barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Toniki do włosów
Tonik do siwych włosów Floid Hair Tonic Blue 400 ml Tonik do siwych włosów Floid Hair Tonic Blue 400 ml
  • Hiszpania
  • 400 ml

48,88

Luksusowy tonik do włosów. Wspaniale pielęgnuje włosy, pogrubia je. Nie zaweira konserwantów.Tonik do siwych włosów Floid Hair Tonic Blue – wspaniałe kosmetyk regenerujacy do włosów. Naturalnie wzmacnia włosy, zawiera tylko naturalne składniki, które dosatrczają substancje pożyteczne. Roślinne składniki nawilżajace regenerują włosy i skórę głowy. P..

Tonik dla włosów The Bluebeards Revenge Cuban Blend Hair Tonic 200 ml Tonik dla włosów The Bluebeards Revenge Cuban Blend Hair Tonic 200 ml
  • Anglia
  • 200 ml

46,88

Tonik od popularnej, światowej sławy marki The Bluebeards Revenge sprawi, że włosy będą świeże i zadbane, a także uzyskają efekt lekkiej fiksacji. Produkt jest uważany za uniwersalny, ponieważ zapewnia włosom naturalny połysk i leczy je. Tonik jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów i wszystkich rodzajów długości. Właściwości:Tonik dzi..

Tonik do włosów The Bluebeards Revenge Classic Blend Hair Tonic 200 ml Tonik do włosów The Bluebeards Revenge Classic Blend Hair Tonic 200 ml
  • Anglia
  • 200 ml

46,88

Tonik od The Bluebeards Revenge przeznaczony dla przedłużenia świeżości włosów і lekkiej fiksacji fryzury. Jest to uniwersalny produkt, który nadaje włosom naturalny połysk i zdrowy wygląd. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, niezależnie od długości.Właściwości:Za pomocą toniku można wykonać masaż głowy;Występuje jako odżywka;Nawilża skórę i ..

Tonik do włosów LUCKY TIGER Scent 3 Purpose 473 ml Tonik do włosów LUCKY TIGER Scent 3 Purpose 473 ml
  • USA
  • 473 ml

79,88

Profesjonalny fryzjer Benjamin Clark w latach dwudziestych ubiegłego wieku odważył się założyć własną markę do produkcji męskich kosmetyków. W tym czasie znajdował się w Kansas City, stan Missouri, Stany Zjednoczone. Próbnym produktem wyprodukowanym przez firmę był tonik do włosów i skóry głowy. Został nazwany przez ludzi “Tonik szczęśliwego tygrys..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach