barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Żele do włosów
Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel 250 ml Delikatny chwyt Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel 250 ml Delikatny chwyt
 • USA
 • 250 ml

52,88

Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel delikatnie utrwalone włosy z żelem Light Hold Styling Gel Ten znakomity żel nada Twoim włosom pogrubienia i połysku oraz lekko utrwali Twoją fryzurę.Żel do włosów American Crew Light Hold Styling Gel - delikatnie utrwalone włosy z żelem Light Hold Styling Gel Ten znakomity żel nada Twoim włosom p..

Żel do włosów American Crew Superglue 100 ml Ekstra chwyt Żel do włosów American Crew Superglue 100 ml Ekstra chwyt
 • USA
 • 100 ml

48,88

Żel do włosów American Crew Superglue - super mocny żel do włosów. Polecany do każdego typu włosów. Nadaje włosom mocny połysk. Żel do włosów American Crew Superglu - to kosmetyk, który powstał z myślą o mężczyznach. Jest on przeznaczony do stylizacji i utrwalenia fryzury i nadaje włosom mocny połysk. W składzie znajduje się Pantenol, który gwarant..

Żel do włosów American Crew Firm Hold Styling Gel 250 ml Mocny chwyt Żel do włosów American Crew Firm Hold Styling Gel 250 ml Mocny chwyt
 • USA
 • 250 ml

52,88

AMERICAN CREW FOR MEN - żel mocno utrwalający. Polecany do wszystkich typów włosów. . Żel do włosów American Crew Firm Hold Styling Gel - żel do włosów topowej marki American Crew ujarzmia włosy, jest wzbogacony o naturalne ekstrakty, takie jak witamina B5, wszystko to by pomóc włosom wyglądać grubiej. Ten bezalkoholowy żel dodaje włosom poły..

Żel do stylizacji włosów The Bluebeards Revenge Hair Gel 100 ml Żel do stylizacji włosów The Bluebeards Revenge Hair Gel 100 ml
 • Anglia
 • 100 ml

46,88

Żel do włosów The Bluebeards Revenge. Żele do włosów zawsze były produktem bramkowym w świecie fryzur męskich. W młodzieńczym wieku każdy układał kolce, które były w stanie przebić się przez kevlar. Ale w dzisiejszym dobrze zadbanym świecie żele do włosów oferują znacznie więcej. Żel do włosów od The Bluebeards Revenge to rewolucyjny produkt o wiel..

Żel do stylizacji włosów Tenax Hair Gel Super Hold 100 ml Żel do stylizacji włosów Tenax Hair Gel Super Hold 100 ml
 • Włochy
 • 100 ml

34,88

Żel do stylizacji włosów Tenax Hair Gel Super Hold - to produkt z linii nowej marki produktów dla pielęgnacji włosów od włoskich specjalistów z Florencji. Jest to żel mocnego utrwalenia, który wzmacnia strukturę włosów i zwiększa ich połysk. PRZEZNACZENIEŻel do stylizacji włosów polecany do stosowania właścicielom krótkich fryzur. Nadaje się d..

Żel do stylizacji włosów Reuzel Fiber Gel 100 ml Żel do stylizacji włosów Reuzel Fiber Gel 100 ml
 • USA
 • 100 ml

44,88

Żel do stylizacji włosów Reuzel Fiber Gel – to produkt do mocnego lub średniego utrwalenia fryzury o naturalnym połysku. Szczególną cechą żelu jest to, że można do wykorzystywać zarówno jako pre-styler, jak i samodzielny środek utrwalający.PRZEZNACZENIEReuzel Fiber Gel – to produkt na bazie wody, który nie zawiera alkoholu. Zapewni włosom mocne i e..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach