Morgan's

Morgan's

Państwo-producent: ANGLIA

Morgan`s Pomade – prawdziwie legendarna marka, nazwa której stała się synonimem męskich produktów do pielęgnacji. Firma istnieje już prawie 150 lat. W ciągu tego czasu sprzedano ponad miliard puszek oryginalnej pomady Morgan Pomade, nie mówiąc o wszystkich innych produktach. Dziś jakość produkcji Morgan`s jest nieoficjalnym standardem, dorównywać któremu starają się wszyscy czołowi producenci. Największą popularnością wśród produktów marki cieszy się seria Professional Barber's Retro i kolekcja kosmetyków do tonowania siwizny.

Więcej o marce

Towary Morgan's w naszym sklepie internetowym

 • 250 ml
 • Anglia

48,88

 • 165 мм
 • Anglia

38,88

 • 150 ml
 • Anglia

40,88

 • 250 ml
 • Anglia

48,77

Wyświetlono: 1 do 24 z 103

Wszystko zaczęło się w kuchni...

Firma Morgan`s Pomade została założona Robertem Martinem w 1873 roku. Szczerze mówiąc, w tamtych czasach nie było jeszcze firmy w zwykłym tego słowa znaczeniu – tylko mała domowa wytwórnia szamponu „Marie Antoinette Eucalyptus Egg Julep”, nie wykraczająca poza granicy kuchni. Z biegiem czasu Morgan`s Pomade zwiększyła asortyment o wyjątkową pomadę do układania włosów, a wieści o twórcy, który wytwarza niezrównane kosmetyki, rozeszły się bardzo szybko. Mężczyźni, którzy znali się na modzie i stylach, wysoko docenili jakość i skuteczność kosmetyków.

Wkrótce produkcja przeniosła się do niewielkiej fabryki na wsi Highgate, a do początku nowego stulecia Morgan`s Pomade stała się znana w całej Europie – produkcja zyskała dużą popularność wśród mężczyzn, a firma dostarczała duże partie towarów do najbardziej elitarnych salonów fryzjerskich Paryża oraz innych metropolii europejskich.

Wojny światowe oczywiście nie przyczyniły się do rozwoju produkcji kosmetycznej. Ale marka, właścicielką której po śmierci Roberta Martina stała się jego żona, Jane Dean, przetrwała i szybko wydźwignęła się z ruin wojny. Po I wojnie światowej Indie stały się głównym eksporterem surowców dla Morgan`s Pomade, a produkcja firmy trafiła na rynki Nowego Świata – Ameryki.

To był okres rozkwitu Hollywoodu. Powściągliwy i perfekcyjny wygląd był wtedy u szczytu popularności, co wywarło pozytywny wpływ na działalność firmy Roberta Martina, ponieważ właśnie nad tym stylem Morgan`s Pomade pracowały przez długie lata. Klasyczne pomady do układania włosów były bardzo popularne wśród większości hollywoodzkich gwiazd, głównych prekursorów mody XX wieku.

Dziś produkty firmy można znaleźć w ponad 50 krajach na całym świecie, a ostatnio liczba sprzedanych egzemplarzy klasycznej pomady Morgan`s Pomade przekroczyła ponad miliard, co jest przedmiotem dumy zespołu marki.

O asortymencie Morgan`s Pomade

Zaczynając od roku 1970 firma Morgan`s Pomade szybko rozszerza swój asortyment, oferując coraz więcej nowych produktów, obecnie dedykowanych zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Do produkcji kosmetyków wykorzystywane są tylko najlepsze surowce, a tradycyjne metody pracy łączą się z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu produkcja kosmetyczna Morgan`s Pomade staje się bardziej skuteczna i bezpieczna!

Dziś firma reprezentuje następujące produkty:

 • do stylizacji włosów;
 • do pielęgnacji brody i wąsów;
 • do golenia;
 • kosmetyki SPA do skóry;
 • wody kolońskie;
 • szampony i żeli do włosów i ciała.

Dużą popularnością cieszą się dziś produkty do tonowania siwych włosów, które wyróżniają się tym, że nie farbują, a stopniowo maskują srebrne i szare odcienia. Wymienione kosmetyki nie zawierają sztucznych barwników – do maskowania siwych włosów stosowane są tylko naturalne pigmenty, efekty których utrzymują się o wiele dłużej i wyglądają bardziej naturalnie. 

Kupić produkty Morgan's z dostawą

Dla wygody swoich Klientów firma barbercompany.pl oferuje różne sposoby dostawy naszych towarów na terenie całej Polski oraz za granicę.


Sposoby dostawy na terenie Polski:

 1. Dostawa ekspresowa:
  Można wybrać jedną ze służb kurierskich: Kurier GLS, Paczkomaty Inpost, Poczta Polska List ekonomiczny

 2. Darmowa dostawa:
  Dostawa jest realizowana za pośrednictwem Paczka w ruchu

 3. Odbiór osobisty

Sposoby dostawy za granicę:

 • Europa Poczta Polska (international)
 • Kurier DHL (international)

UWAGA: Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane w dniu zamówienia. Wszystkie zamówienia złożone po godzinie 14:00 - następnego dnia (zgodnie z godzinami pracy firm transportowych).