barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Dla kobiet
Szczotka do paznokci Kent Nb 6 Szczotka do paznokci Kent Nb 6
  • Anglia

63,88

Ekskluzywna i trwała szczotka z naturalnego włosia do paznokci i rąk. Rozmiar XL. Wykonana z naturalnych materiałów.Szczotka do rąk i paznokci Kent NB 6 - owalna szczotka naturalnego włosia z praktycznym uchwytem wykonanym z drewna bukowego, impregnowane, lakierowane. Logo KENT wypalone na drewnie uchwytu.Rozmiar powiększony (XL). WŁOSIE: naturaln..

Zestaw do manicure unisex 4 Elementy Truefitt & Hill Small Manicure Set 4 Piece Black Zestaw do manicure unisex 4 Elementy Truefitt & Hill Small Manicure Set 4 Piece Black
  • Anglia

356,88

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje ręce i paznokcie - to zestaw do manicure marki Truefitt & Hill.Elementy wchodzące w skład zestawu:Nożyczki do skórek paznokci;Cążki do paznokci;Pilniczek do paznokci;Pinceta.Akcesoria zapakowane w stylowe skórzane etui w kolorze czarnym.Męski zestaw do manicure w eleganckim czarnym skórz..

Zestaw do manicure unisex 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black Zestaw do manicure unisex 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black
  • Anglia

624,88

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black w eleganckim skórzanym czarnym etui, który składa się z 6 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.E..

Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Green Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Green
  • Anglia

42,88

Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na zielono i lakierowane. Elegancka i praktyczna, idealna do artystycznie zaprojektowanej łazienki.Szczotka do rak i paznokci Kent ART 8 S Green o prostokątnym kształcie. Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregn..

Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Red Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Red
  • Anglia

42,88

Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na czerwono i lakierowane.Szczotka do rąk i paznokci Kent ART 8 S Red wykonana z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na czerwono i lakierowane. Elegancka i praktyczna, idealna do artystycznie zaprojektowanej łazienki. Dwustronna ..

Zestaw do manicure unisex 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Tan Zestaw do manicure unisex 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Tan
  • Anglia

624,88

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black w eleganckim skórzanym etui, który składa się z 6 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.Elementy ..

Zestaw do manicure unisex 5 elementów Rockwell 5 pieces Manicure Set Zestaw do manicure unisex 5 elementów Rockwell 5 pieces Manicure Set
  • USA

58,88

RazoRock jest to brand stworzony przez Josepha Abbatangelo oraz jego wujka Michaela Luorio na rynek amerykański i kanadyjski. Zainteresowani tematyką TG mogą rozponawać te nazwiska - tak - to także właściciele bardzo popularnego wśród entuzjastów sklepu ItalianBarber.Obie marki w swoim portfolio mają szeroki zakres produktów związanych z męską piel..

Zestaw do manicure unisex Muhle MCS 1 Zestaw do manicure unisex Muhle MCS 1
  • Niemcy

638,88

Przybornik do paznokci Muhle MCS 1! Must have do idealnej i bezpiecznej pielęgnacji paznokci.Elementy wchodzące w skład zestawunożyczki do manicure;pilniczek;cążki;pęseta.Akceoria wykonane ze stali.Wykończenie elementów ze stali: polerowany chrom.A wszystko to zapakowane w stylowe etui.  Produkty Muhle to doskonały pomysł na prezent dla elegan..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach