Woski do włosów

Filtr

Woski do włosów w sklepie Barbercompany

Chcesz kupić wysokiej jakości wosk do włosów? Na stronie Barbercompany.pl można wybrać i zamówić ekskluzywne wysokojakościowe kosmetyki do stylizacji włosów i akcesoria dla mężczyzn - w tym poszukiwane przez Ciebie woski do włosów. Mamy produkty najlepszych światowych marek: Proraso, Uppercut Deluxe, Taylor Of Old Bond Street i inne. Oni od dawna zdobyli zaufanie, dzięki skutecznym i niezawodnym środkom. Każdy producent wyróżnia się swoimi innowacjami produkcyjnymi, długą historią i osobistym doświadczeniem. Wśród nich są giganci z fabrykami i zakładami produkcyjnymi, ale są też małe firmy, które wytwarzają swoje produkty ręcznie. Naszym celem było zebranie i połączenie tych, którzy preferują wykorzystywać w swoich produktach naturalne i organiczne składniki. Właśnie według tych kryteriów wybieraliśmy do naszego sklepu wosk do włosów. 

Kiedy przydaje się wosk do włosów? Jeśli chcesz stworzyć własny wizerunek lub nadać pożądany kształt włosom. Wosk do stylizacji włosów będzie idealny absolutnie dla wszystkich fanów stylowego i oryginalnego wyglądu. Środek ocenią pewni siebie mężczyźni, którzy dbają o siebie i swój wygląd.

Wosk do włosów to Twoje zaufane narzędzie do stylizacji

Szukając środka do stylizacji włosów należy wziąć pod uwagę jego skład, producenta, pojemność i poziom utrwalenia. Przygotowaliśmy najlepsze egzemplarze do stylizacji włosów. Nie zawierają w swoim składzie szkodliwych dla organizmu parabenów, silikonów i konserwantów. Nasi specjaliści wybrali również sprawdzonych i niezawodnych producentów kosmetyków męskich.

Wosk do włosów - 6 najważniejszych zalet:

 1. Dzięki jego konsystencji środek można stosować miejscowo. Wosk do włosów dodaje akcenty do kształtu fryzury, a także jakościowo i niezawodnie ją utrwala. W przypadku krótkich włosów wosk jest prawdziwym zbawieniem dla szybkiego ułożenia fryzury.
 2. Jeszcze jedną zaletą środka jest to, że nie twardnieje i pozostaje elastycznym. Daje to możliwość zawsze zmieniać wygląd i kształt fryzury bez dodatkowej ilości wosku.
 3. W przypadku długich włosów wosk też będzie przydatny, ponieważ z łatwością wyodrębni poszczególne pasma. Przy tym nie będzie efektu obciążenia włosów, a loki nie będą wyglądać na sklejone. Wręcz przeciwnie, fryzura będzie miała naturalny wygląd.
 4. Do pozytywnych stron tego środka można zaliczyć i jego oszczędne wykorzystanie. Ponieważ wosk do włosów nie musi być nakładany w dużych ilościach. 
 5. To uniwersalny środek. Za pomocą wosku możesz podkreślić skręcone pasemka, wyprostować niegrzeczne włosy, jest także możliwość stworzenia kręconych loków.
 6. Na koniec należy zauważyć, że przy codziennym stosowaniu wosku włosy będą wyglądać bardziej zadbane, ponieważ wosk do włosów męskich zawiera w swoim składzie wiele składników odżywczych, które mają korzystny wpływ na strukturę włosów. Środek chroni przed negatywnym wpływem środowiska i agresywnymi promieniami słonecznymi.

Profesjonalni styliści i fryzjerzy od dawna używają wosku częściej niż jakichkolwiek innych środków do stylizacji włosów. Wosk do włosów dla mężczyzn łatwo się nakłada: potrzebne są tylko palce i kilka minut. 

Właściwości i rodzaje wosku

Wosk do włosów męskich może być różnej struktury: twardy, elastyczny i płynny. Wosk twardy jest najbardziej rozpowszechniony i najczęściej stosowany przez większość mężczyzn. Wosk elastyczny - bardziej miękki niż poprzedni, dlatego nakłada się szybciej. Wosk płynny jest dostępny w postaci aerozoli i spotykany jest dość rzadko. Warto dodać, że środek ma efekt matujący lub błyszczący. Podstawowy skład wosku oparty jest na produktach pszczelich. Również do składu produktu są dodawane oleje. Dlatego, nawet jeśli kupić matowy wosk do włosów, a nie nabłyszczający, trzeba wiedzieć, że lekki połysk będzie jednak obecny.

Jak używać wosku do włosów męskich?

Aby używać wosk do włosów męskich prawidłowo należy przestrzegać kilku wskazówek. Na początku środek trzeba trochę rozgrzać. Na tym etapie produkt o mocnym chwycie wymaga więcej czasu, ponieważ ma wysoką gęstość. Trzeba wziąć niewielką ilość twardego wosku i rozetrzeć go między dłońmi do momentu, aż zmieni się w elastyczną konsystencję. Po takich manipulacjach można nakładać środek na włosy: równomiernie i rzetelnie rozprowadzić na pasma za pomocą grzebienia. Suszarka do włosów też pomoże poradzić sobie z tym zadaniem. Podczas rozprowadzania wosku wystarczy włączyć urządzenie i podgrzać włosy ze środkiem. W przypadku wosku elastycznego cały proces układania zajmuje kilka minut. Należy go brać palcami z puszki i od razu nakładać na włosy. Następnie pozostaje tylko wymodelowanie niezbędnego kształtu fryzury.

Gdzie kupić wosk do włosów?

Nasz sklep sprzedaje wosk do włosów online z dostawą do wszystkich miast Polski. Niezależnie od tego czy mieszkasz w dużym mieście (takim jak np. Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Lublin, Katowice, Rzeszów, Białystok, Opole, Katowice, Toruń, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia i Radom) czy w mniejszej miejscowości,wosk do włosów wysyłamy pod każdy wskazany adres. Wysyłamy też paczki zagraniczne. 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy różne formy dostawy:

 • darmowa dostawa,
 • dostawa ekspresowa,
 • Paczkomaty 24/7 Inpost, 
 • odbiór osobisty,
 • dostawa za granicę.

Wybierz markowy wosk do włosów  w sklepie Barbercompany.pl przekonaj się, jaka jest prawdziwa jakość golenia w rozsądnej cenie