barbercompany.pl

Zadzwoń pn-pt: 08:00 - 16:00

barbercompany.pl
Żyletki
Żyletki Astra Superior Platinum 5 szt. Żyletki Astra Superior Platinum 5 szt.
 • Rosja

2,68

Żyletki do maszynki ASTRA PLATINUM 5 sztuk. Wysoka jakość, ostre żyletki do golenia.Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pokrywane powłoką platynową do komfortowego i gładkiego golenia. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Zapakowane w kartonowe pudełeczka. .Uważaj na ostre żyletki!..

Żyletki Feather New Hi-Stainless 10 szt. Żyletki Feather New Hi-Stainless 10 szt.
 • Japonia

12,88

Ostre żyletki pokryte powłoką platynową do łagodnego i komfortowego golenia.Wyprodukowane w Japonii żyletki Feather New Hi-Stainless blades - legandarna ostrość i trwałość - uznawane przez wielu za najostrzejsze na świecie.Każde pudełko zawiera 10 szt...

Żyletki Derby Professional Połówki 100 szt. Żyletki Derby Professional Połówki 100 szt.
 • Turcja

16,88

Wysokojakościowe połówki żyletek. Wymienne żyletki do maszynek do golenia. Wyprodukowane ze stali, bardzo ostre.Połówki żyletek Derby Professional wspaniałe żyletki, które zaoszczędzą twoje pieniądze. Nie musisz kupować nowej maszynki, musisz po prostu wymienić stare żyletki na nowe. Żyletki pasują do brzytwy typu Shavette. Wyprodukowane z wysokoga..

Żyletki Derby Extra 5 szt. Żyletki Derby Extra 5 szt.
 • Turcja

1,68

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 5 sztuk żyletek Derby Extra wygodnie wysuwanych z pudełeczka. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Mają pięciowarstwową powłokę: chrom, ceramika, platyna, polimery, wolfram.Żyletki/łagodne. Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!...

Żyletki Personna Platinum 10 szt. Żyletki Personna Platinum 10 szt.
 • Szwecja

6,88

Personna Platinum Double Edge Razor Blade – żyletki pokryte platynową chromowaną powłoką. Idealny wariant dla mężczyzn, którzy wolą bardzo ostre żyletki. Każde pudełeczko zawiera 10 sztuk żyletek.Żyletki Personna Platinum Double Edge Razor Blade – bardzo ostre żyletki od Platinum do łagodnego golenia. Platynowa chromowana powłoka sprawia, że żyletk..

Żyletki Feather New Hi-Stainless 5 szt. Żyletki Feather New Hi-Stainless 5 szt.
 • Japonia

7,88

Wyjątkowo ostre żyletki do gładkiego i komfortowego golenia. Dzięki temu, że posiadają powłokę platynową, pozostają bardzo ostrymi w ciągu kilku tygodni. Wyjątkowe ostre żyletki od japońskiego producenta. Pokryte powłoką platynową, dzięki czemu na długo zachowają ostrość i zapewnią komfortowe golenie bez zacięć. Pasuje do wszystkich maszynek żyletk..

Żyletki Derby Premium 5 szt. Żyletki Derby Premium 5 szt.
 • Turcja

2,48

Żyletki Derby Premium zapakowane w plastikowe pudełeczko-dyspenser. Pasują do tradycyjnych maszynek do golenia. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Bardzo ostre do idealnego golenia.Żyletki Derby Premium - to wymienne żyletki, które pasują do wszystkich maszynek na żyletki. Prezentowane żyletki zapakowane w plastikowe pudełeczko - dyspe..

Żyletki Wilkinson Sword 5 szt. Żyletki Wilkinson Sword 5 szt.
 • Anglia

3,88

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 5 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka. Wysokojakościowe, ostre i trwałe żyletki, wyprodukowane w Niemczech. Każda żyletka opakowana w bibułkę.Potrójna powłoka odporna na korozję, chromowana. Pasuje do wszystkich klasycznych maszynek do golenia.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki The Bluebeards Revenge 10 szt. Żyletki The Bluebeards Revenge 10 szt.
 • Anglia

12,88

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka.Każda żyletka opakowana w bibułkę. Pasują do wszystkich klasycznych maszynek na żyletki. Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Derby Premium 100 szt. Żyletki Derby Premium 100 szt.
 • Turcja

38,88

Żyletki Derby Premium zapakowane w plastikowe pudełeczko-dyspenser. Pasują do tradycyjnych maszynek do golenia. Wyprodukowane ze szwedzkiej stali nierdzewnej. Bardzo ostre żyletki do komfortowego golenia.Żyletki Derby Premium - to wymienne żyletki, które pasują do wszystkich maszynek na żyletki. Prezentowane żyletki zapakowane w plastikowe pudełecz..

Żyletki Derby Extra 100 szt. Żyletki Derby Extra 100 szt.
 • Turcja

28,88

Żyletki Derby Extra stwarzają dodatkową ochronę podczas golenia: idealny bilans między ostrością i komfortem. Możesz używać jednej żyletki około pięciu razy.Wymienne żyletki Extra od Derby - to oryginalny produkt fabryki Azmusebat Derby w Tuzla pod Istanbułem w Turcji gdzie żyletki Derby produkowane są od 1940r na rynek krajowy i światowy. Renoma m..

Żyletki Muhle Rasięrklingen 10 szt. Żyletki Muhle Rasięrklingen 10 szt.
 • Niemcy

9,88

Plastikowe pudełeczko - dyspenser zawiera 10 sztuk żyletek ze stali nierdzewnej. Każda żyletka opakowana w bibułkę. Pasuje do amerykańskich maszynek na żyletki.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!..

Żyletki Feather Professional Blade PB 20 Żyletki Feather Professional Blade PB 20
 • Japonia

58,88

Feather Professional Blade PB 20 – jednostronne ostrza do brzytw na ostrza wymienne. Przeznaczone do wszystkich typów brodyKażde pudełeczko zawiera 20 sztuk ostrzy.Zestaw standardowych ostrzy Feather PB 20 – przeznaczone do różnych typów zarostu.Ostrze jest naostrzone pod trzema różnymi kątami nachylenia, więc jest bardzo ostre i trwałe. Platynowa..

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 szt. Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 5 szt.
 • USA

3,88

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades. Klasyczne dwustronne żyletki. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Żyletki od Rockwell wyprodukowane ze szwedzkiej stali. Kompatybilna ze wszystkimi maszynkami z podwójnym ostrzem na żyletki. Żyletki wykonano ze stali, która jest odporna na korozję, a dzięki specjalnej powłoce na długo zachowują ostroś..

Żyletki Shark Super Stainless 5 szt. Żyletki Shark Super Stainless 5 szt.
 • Egipt

2,68

Żyletki nierdzewne z podwójnym ostrzem - do komfortowego i bezpiecznego golenia. Pasują do wszystkich tradycyjnych maszynek do golenia.Żyletki Shark Super Stainless Double Edge Razor Blade – współczesne nierdzewne żyletki ze specjalną powłoką. Są trwałe, ostre, łagodne. Pasują do wszystkich maszynek na żyletki...

Żyletki Astra Superior Stainless 5 szt. Żyletki Astra Superior Stainless 5 szt.
 • Rosja

2,18

Każda żyletka opakowana w bibułkę.Zapakowane w kartonowe pudełeczka. Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek.Wyprodukowane ze stali nierdzewnej...

Żyletki Astra Superior Platinum 100 szt. Żyletki Astra Superior Platinum 100 szt.
 • Rosja

38,88

Klasyczne żyletki Superior Platinum od Astra wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, pokrywane powłoką platynową do komfortowego i gładkiego golenia. Dzięki pokryciu platynowym takie żyletek będą służyć ci latami.Żyletki Superior Platinum od Astra – to standardowe uniwersalne żyletki, które pasują większości mężczyznom.Oferta dotyczy 20 kart..

Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade 5 szt. Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade 5 szt.
 • USA

4,48

Żyletki dla początkujących brodaczy. Wysoka jakość żyletek i trwałość zapewnia komfortowe golenie.Żyletki Gillette 7 O’Clock Super Stainless Double Edge Razor Blade – wyprodukowane w Rosji z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Idealny wariant dla początkujących brodaczy. Pasują do standardowych maszynek do golenia w kształcie litery T na żyletki.Ka..

Żyletki Bolzano Superinox 5 szt. Żyletki Bolzano Superinox 5 szt.
 • Niemcy

6,88

Każde pudełeczko zawiera 5 sztuk żyletek, pokrywanych powłoką tytanową. Żyletki bardzo trwałe.Każda żyletka opakowana w bibułkę.Uważaj na ostre żyletki, aby nie doznać obrażeń!...

Połówki żyletek Derby Premium Half Blades 100 szt. Połówki żyletek Derby Premium Half Blades 100 szt.
 • Turcja

18,88

Żyletki Derby Premium HAFL BLADE, czarne.Połówki żyletek Derby Premium pasują do wszystkich modeli shavette. Żyletki o świetnym stosunku jakości do ceny. Wykonane z najwyższej jakości szwedzkiej stali nierdzewnej.Oryginalny produkt fabryki Azmusebat Derby w Tuzla pod Istanbułem w Turcji gdzie żyletki Derby produkowane są od 1940r na rynek krajowy i..

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 100 szt. Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades 100 szt.
 • USA

54,88

Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades. Klasyczne dwustronne żyletki.Żyletki od Rockwell – wzór jakości i funkcjonalności. Szwedzka stal nierdzewna w połączeniu z innowacyjną obróbką zapewnią wyjątkową ostrość. To jest gwarancją komfortowego i gładkiego golenia.Żyletki Rockwell Double-Edge Razor Blades pasują do wszystkich modeli maszynek do gol..

Żyletki Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge 5 szt. Żyletki Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge 5 szt.
 • USA

4,68

Żyletki ze stali nierdzewnej – najostrzejsze na całym świecie. Zapewniają gładkie i komfortowe golenie.Wyjątkowo ostre żyletki Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge Razor Blade są jedne z najostrzejszych na świecie wśród żyletek z podwójnym naostrzeniem ze stali nierdzewnej. Pasują do większości maszynek...

Żyletki Shark Super Chrome 5 szt. Żyletki Shark Super Chrome 5 szt.
 • Egipt

2,88

Żyletki ze stali nierdzewnej, chromowane, pokryte powłoką polimerową.Wyprodukowane z nierdzewnej chromowanej stali. Żyletki Shark Super Chrome Double Edge Razor Blade zapewnią cI komfortowe i bezpieczne golenie bez zacięć. Szeroko używane w zakładach fryzjerskich do golenia na mokro. Żyletki pasują do maszynek następujących marek: Parker, Merkur, G..

Żyletki Feather New Hi- Stainless 200 szt. Żyletki Feather New Hi- Stainless 200 szt.
 • Japonia

248,88

Ostre i wyjątkowe trwałe żyletki Feather New Hi- Stainless w dużym pudełeczku. Wspaniale pasują do wszystkich rodzajów zarostu. Zapewnią komfortowe i bezpieczne golenie.Feather New Hi- Stainless – żyletki do maszynek w kształcie litery T. Zapakowane w 20 pudełeczek Każde pudełeczko zawiera 10 sztuk żyletek.Żyletki wyprodukowane ze stali nierdzewnej..


Pokaż więcej
Subskrypcja

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach