobliwość polega na tworzeniu szamponów na siwe włosy dla mężczyzn w sposób ręcznie robiony. Takie produkty nie są w żaden sposób gorsze od swoich fabrycznych konkurentów, a w niektórych przypadkach są o rząd wielkości wyższe pod względem jakości i podstawowych czynności funkcjonalnych. Czynnikiem łączącym wszystkie marki jest ich pragnienie naturalności i odrzucenie szkodliwych dla organizmu substancji. Dlatego u nas zawsze możesz wybrać bezpieczne i niezawodne produkty do włosów.

W dzisiejszym czasie pozbycie się siwych włosów dla mężczyzn nie jest trudne, wraz z szeroką gamą nowoczesnych produktów. Aby zachować naturalny kolor lub zamaskować siwe włosy, wystarczy zakupić kremową farbę na naszej stronie internetowej. Nadaje się dla odważnych i pewnych siebie osób, które są przyzwyczajone do obserwowania swojego wyglądu.

Środki do maskowania siwych włosów - klucz do młodego wyglądu

Aby pozostać na szczycie, mężczyźni muszą również dbać o włosy. Aby zawsze wyglądać młodo, pomoże szampon na siwe włosy. Opracowane są według unikalnej formuły i uwzględniając wszystkie współczesne wymagania.

Glowne cechy

 • Specyfika takiego produktu polega na jego składzie. To biały krem, który nie zawiera specjalnych barwników, ale jednocześnie dopasowuje się do pożądanego odcienia koloru włosów, a także ich rodzaju.
 • Najważniejszą zaletą szamponu do siwych włosów dla mężczyzn jest brak tak szkodliwego składnika jak amoniak. Zamiast tego producent zastosował etanoloaminę. Substancja ta jest łagodniejsza i mniej drażniąca. Jest to organicznie syntetyzowany wtórny surowiec amoniakalny, co wyjaśnia jego łagodne właściwości.
 •  Jeśli chodzi o składniki, można również zauważyć ich specjalną kombinację, dzięki której pH kremu waha się od 9,5 do 10. Ten wskaźnik jest o rząd wielkości niższy niż w przypadku innych alkalicznych barwników.
 • Przedstawiony na naszej stronie szampon koloryzujący na siwe włosy dla mężczyzn o nazwie American Crew Precision Blend posiada unikalną formułę koloryzującą. Nie będzie w niej odcieni czerwonych lub miedzianych. Producent w swoim produkcie postanowił połączyć ciepło-szary odcień z brązem wraz z kolorem szaro-niebieskim i zielonym. Właśnie takie połączenie kolorów pozwala stworzyć naturalną bazę do farbowania włosów męskich.
 •  Naturalny odcień koloru włosów można uzyskać w ciągu 5 minut. Efekt farbowania utrzymuje się do 24 myć.
 •  Dzięki specjalnym opracowaniom kolorystów American Crew system ma 4 sposoby nakładania farby.

Gama odcieni

W naszym sklepie internetowym można wybrać i kupić szampon do siwych włosów dla mężczyzn o różnych odcieniach. Marka American Crew proponuje następujące odcienie:

 1. Odcień 2-3 – Dark (Ciemny). Środek odpowiedni dla 2 i 3 stopnia siwizny. Rezultatem jest głęboki ciemny kolor. Przeznaczony do farbowania dla mężczyzn o ciemnobrązowych lub ciemnych włosach.
 2. Odcień 4-5 – Medium Natural (Średni naturalny). Ten krem ​​jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy mają 4 i 5 stopień siwizny. Odpowiedni dla posiadaczy ciemnobrązowych włosów.
 3. Odcień 5-6 – Medium Ash (Średni popielaty). Środek przeznaczony do 5 i 6 stopnia siwizny i zapewnia naturalny jasny odcień. Odpowiedni dla mężczyzn o jasnobrązowych włosach.
 4. Odcień 7-8 – Light (Jasny). Ten środek jest idealny dla mężczyzn o jasnych włosach. Farba zapewnia nasycony odcień blondu.

WAŻNE! Do farby trzeba dokupić również specjalny środek - utleniacz. Przed farbowaniem wystarczy wymieszać utleniacz z wybranym odcieniem w proporcji 1: 1.

Metody aplikacji farby

American Crew zadbała również o technikę farbowania siwych włosów. Możesz wybrać 4 rodzaje odcieni dla siwych włosów: 25%, 50%, 75% i 100%

 • Łagodzenie - 25%. Rozwiązanie przydatne w walce z takim problemem jak żółtość siwych włosów. Dzięki tej metodzie, uzyskuje się szlachetny naturalny odcień. Wystarczy nałożyć krem na włosy za pomocą gąbki. Odpowiedni dla posiadaczy sztywnych lub kręconych włosów krótkiej i średniej długości.
 • Ukrywanie - 50%. Chodzi o farbowanie włosów za pomocą szczotki. Odpowiednie do spadających i bardziej długich włosów.
 • Wyciszenie - 75%. W tym przypadku wymagany jest specjalny trzyrzędowy grzebień do naniesienia środku. To pokrycie jest odpowiednie dla posiadaczy cieniowanej fryzury i przy cienkich, niezbyt długich włosach. Uzyskuje się jednolity kolor i naturalny, nasycony połysk.
 • Całkowite pokrycie – 100%. Taki sposób pokrycia odbywa się za pomocą pędzla. Narzędzie pomoże rzetelnie nałożyć środek na całe włosy zapewniając głębokie farbowanie siwych włosów u mężczyzn i całkowite pozbycie się siwizny. Odpowiedni do wszystkich rodzajów i każdej długości włosów.

Jakie środki warto kupić razem z szamponem do siwych włosów dla mężczyzn?

Do pełnowartościowej pielęgnacji włosów przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele produktów kosmetycznych. Wśród nich znajdują się modele popularnych marek, które odróżniają się wysoką jakością i niezawodnością.

 • Szampon do włosów. Może być przeciwłupieżowy, przeciw wypadaniu włosów, nawilżający, zwiększający objętość, do codziennej pielęgnacji. Może być to również męski szampon do odnawiania siwych włosów. Szampon koloryzujący to idealne rozwiązanie na zmianę odcienia włosów. Środek pomoże oczyścić włosy z brudu i kurzu, a także zadba o kondycję skóry głowy. 
 • Odżywka do włosów zapewnia dodatkową pielęgnację struktury włosów i skóry głowy. Nadaje się do codziennego użytku.
 • Tonik męski likwidujący siwiznę przeznaczony do nawilżania i regeneracji włosów po farbowaniu. Idealny do podtrzymywania koloru i pielęgnacji włosów.

Gdzie kupić szampon na siwe włosy dla mężczyzn?

Nasz sklep sprzedaje szampony na siwe włosy dla mężczyzn online z dostawą do wszystkich miast Polski. Niezależnie od tego czy mieszkasz w dużym mieście (takim jak np. Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Lublin, Katowice, Rzeszów, Białystok, Opole, Katowice, Toruń, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia i Radom) czy w mniejszej miejscowości, szampon koloryzujący dla mężczyzn wysyłamy pod każdy wskazany adres. Wysyłamy też paczki zagraniczne. 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy różne formy dostawy:

 • darmowa dostawa,
 • dostawa ekspresowa,
 • Paczkomaty 24/7 Inpost, 
 • odbiór osobisty,
 • dostawa za granicę.

Wybierz markowe szampony na siwe włosy w sklepie Barbercompany.pl przekonaj się, jaka jest prawdziwa jakość golenia w rozsądnej cenie.