barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Szczoteczki do zębów
Szczoteczka do zębów Podróżna Kent TN Travel Hard (Twarda) Szczoteczka do zębów Podróżna Kent TN Travel Hard (Twarda)
 • Anglia
 • Twarde (Hard)

19,88

Szczoteczka do zębów KENT TN TRAVEL Hard wykonana z twardego włosia syntetycznego. Wygodna i praktyczna szczoteczka zadba o Twoje zęby w czasie podróży.Wspaniały wariant podróżny.Podróżna szczoteczka do TN TRAVEL Hard marki KENT ma kompaktowy rozmiar. Szczoteczka w wygodnym plastikowym etui podróżnym, do którego można włożyć również pastę do zębów..

Szczoteczka do zębów dla palaczy Kent Tb Smokers Extra Hard Szczoteczka do zębów dla palaczy Kent Tb Smokers Extra Hard
 • Anglia
 • Twarde (Hard)

23,88

KENT TB SMOKERS EXTRA HARD – szczoteczka do zębów dla palaczy.Szczoteczka posiada dużą główkę i powierzchnię czyszczącą.Specjalnie wyselekcjonowane i dobrane twarde, ale naturalne włosie dzika PURE BRISTLE efektywnie oczyszcza z osadu płytkę zębow.Szczoteczki z włosiem twardym mogą używać wyłącznie osoby o zdrowych i odpornych dziąsłach.Szczoteczka..

WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW Kent Tn Refresh Twinpack Medium (Średnia Twardość ) WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW Kent Tn Refresh Twinpack Medium (Średnia Twardość )
 • Anglia
 • Średnio twarde (Medium)

14,88

W zestawie dwie szczoteczki do zębów Kent TN Refresh Twinpack Medium.Twardość włosia: MEDIUM ŚREDNIA TWARDOŚĆ.W zestawie dwie szczoteczki do zębów.Twardość włosia: MEDIUM ŚREDNIA TWARDOŚĆ. Wygodny uchwyt gumowany,antypoślizgowy.Szczoteczki wykonane są z włosia syntetycznego. Trzy wysokości włosia pozwalają dotrzeć do wszystkich szczelin między zębo..

Szczoteczka do zębów wykańczana ręcznie Kent Tb Classic M Medium (Średnia Twardość ) Szczoteczka do zębów wykańczana ręcznie Kent Tb Classic M Medium (Średnia Twardość )
 • Anglia
 • Średnio twarde (Medium)

106,88

Szczoteczka do zębów TB CLASSIC M Medium ma wspaniały design. Szczoteczka wykańczana ręcznie, naturalne włosie. Taka szczoteczka do zębów wspaniale oczyszcza zęby i dziąsła z resztek jedzenia, usuwa osad.Kent to prawdopodobnie najsłynniejsze szczotki i grzebienie do włosów na świecie. Wytwarzane nieustająco od 1777 produkty Kent objęte są królewską..

Szczoteczka do zębów wykańczana ręcznie Kent Tb Classic H Hard (Twarda) Szczoteczka do zębów wykańczana ręcznie Kent Tb Classic H Hard (Twarda)
 • Anglia
 • Twarde (Hard)

106,88

Szczoteczka do zębów TB CLASSIC H Hard marki KENT ma twarde włosie. Takie włosie doskonale usuwa kamień nazębny i przebarwienia.Kent to prawdopodobnie najsłynniejsze szczotki i grzebienie do włosów na świecie. Wytwarzane nieustająco od 1777 produkty Kent objęte są królewską gwarancją jakości Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Kent "czesze" włosy Klie..

Szczoteczka do zębów Kent Tn Refresh Soft(Miękka ) Szczoteczka do zębów Kent Tn Refresh Soft(Miękka )
 • Anglia
 • Miękkie (Soft)

9,88

Szczoteczka do zębów KENT TN REFRESH Soft. Twardość włosia: SOFT MIĘKKIE. Szczoteczka do zębów KENT TN REFRESH Soft .Twardość włosia: SOFT MIĘKKIE. Wygodny uchwyt gumowany, antypoślizgowy.Szczoteczki wykonane są z włosia syntetycznego.Trzy wysokości włosia pozwalają dotrzeć do wszystkich szczelin między zębowych.Ukośne włosie na „szczycie” szczote..

