barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Woski do włosów
Wosk do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Wax 100 ml Wosk do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Wax 100 ml
  • Anglia
  • 100 ml

84,88

Wosk do stylizacji włosów Truefitt & Hill Styling Wax.Truefitt & Hill to firma powstała w 1805 roku w Londynie, dziś kultowa marka angielskich gentlemanów. Produkty Truefitt & Hill nieustająco stanowią synonim elegancji i najlepszego gustu. Wosk do włosów ma dodatkowe przeciwutleniacze i ma działanie antybakteryjne.Wosk do włosów gwarantuje nie..

Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Tobacco 120 ml Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Tobacco 120 ml
  • USA
  • 120 ml

64,88

Wosk WSP Hair Wax Tobacco ‒ amerykański kosmetyk do stylizacji włosów, wyprodukowany na linii produkcji ręcznej w Arizonie. Nie zawiera sztucznych składników i zapewnia włosom naturalny połysk.PRZEZNACZENIEZaleca się do codziennego stosowania dla mężczyzn, którzy mają włosy długości 2-5 cm.OPIS TOWARUNaturalne oleje kokosowy i arganowy oraz masło s..

Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Barbershop 120 ml Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Barbershop 120 ml
  • USA
  • 120 ml

64,88

Ręcznie wyrabiany wosk WSP Hair Wax Barbershop utrzymuje fryzurę przez cały dzień, eliminuje nieprzyjemne uczucie „skrzypiących” włosów, nadaje im naturalny połysk i pozostawia je miękkie i przyjemne w dotyku.PRZEZNACZENIEZalecany jest dla mężczyzn, którzy mają włosy długości 3-5 cm. Przyda się w codziennej stylizacji fryzur.OPIS TOWARU W prze..

Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Olympus 120 ml Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Olympus 120 ml
  • USA
  • 120 ml

64,88

Z woskiem WSP Hair Wax Olympus włosy będą wyglądać przez cały dzień tak, jakby zostały uczesane przez doświadczonego stylistę fryzur. Produkt nie pozostawia tłustego połysku, zapewnia elastyczne utrwalenie i łatwo się zmywa. No i oczywiście świetnie pachnie!PRZEZNACZENIEZaleca się do codziennego modelowania i zachowania nienaruszonego wyglądu męski..

Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Gaelik Tweed 120 ml Wosk do stylizacji włosów WSP Hair Wax Gaelik Tweed 120 ml
  • USA
  • 120 ml

64,88

Wosk WSP Hair Wax Gaelik Tweed zachowuje kształt fryzury przez cały dzień i jest niewidoczny na włosach. Dodaje włosom naturalnego połysku i ma przyjemny zapach.PRZEZNACZENIEWosk pomoże utrwalić fryzurę posiadaczom włosów długości 3+cm i średniej gęstości.OPIS TOWARU Wosk do włosów WSP Hair Wax Gaelik Tweed ‒ kosmetyk ze Stanów Zjednoczonych, ..


Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach