barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Zestawy dla paznokci
Zestaw do manicure Timor Solingen 33032 Deluxe Zestaw do manicure Timor Solingen 33032 Deluxe
 • Niemcy

80

Pilniczek do paznokci i nożyczki w czarnym skórzanym etui.Mały i kompaktowy zestaw do manicure, który składa się z 2 elementów: pilniczek i nożyczki. Skórzane czarne etui...

 Szczotka do paznokci Kent Nb 6
 • Wielka Brytania

61

Ekskluzywna i trwała szczotka z naturalnego włosia do paznokci i rąk. Rozmiar XL. Wykonana z naturalnych materiałów.Szczotka do rąk i paznokci Kent NB 6 - owalna szczotka naturalnego włosia z praktycznym uchwytem wykonanym z drewna bukowego, impregnowane, lakierowane. Logo KENT wypalone na drewnie uchwytu.Rozmiar powiększony (XL). WŁOSIE: naturaln..

PREMIUM
Zestaw do manicure 4 Elementy Truefitt & Hill Small Manicure Set 4 Piece Black
 • Wielka Brytania

395

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje ręce i paznokcie - to zestaw do manicure marki Truefitt & Hill.Elementy wchodzące w skład zestawu:Nożyczki do skórek paznokci;Cążki do paznokci;Pilniczek do paznokci;Pinceta.Akcesoria zapakowane w stylowe skórzane etui w kolorze czarnym.Męski zestaw do manicure w eleganckim czarnym skórz..

PREMIUM
Zestaw do manicure Timor Solingen 33085 Deluxe 6 elementów Zestaw do manicure Timor Solingen 33085 Deluxe 6 elementów
 • Niemcy

635

Zestaw do manicure w czarnym skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, łopatka, nożyczki ( 2 szt.), cęgi i pinceta.Zestaw do manicure w miękkim czarnym skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, łopatka, nożyczki ( 2 szt.), cęgi i pinceta...

PREMIUM
Zestaw do manicure 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Tan Zestaw do manicure 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Tan
 • Wielka Brytania

678

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black w eleganckim skórzanym etui, który składa się z 6 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.Elementy ..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33051 5 elementów Zestaw do manicure Timor Solingen 33051 5 elementów
 • Niemcy

154

Praktyczny zestaw do manicure: nożyczki do skórek, nożyczki do manicure, pilniczek do paznokci, pinceta, cęgi z pilniczkiem. Akcesoria wykonane z wysokojakościowej stali. Zestaw do manicure zapakowane w skórzane etui.Pilniczek: 55 mmCęgi: 53 mmRozmiary: 110 x 70 mm. ..

PREMIUM
Zestaw do manicure 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black
 • Wielka Brytania

678

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black w eleganckim skórzanym czarnym etui, który składa się z 6 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.E..

 Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Red
 • Wielka Brytania

41

Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na czerwono i lakierowane.Szczotka do rąk i paznokci Kent ART 8 S Red wykonana z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na czerwono i lakierowane. Elegancka i praktyczna, idealna do artystycznie zaprojektowanej łazienki. Dwustronna ..

 Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Green
 • Wielka Brytania

41

Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na zielono i lakierowane. Elegancka i praktyczna, idealna do artystycznie zaprojektowanej łazienki.Szczotka do rak i paznokci Kent ART 8 S Green o prostokątnym kształcie. Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregn..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33057 3 elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33057 3 elementy
 • Niemcy

92

Zestaw do manicure składa się z trzech elementów: pinceta, nożyczki i pilniczek do paznokci. Zestaw s czarnym skórzanym etui.Praktyczny Zestaw do manicure.Składa się z trzech elementów: pinceta, nożyczki i pilniczek do paznokci.Akcesoria wykonane ze stali nierdzewnej. Zestaw w skórzanym czarnym etui. Wspaniały wariant podróżny .Pilniczek do paznok..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33088 4 Elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33088 4 Elementy
 • Niemcy

141

Zestaw do manicure w czarnym skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pinceta, pilniczek do paznokci, cęgi, nożyczki.Stylowy, wygodny, klasyczny zestaw do manicure. Elementy wchodzące w skład zestawu: pinceta, pilniczek do paznokci, cęgi, nożyczki.Wszystkie elementy wykonano z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Zestaw w czarnym skórza..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33083 3 elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33083 3 elementy
 • Niemcy