Szczoteczka do zębów Kent Tn Refresh Medium (Średnia Twardość ) Szczoteczka do zębów Kent Tn Refresh Medium (Średnia Twardość )
 • Anglia
 • Średnio twarde (Medium)

9,88

Szczoteczka do zębów Kent TN Refresh Medium. Twardość włosia:MEDIUM ŚREDNIA TWARDOŚĆ.Szczoteczka do zębów Kent TN Refresh Medium. Twardość włosia: MEDIUM ŚREDNIA TWARDOŚĆ. Wygodny uchwyt gumowany,antypoślizgowy.Szczoteczka wykonana z włosia syntetycznego. Trzy wysokości włosia pozwalają dotrzeć do wszystkich szczelin między zębowych.Ukośne włosie..

WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW Kent Tn Refresh Twinpack Hard (Twarda) WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW Kent Tn Refresh Twinpack Hard (Twarda)
 • Anglia
 • Twarde (Hard)

14,88

Ukośne włosie na „szczycie” szczoteczki Kent Tn Refresh Twinpack Hard pozwala na masaż i higienę dziąseł.Twardość włosia: HARD TWARDE.KENT REFRESH – WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW W PLASTIKOWYM ETUI PODRÓŻNYM.W zestawie dwie szczoteczki do zębów.Twardość włosia: HARD TWARDE. Wygodny uchwyt gumowany, antypoślizgowy.Szczoteczki wykonane są z wło..

WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW Kent Tn Refresh Twinpack Soft (Miękkie) WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW Kent Tn Refresh Twinpack Soft (Miękkie)
 • Anglia
 • Miękkie (Soft)

14,88

W zestawie dwie szczoteczki do zębów KENT TN REFRESH TWIN PACK Soft .Twardość włosia: SOFT MIĘKKIE. KENT REFRESH – WYGODNY DWUPAK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW W PLASTIKOWYM ETUI PODRÓŻNYM.Wygodny uchwyt gumowany, antypoślizgowy.Szczoteczki wykonane są z włosia syntetycznego.Trzy wysokości włosia pozwalają dotrzeć do wszystkich szczelin między zębowych.Uko..

Szczoteczka do zębów do wrażliwych dziąseł Kent Tb Kb42L Extra Soft (Ekstra Miękka) Szczoteczka do zębów do wrażliwych dziąseł Kent Tb Kb42L Extra Soft (Ekstra Miękka)
 • Anglia
 • Miękkie (Soft)

23,88

TB KB42L EXTRA SOFT marki KENT – szczoteczka do zębów z włosia BORSUKA do wrażliwych dziąseł.szczoteczka do zębów KENT TB KB42L EXTRA SOFT posiada średniej wielkości główkę i powierzchnię czyszczącą.Specjalnie wyselekcjonowane i dobrane naturalne, bardzo miękkie ale i sprężyste włosie borsuka PURE BADGER efektywnie oczyszcza płytkę zębową a jednoc..

Szczoteczka do zębów Marvis Medium Toothbrush Szczoteczka do zębów Marvis Medium Toothbrush
 • Włochy
 • Medium, średnio twarda

28,88

Marvis Medium Toothbrush - szczoteczka do zębów. Marvis to znakomita marka dentystyczna prosto z włoskiej Florencji, gdzie od wielu pokoleń jest bestsellerem. Szczoteczka do zębów Marvis Medium Toothbrush - szczoteczka do zębów marki Marvis z Florencji jest uzupełnieniem do kultowych past Marvis i doskonale komponuje się z ich tradycyjnym wyg..

Zestaw podróżny Marvis Travel Kit Beauty Bag Zestaw podróżny Marvis Travel Kit Beauty Bag
 • Włochy

74,88

Marvis Travel Kit Beauty Bag – podróżny zestaw w skład którego wchodzi pasta do zębów i szczoteczka. Jest bardzo elegancki i praktyczny: Intensywnie odświeżająca pasta Marvis Classic Strong Mint, dzięki rześkiemu smakowi mięty pieprzowej, zapewnia poczucie długotrwałej świeżości na długi czas. Doskonale nadaje się do codziennej higieny jamy ustnej,..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach