Pojemnik na zużyte żyletki

Filtr
Dostępny wkrótce
Dostępny wkrótce

Pojemnik na zużyte żyletki w sklepie Barbercompany

Barbercompany.pl to internetowy sklep z akcesoriami do golenia, w którym można kupić różne produkty do golenia: wysokiej jakości narzędzia, akcesoria, męskie kosmetyki do golenia i pielęgnacji, ogromny wybór maszynek do golenia i ostrzy, a także akcesoria do golenia najlepszych światowych marek. Tutaj można znaleźć maszynki do golenia i ostrza od tak znanych zagranicznych producentów jak Edwin Jagger, Parker, Muhle, Merkur, Timor i wielu innych. Oryginalne maszynki do golenia, ostrza, osłony i akcesoria do golenia są przeznaczone do codziennego użytku i są odpowiednie dla mężczyzn szukających wysokiej jakości narzędzia.

 

Akcesoria do golenia w sklepie Barbercompany.pl  - produkty najwyższej jakości

Markowe produkty do golenia dostępne w sklepie Barbercompany.pl wyróżniają się wysoką jakością, precyzją, wydajnością i trwałością. Wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów, takich jak stal nierdzewna i akryl, będą służyć przez długi czas. Większość produktów do golenia ma również powłokę chromową lub niklową, co nadaje im nie tylko atrakcyjny połysk i trwale nowy wygląd, ale także chroni je przed uszkodzeniami i zarysowaniami. W przypadku oryginalnych i ekstrawaganckich modeli do rękojeści maszynki do golenia używają tak drogich materiałów, jak róg bawolego lub cenne drewno.

Sklep internetowy Barbercompany.pl posiada niezwykle bogatą ofertę produktów z kategorii „wszystko do golenia”: maszynki do golenia różnego typu i konfiguracji, a także ostrza, wkłady i akcesoria, a nawet całe zestawy do golenia.

W sklepie internetowym możesz kupić takie maszynki do golenia:

·         Niebezpieczna brzytwa - idealna dla tych, którzy preferują klasyczne golenie a także dla tych, którzy noszą brodę i chcą nadać jej kształt.

·         Brzytwa typu shavette (szawetka) jest świetną alternatywą dla niebezpiecznej brzytwy do golenia i jest odpowiednia dla mężczyzn, którzy są przyzwyczajeni do golenia klasyczną brzytwą do golenia i nie są gotowi od razu zacząć używać niebezpiecznej brzytwy.

·         Maszynka do golenia w kształcie litery T bezpieczna maszynka do golenia, która jest odpowiednia dla wszystkich mężczyzn, zwłaszcza dla początkujących i tych, którzy szukają narzędzia, które nie wymaga starannej pielęgnacji.

·         Maszynka do golenia to niezwykle popularny wśród mężczyzn sprzęt do golenia, który jest łatwy w obsłudze i nie wymagający specjalnej pielęgnacji, skuteczny i bezpieczny w codziennym użytkowaniu.

 

W sklepie dostępne są również akcesoria do golenia i do maszynek do golenia. W zależności od preferowanego rodzaju maszynki do golenia, możesz być zainteresowany o:

·         Wymienne ostrza do golenia - solidne (do bezpiecznych maszynek do golenia) i połówki (do shavette) ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i pokryte specjalną powłoką - polimer syntetyczny, teflon, chromowana platyna i inne dzięki czemu golenie jest jak najdokładniejsze i bezpieczne, jak to możliwe.

·         Wkłady – sklep do golenia prezentuje wkłady do maszynek do golenia: Mach 3, Fusion Pro Glide 5.

·         Akcesoria do maszynek do golenia - jeśli jakakolwiek część maszynki do golenia wymaga wymiany, łatwo to zrobić zwracając uwagę na produkty z tego działu. Rączka maszynki, płyta górna, wysuwana głowica do maszynki do golenia w kształcie litery T są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wydłużą żywotność Twojej golarki przez długi czas.

 

W sklepie internetowym Barbercompany.pl można również kupić gotowe zestawy, a mianowicie:

·         Kompletne zestawy do golenia - nadają się do przechowywania w łazience i zazwyczaj zawierają maszynkę do golenia, pędzel do golenia, krem ​​do golenia, stojak na maszynkę i na pędzel do golenia oraz miskę na mydło.

·         Zestawy podróżne do golenia zwykle składają się z brzytwy i pędzla do golenia w drogim skórzanym etui.

 

Jakie przybory do golenia jeszcze potrzebujesz?

Mianowicie należy zwrócić uwagę na następujące produkty:

·         Pędzel do golenia - często ten element jest dołączony do zestawu. Można jego również kupić osobno, wybierając rodzaj, model i markę każdego według własnego gustu.

·         Stojak na maszynkę do golenia — aby golarka była bezpieczna i czysta do następnego golenia, najlepiej wybrać stojak na maszynkę do golenia.

·         Mydło lub krem ​​do golenia - wszystko do golenia możesz zaprezentować w zestawie lub możesz samodzielnie wybierać z ogromnej gamy kosmetyków.

·         Miska do golenia to wygodny dodatek do golenia na mokro, który można kupić jako gotowy zestaw lub osobno do wyboru.

·         Pasek z brzytwą - jeśli zdecydujesz się kupić brzytwę, upewnij się, że masz coś do naostrzenia od razu.

·         Pokrowiec na brzytwę - jeśli często jesteś w drodze i lubisz być zawsze gładko ogolony, to pokrowiec jest dla Ciebie koniecznością. Trzymając golarkę w etui podróżnym wykonanym ze skóry lub innego wysokiej jakości materiału, nie musisz martwić się o stan golarki, będzie czysta i zawsze gotowa do użycia. Nie zakażesz swojej skóry podczas golenia, a także będziesz gładko ogolony, gdziekolwiek jesteś.