127

Zestaw do manicure w granatowym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pinceta, pilniczek i nożyczki.Wygodny i elegancki zestaw do manicure w granatowym etui ze skóry bydlęcej. Zestaw jest bardzo kompaktowy, dlatego jest wspaniałym wariantem podróżnym. Wszystkie elementy wykonano ze stali nierdzewnej w Niemczech. Elementy wchodzące w skład zest..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33034 3 elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33034 3 elementy
 • Niemcy

140

Zestaw do manicure składający się z trzech elementów: pinceta, nożyczki, pilniczek. Zestaw w skórzanym etui.Zestaw do manicure w czarnym skórzanym etui. Składa się z nożyczek do manicure, pincety i pilniczka do paznokci...

Zestaw do manicure Timor Solingen 33047 3 elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33047 3 elementy
 • Niemcy

92

Zestaw do manicure w czarnym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: nożyczki, pinceta, pilniczek...

Zestaw do manicure Timor Solingen 33030 5 elementów Zestaw do manicure Timor Solingen 33030 5 elementów
 • Niemcy

182

Zestaw do manicure w czarnym skórzanym etui.Elementy wchodzące w skład zestawu: nożyczki do manicure (2 szt.), pilniczek do paznokci, cęgi, pinceta. Wysoka jakość. Etui z naturalnej skóry...

PREMIUM
Zestaw do manicure Timor Solingen 33097 Deluxe 5 elementów Zestaw do manicure Timor Solingen 33097 Deluxe 5 elementów
 • Niemcy

239

Zestaw do manicure składa się z 5 elementów. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki, pinceta, cęgi, łopatka.Certyfikat jakości firmy Giesen & Forsthoff wewnątrz opakowania.Zestaw do manicure składa się z 5 elementów. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki, pinceta, cęgi, łopatka.Zestaw do manicure w eleganckim skó..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33084 5 elementów Zestaw do manicure Timor Solingen 33084 5 elementów
 • Niemcy

182

Stylowy zestaw do manicure w skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki (2 szt.), pinceta, cęgi.Elegancki, klasyczny zestaw do manicure. Składa się z 5 elementów, zapakowanych w skórzane etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki (2 szt.), pinceta, cęgi...

Zestaw do manicure Timor Solingen 33092 3 elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33092 3 elementy
 • Niemcy

123

Zestaw do manicure w czarnym skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, pinceta, nożyczki.Zestaw do manicure składający się z trzech elementów w skórzanym etui. Etui ozdobione wytłoczonym wzorem. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, pinceta, nożyczki...

PREMIUM
Zestaw do manicure Timor Solingen 33098 Deluxe 4 Elementy Zestaw do manicure Timor Solingen 33098 Deluxe 4 Elementy
 • Niemcy

281

Zestaw do manicure w eleganckim skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki (2 szt.), pinceta.Zestaw do manicure w eleganckim skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki (2 szt.), pinceta. Funkcjonalny i stylowy zestaw do manicure będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla każdej kobiety!..

PREMIUM
Zestaw do manicure Timor Solingen 33099 Deluxe 5 elementów Zestaw do manicure Timor Solingen 33099 Deluxe 5 elementów
 • Niemcy

281

Zestaw do manicure w eleganckim skórzanym etui. Elementy wchodzące w skład zestawu: pilniczek, nożyczki do paznokci, pinceta, nożyczki do skórek, łopatka.Zestaw do manicure w eleganckim skórzanym etui. Składa się z 5 elementów. Wewnątrz etui jest wyścielone delikatną skórą. Wszystkie elementy zestawu wykonano ze stali nierdzewnej.Elementy wchodzące..

Zestaw do manicure Timor Solingen 33032 2 Elementy
 • Niemcy

70

Zestaw do manicure Timor Solingen 33032 składający się z 2 elementów...

Zestaw do paznokci Muhle MCS 1 Zestaw do paznokci Muhle MCS 1
 • Niemcy

649

Przybornik do paznokci Muhle MCS 1! Must have do idealnej i bezpiecznej pielęgnacji paznokci.Elementy wchodzące w skład zestawunożyczki do manicure;pilniczek;cążki;pęseta.Akceoria wykonane ze stali.Wykończenie elementów ze stali: polerowany chrom.A wszystko to zapakowane w stylowe etui.  Produkty Muhle to doskonały pomysł na prezent dla elegan..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach