barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Pasty do włosów
Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight 70 g Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight 70 g
 • Australia
 • 70g

68,88

Matowa pasta do włosów marki Uppercut Deluxe. Featherweight - matowa pasta do włosów. Pasta idealna do wszystkich rodzajów włosów, krótszej długości.Przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania.Pasta do włosów na bazie wody o średnim chwycie i matowym efekcie przeznaczona do lekkich stylizacji. Pasta idealna do wszystkich rodza..

Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 100 ml Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 100 ml
 • Anglia
 • 100 ml

46,88

Pasta modelująca do włosów o matowym fishingu.Przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania. Składniki: Aqua, steareth 21, PVP, Petrolatum, steareth 2, microcyrstalline wax, Polyquaternium 7, Parfum,Paraffinum liquidum, Monopropyleneglycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Alpha isomethylionone, benzyl salicylate,citral, ..

Pasta American Crew Fiber 85 gr o mocnym chwycie Pasta American Crew Fiber 85 gr o mocnym chwycie
 • USA
 • 85g

61,88

Włóknista pasta do modelowania włosów American Crew Fiber mocno utrwalający kosmetyk do modelowania fryzury, matujący przeznaczony głównie do modelowania krótkich włosów. Polecana do wszystkich rodzajów włosów Włóknista, żywiczna pasta nadająca włosom pogrubienie i objętość. Lanolina - środek absorbujący wilgoć (humectant) wspomaga bardzo mocn..

Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 20 ml Pasta do włosów The Bluebeards Revenge 20 ml
 • Anglia
 • 20 ml

14,88

Matowa pasta do włosów o średnim chwycie. Posiada naturalny matowy finish.Składniki: Aqua, steareth 21,PVP,Petrolatum,steareth 2,microcyrstalline wax ,Polyquaternium 7, Parfum,Paraffinum liquidum, Monopropyleneglycol, phenoxyethanol,ethylhexylglycerin,Alpha isomethylionone,benzyl salicylate,citral,citronellol,geraniol,butylphenyl methylpropion..

Pasta modelująca American Crew Defining Paste 85 g Pasta modelująca American Crew Defining Paste 85 g
 • USA
 • 85g

61,88

Pasta modelująca do włosów American Crew Defining Paste przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania. Nadaje włosom subtelny połysk oraz zwiększa ich objętość.Pasta modelująca do włosów American Crew Defining Paste - męska pasta przeznaczona do modelowania fryzury o średnim stopniu utrwalania. Nadaje włosom subtelny połysk oraz..

Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection 210 g Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection 210 g
 • Australia
 • 210g

198,88

Pasta do włosów australijskiej marki Uppercut Deluxe. Featherweight - matowa pasta do włosów. Pasta idealna do wszystkich rodzajów włosów, krótszej długości.Przeznaczona do modelowania fryzury o średnim chwycie.Pasta do włosów Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection - pasta idealna Do każdego rodzaju włosów. Produkt na bazie wody, przeznac..

Pasta do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Paste 100 ml Pasta do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Paste 100 ml
 • Anglia
 • 100 ml

84,88

Pasta polecana do wszystkich rodzajów włosów, o krótszej i średniej długości   Głównym zadaniem pasty jest dodanie objętości  włosom. Większa ilość pasty pozwala szybko ułożyć fryzurę i trzyma ją przez cały dzień.Jak używać: Niewielką ilość rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na suche włosy. Wymodelować przy pomocy grzebienia...

Modelująca pasta do włosów na bazie wody Reuzel Fiber Pomade Piglet 35 g Modelująca pasta do włosów na bazie wody Reuzel Fiber Pomade Piglet 35 g
 • USA
 • 35 g

33,88

Pasta do stylizacji włosów od znanej marki Reuzel, Stany Zjednoczone. Jej głównym zadaniem jest uformowanie fryzury lub poszczególnych pasm włosów i nadanie naturalnego połysku. Produkt przeznaczony jest głównie do stylizacji fryzur krótkich. Nie pozostawia tłustego połysku.PRZEZNACZENIEModelująca pasta do włosów od amerykańskiej marki Reuzel przez..

Modelująca pasta do włosów na bazie wody Reuzel Fiber Pomade Pig 113 g Modelująca pasta do włosów na bazie wody Reuzel Fiber Pomade Pig 113 g
 • USA
 • 113 g

65,88

Modelująca pasta do włosów od amerykańskiej marki Reuzel pomaga tworzyć stylowe fryzury utrwalając je na długi czas. Produkt posiada średni chwyt i nadaje włosom naturalnego blasku. Przeznaczony do krótkich fryzur.PRZEZNACZENIEModelująca pasta do włosów od amerykańskiej marki Reuzel przeznaczona do stylizacji fryzur krótkich. Średni chwyt pozwala n..

Modelująca pasta do włosów na bazie wody Reuzel Fiber Pomade Hog 340 g Modelująca pasta do włosów na bazie wody Reuzel Fiber Pomade Hog 340 g
 • USA
 • 340 g

144,88

Modelująca pasta do włosów od amerykańskiego producenta pozwoli stworzyć stylową fryzurę posiadaczom krótkich włosów. Produkt posiada średni chwyt, więc fryzura będzie utrwalona na cały dzień. Naturalny blask bez tłustego połysku. Formuła na bazie wody pozwala szybko usunąć środek  z włosów.PRZEZNACZENIEAmerykańska pasta modelująca do włosów p..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach