barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08.00 - 16.00

barbercompany.pl
Zestawy do paznokci
Zestaw do manicure Timor Solingen 33032 Deluxe Zestaw do manicure Timor Solingen 33032 Deluxe
 • Niemcy

80

Pilniczek do paznokci i nożyczki w czarnym skórzanym etui.Mały i kompaktowy zestaw do manicure, który składa się z 2 elementów: pilniczek i nożyczki. Skórzane czarne etui...

 Szczotka do paznokci Kent Nb 6
 • Wielka Brytania

61

Ekskluzywna i trwała szczotka z naturalnego włosia do paznokci i rąk. Rozmiar XL. Wykonana z naturalnych materiałów.Szczotka do rąk i paznokci Kent NB 6 - owalna szczotka naturalnego włosia z praktycznym uchwytem wykonanym z drewna bukowego, impregnowane, lakierowane. Logo KENT wypalone na drewnie uchwytu.Rozmiar powiększony (XL). WŁOSIE: naturaln..

PREMIUM
Zestaw do manicure 4 Elementy Truefitt & Hill Small Manicure Set 4 Piece Black
 • Wielka Brytania

395

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje ręce i paznokcie - to zestaw do manicure marki Truefitt & Hill.Elementy wchodzące w skład zestawu:Nożyczki do skórek paznokci;Cążki do paznokci;Pilniczek do paznokci;Pinceta.Akcesoria zapakowane w stylowe skórzane etui w kolorze czarnym.Męski zestaw do manicure w eleganckim czarnym skórz..

PREMIUM
Zestaw do manicure 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Tan Zestaw do manicure 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Tan
 • Wielka Brytania

678

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black w eleganckim skórzanym etui, który składa się z 6 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.Elementy ..

PREMIUM
Zestaw do manicure 6 elementów Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black
 • Wielka Brytania

678

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure Truefitt & Hill Large Manicure Set 6 Piece Black w eleganckim skórzanym czarnym etui, który składa się z 6 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.E..

 Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Red
 • Wielka Brytania

41

Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na czerwono i lakierowane.Szczotka do rąk i paznokci Kent ART 8 S Red wykonana z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na czerwono i lakierowane. Elegancka i praktyczna, idealna do artystycznie zaprojektowanej łazienki. Dwustronna ..

 Szczotka do paznokci Kent Art 8 S Green
 • Wielka Brytania

41

Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregnowane, bejcowane na zielono i lakierowane. Elegancka i praktyczna, idealna do artystycznie zaprojektowanej łazienki.Szczotka do rak i paznokci Kent ART 8 S Green o prostokątnym kształcie. Dwustronna szczotka do rąk i paznokci z naturalnego włosia, uchwyt drewno impregn..

PREMIUM
Zestaw do manicure 5 elementów Truefitt & Hill Medium Manicure Set 5 Piece Tan
 • Wielka Brytania

536

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure marki Truefitt & Hill w eleganckim skórzanym brązowym etui, który składa się z 5 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.Elementy wchodzące w skład z..

PREMIUM
Zestaw do manicure 5 elementów Truefitt & Hill Medium Manicure Set 5 Piece Black
 • Wielka Brytania

536

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure marki Truefitt & Hill w eleganckim skórzanym etui, który składa się z 5 elementów.Zestaw ma kompaktowy rozmiar, więc możesz zabrać go ze sobą w podróż, aby zawsze mieć ładne i zadbane paznokcie.Elementy wchodzące w skład zestawu Tr..

PREMIUM
Zestaw do manicure 4 Elementy Truefitt & Hill Small Manicure Set 4 Piece Tan
 • Wielka Brytania

395

Niezbędne akcesorium każdego mężczyzny, który dba o swoje  ręce i paznokcie - to luksusowy zestaw do manicure marki Truefitt & Hill w eleganckim brązowym etui.Elementy wchodzące w skład zestawu Truefitt & Hill :nożyczki do skórek paznokci;cążki do paznokci;pilniczek do paznokci;pinceta. Akcesoria zapakowane w stylowe skórzane etui w ko..

Zestaw do paznokci Muhle MCS 1 Zestaw do paznokci Muhle MCS 1
 • Niemcy

649

Przybornik do paznokci Muhle MCS 1! Must have do idealnej i bezpiecznej pielęgnacji paznokci.Elementy wchodzące w skład zestawunożyczki do manicure;pilniczek;cążki;pęseta.Akceoria wykonane ze stali.Wykończenie elementów ze stali: polerowany chrom.A wszystko to zapakowane w stylowe etui.  Produkty Muhle to doskonały pomysł na prezent dla elegan..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach